Kto kandyduje na wójta Tomaszowa Lubelskiego

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: tatiana » 12 maja 2018, o 22:24

Też jestem tego zdania. W końcu mamy w gminie dobrego gospodarza. Brawo pani Marzeno, pokazała pani klasę. A na te miernoty proszę nie zważać.
Na górę

Postautor: Gość » 13 maja 2018, o 11:25

No pewnie, że tak - hulaj dusza piekła nie ma. A może te przetupane pieniążki watro było przeznaczyć na inwestycje ( drogi. chodniki, oświetlenie etc..........................................................!
No tołman.e nie lepiej cie nazwać. Kto stawia ta gmine na nogi. 7 miejsce w rankingu gmin w całej Polsce to dla ciebie nic. Na każdej wiosce są prowadzone jakieś inwestycje a ty tylko narzekać i judzić. Przez dwadzieścia lat deficyt a teraz wychodzi na prostą. Nie wiem miernoto o co ci chodzi. Jak masz pisać głupoty bez uzasadnienia to goń sie na szczaw jagodziarzu. :oops: :!: :!:
Jest takie słowo?
Na górę

Postautor: goscs » 13 maja 2018, o 11:35

Też jestem tego zdania. W końcu mamy w gminie dobrego gospodarza. Brawo pani Marzeno, pokazała pani klasę. A na te miernoty proszę nie zważać.
Dobry gospodarz ????? ,chyba na imprezy ..
Na górę

Postautor: Gość » 13 maja 2018, o 13:38

Też jestem tego zdania. W końcu mamy w gminie dobrego gospodarza. Brawo pani Marzeno, pokazała pani klasę. A na te miernoty proszę nie zważać.
Dobry gospodarz ????? ,chyba na imprezy ..
Pokaż mi gminę w Polsce odkąd weszliśmy do UE w której nie ma żadnych imprez jagodziarzu. Jak znajdziesz chociaz jedna to obiecuję że będę przez cały sezon 2018 zrywał u ciebie czereśnie bez zapłaty. Szukaj. Czas start...
Na górę

Postautor: Bastion » 13 maja 2018, o 15:04

Gmina Jarczów!Zrywasz u mnie maliny 😊
Na górę

Postautor: Gość » 13 maja 2018, o 17:13

Gmina Jarczów!Zrywasz u mnie maliny 😊
A odpust na św. Stanisława. Dzień Strażaka. Dożynki gminne to nie imprezy. Ps. Jarczów wszystkie środki wydaje na inwestycje :?: :lol:
Na górę

Postautor: jkar » 13 maja 2018, o 19:31

taka różnica Jarczów ma kompetentnego a Tomaszów dopiero będzie takiego miał
Na górę

Postautor: mirka » 13 maja 2018, o 22:36

Gmina Tomaszów jest na 7 miejscu w Polsce e rankingu ogólnopolskim. To chyba nie przypadek że się tam znalazła. A wszystko dzięki dobremu gospodarzowi Marzenie Czubaj-Gancarz. A Jarczowa tam nie ma. Gmina w końcu staje z kolan. Pozdrawiam. I tak trzymać. Mamy w końcu bardzo dobrego wójta. A inwestycji u nas dostatek.
Na górę

Postautor: Gość » 14 maja 2018, o 00:08

taka różnica Jarczów ma kompetentnego a Tomaszów dopiero będzie takiego miał
Który już ma dość jarczowskiego ........... :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 14 maja 2018, o 00:20

taka różnica Jarczów ma kompetentnego a Tomaszów dopiero będzie takiego miał
Tzn. że śpi w domu a ludziska sami imprezują :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 14 maja 2018, o 08:42

taka różnica Jarczów ma kompetentnego a Tomaszów dopiero będzie takiego miał
A cóż tam za inwestycje w tym Jarczowie że taki kompetentny włodarz.
Na górę

Postautor: Gość » 14 maja 2018, o 12:20

taka różnica Jarczów ma kompetentnego a Tomaszów dopiero będzie takiego miał
A cóż tam za inwestycje w tym Jarczowie że taki kompetentny włodarz.
Wiatraków nastawiali i plebs się cieszy że to gminna inwestycja. :lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 15 maja 2018, o 17:01

wiatr w oczy
Na górę

Postautor: matras » 15 maja 2018, o 19:11

Gmina Tomaszów Lubelski będzie instalować solary i pompy ciepła mieszkańcom. Już jest oficjalna informacja w tej sprawie na stronach urzędu.
Jednak Marzena dała radę i załatwiła dla gminy, a Żukowski nie dał rady dla miasta. Brawo Pani Wójt.
Na górę

Postautor: Gość » 15 maja 2018, o 21:50

Załatwiła? He he dobre :lol:
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”