Kto kandyduje na wójta Tomaszowa Lubelskiego

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 1 maja 2018, o 08:37

no to kogo namaszczą? żadnych przecieków?
Na górę

Postautor: Gość » 1 maja 2018, o 11:50

Może Witja :?:
Na górę

Postautor: Gość » 1 maja 2018, o 18:38

Nie ma wątpliwości, zmiana jest konieczna :!:
Na górę

Postautor: jkar » 1 maja 2018, o 19:58

nie stawiałbym obecnej Wójt na straconej pozycji jak na sprzedawcę zza lady to ta Pani wypadła b. dobrze widać szybko się uczy oby tak dalej i ma wygraną II kadencję
Na górę

Postautor: Gość » 1 maja 2018, o 20:14

Czy ktoś kojarzy aby gmina Tomaszów była na 7 miejscu w rankingu gmin całej Polski. Pani Marzena musi dokończyć to co zaczęła. Brawo Pani Wójt, tak trzymać. Pieniacze każdemu będą rzucać kłody pod nogi, to ich nakręca.
Na górę

Postautor: Gość » 1 maja 2018, o 22:42

Czyli obecna wójt ma szanse?
Na górę

Postautor: Gość » 1 maja 2018, o 22:55

A to już zależy od głosujących
Na górę

Postautor: Gość » 2 maja 2018, o 22:36

A to już zależy od głosujących
no to akurat wiadomo. ale chodzi o nastroje wśród potencjalnych wyborców
Na górę

Postautor: jkar » 3 maja 2018, o 09:41

każdy wie że kołem zamachowym kampanii wyborczej jest KGW,OSP i nauczyciele dlatego tyle różnych imprez się odbywa żeby dać wyborcom marchewkę,ale tak było jest i będzie czy ktoś to zmieni nie wiem. To jest przewaga urzędującego kandydata nad pozostałymi a nie jakieś tam namaszczenie
Na górę

Postautor: Gość » 3 maja 2018, o 11:10

A czy ktoś wie ile takie imprezy kosztują i czy stać naszą gminę na ta takie harce ? :?: Jak myślicie za czyje pieniądze są te imprezy ? :?:
Na górę

Postautor: Gość » 3 maja 2018, o 12:02

Również mam wrażenie, że w naszej gminie ciągle gdzieś ktoś coś gotuje lub piecze, a później to zjada! To chyba główna aktywność!
Na górę

Postautor: Gość » 3 maja 2018, o 12:18

Zenek Martyniuk tez jest za samorządowa kasę. Zabrać go wam to byście pdlca dostali :roll: :P Mam nadzieję, że honorowo nie przyjdziecie bo to z miejskiej a nie z gminnej kasy
Na górę

Postautor: Gość » 3 maja 2018, o 13:24

Zgadza się, ale impreza co kilka dni ????
Na górę

Postautor: Gość » 3 maja 2018, o 13:27

Zenek Martyniuk tez jest za samorządowa kasę. Zabrać go wam to byście pdlca dostali :roll: :P Mam nadzieję, że honorowo nie przyjdziecie bo to z miejskiej a nie z gminnej kasy
Jakoś nie mam zamiaru oglądądać Zenka! Nie mam pojęcia kto to jest.
Na górę

Postautor: Gość » 3 maja 2018, o 14:42

Zynek to taki wytwór który drenuje kieszenie śpiewając to co ludziska chcą słuchać :lol: :lol:
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”