Wybory Samorządowe 2019, Gmina Jarczów.

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 17 mar 2020, o 08:57

Gmina Tomaszów realizuje projekty rozpoczęte dużo wcześniej. Ja kilka lat temu u nas tez wpłaciłem na projekt który odpadł na starcie. Teraz to chociaż widzę że jest szansa bo ktoś dobrze przygotował wniosek
A gmina Jarczów od dzisiaj istnieje ! to zależy od gospodarza którego nie było a czy teraz jest dobry , mam obawy jednak.
Wniosek czy dobry to się jeszcze okaże, nie mów chop jak nie wiesz czy przeskoczysz.
Na górę

Postautor: yuio » 18 mar 2020, o 09:20

ludzie walnijcie sie tą gminę to już dawno powinni roz....ic i podzielić a nie trzymać darmowej fabryki
Na górę

Postautor: tir » 18 mar 2020, o 11:22

Wójcie ile zarabiasz i twój ordynans i reszta pracowników za nasze pieniadze a g....wo robicie wójcie napisz że wszyscy pracuja za 2600 brutto stać cię na to?
Na górę

Postautor: bnmi » 18 mar 2020, o 16:56

No gdyby tyle zarabiali to gmina by rozkwitła wiec Wójcie?????? Do roboty weź się wreszcie skończyły sie czasy sklepowe to nie utarg
Na górę

Postautor: pilo » 18 mar 2020, o 17:51

No tak był przewodniczącym rady siedział w sklepie i obserwował gdzie polonez wyjeżdźa a komisje to były posiedzenia aby wziąść kasę na rybę i sam kierował komisjami a za SOKIS wysypisko śmieci syf kiła i nie wiadomo co zrób porzadek z tym gospodarzu gminy
Na górę

Postautor: swer » 18 mar 2020, o 18:00

Potwierdzam pracowałem w tej gminie brawo że ktoś szczerze pisze
Na górę

Postautor: hko » 18 mar 2020, o 20:09

Brawo sklepowy pracował w sklepie i małki pili no środki chemiczne to trzeba było się odkazić a za sokiem to prawda syf kiła ale mogiły dodawać a ta pani z sokis to tylko d... świeci.Władzo gminy tej mizernej zróbcie porządek za sokis bo wstyd kiedyś w latachch to było podjęte pod prokuraturę sam pan P...cy rady gminy to mówił bo to budowla nie wiem komu???? i skarżył się na obecnego p>>> rady T..ka walnij się w łeb tu nam wszystko wolno bo mamy demokrację a ty się zastanów były pracownik UG Tak naprawdę to szkoda mi ciebie wróć do sklepu i walcie oranża resztę to ci napiuszę gówniarzu peezeczz tą gminą. A wójt to powinien się się odchudzić albo garnitur zmienię Szczecin Pozdrawiam tą gównianą gminię
Na górę

Postautor: Gość » 19 mar 2020, o 06:53

Wójt powinien mieć rozum , wygląd , postawę wiedzieć gdzie zajrzeć , wiedzieć z kim porozmawiać i szybko załatwić sprawę na pozytywnie, być energicznym gotowym do działania, umieć wszystko zalatwic a nasz nic z tych cech nie posiada, nic nie wie i nie umie, ot barany wybrali kolejnego matołka.
Ja czekam na solary które miały już być dawno ale przez nieudaczników którzy nie potrafili dobrze napisać wniosku i nie było komu się tym zająć, Wojnar też miał to w dupie i nic nie robił to niestety żaden wniosek nie przechodził i nic się nie działo i nie robiło. Zobaczymy jak Pan Tyrka się w tym wykarze.
Na górę

Postautor: vbyt » 19 mar 2020, o 09:34

Dokładnie zróbcie porządek z wysypiskiem śmieci za sokis bo wstyd najlepiej ta pani niech weźmie się za robotę
Na górę

Postautor: opl » 21 mar 2020, o 12:44

Czy ktoś otrzymał już zwrot podatku PIT 37 za 2019 rok?
Na górę

Postautor: Gość » 22 mar 2020, o 20:24

Jak tam u was z koronawirusem?
Na górę

Postautor: Gość » 22 mar 2020, o 21:22

Srak.. Żarty zostaw w domu. Z mamusią pożartuj.
Na górę

Postautor: Capi » 22 mar 2020, o 21:34

Jak tam u was z koronawirusem?
„.... czep się swojej baby jak się nie masz teraz czego czepić...”
Na górę

Postautor: Madix » 23 mar 2020, o 11:43

Ciekawa jestem dlaczego mops i inne gminy wypłaciły wcześniej 500 + w marcu a nasza gmina jeszcze nie???
Na górę

Postautor: Gość » 23 mar 2020, o 11:48

Czy ktoś otrzymał już zwrot podatku PIT 37 za 2019 rok?
24 luty zeznanie złożone kasy jeszcze nie ma :roll:
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”