Wybory Samorządowe 2019, Gmina Jarczów.

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Kur » 31 mar 2020, o 18:51

Żona prosiła mnie, żebym jej przyniósł szminkę. Przez pomyłkę podałem jej klej w sztyfcie. Chyba ciągle jest obrażona, bo nadal się nie odzywa... :lol:


- Co byście zrobili, jakbyście złapali złotą rybkę?
- Ja bym poprosił ją o pieniądze.
- A ja o miłość.
- A ja bym usmażył gadzinę!!!
- Dlaczego?!!!
- Poprzednio ją poprosiłem o miłość i przyjaźń. Teraz uganiają się za mną zakochane pedały, a kobiety proponują: "Zostańmy przyjaciółmi". :lol:
Żenada
Na górę

Postautor: lkjh » 31 mar 2020, o 19:06

No jakiś bez humoru ten forumowicz. Pewnie korona dopadła albo kac po odkażaniu denaturką :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 31 mar 2020, o 22:54

Radni z dzisiejszą dietę powinni przekazać na walkę z epidemią i policja powinna im wpier.....ić mandaty za to zgromadzenie rybne ba...y skończone co wy robicie?????????!!!!!!!!!! Gdzie troska o zdrowie opamiętajcie się bohaterowie serialowi bo już czas najwyższy jeszcze trochę i wasza władza się skończy i wrócicie do sklepów i słomy
Już spokojny? Czekaj teraz jak zwierzątko w kolejce na.... Odpowiedni tok postępowania w swojej sprawie.
Na górę

Postautor: pol » 1 kwie 2020, o 08:21

Ok przepraszam jeżeli uraziłem
Na górę

Postautor: Kat » 1 kwie 2020, o 08:58

Będziesz miał okazje do wykazania się w przeprosinach
Na górę

Postautor: nol » 1 kwie 2020, o 10:49

Jest problem zakłady fryzjerskie zamknięte i gdzie ogolić głowę przed świętami? :cry:
Na górę

Postautor: Gość » 1 kwie 2020, o 13:18

Bardzo rezolutna postawa ludzi, którzy nie wiedzieli, że mają pięć milionów złotych długu i na sesji walą takiego babola jak zdradzanie tajemniczy gospodarczej ile podatku spływa od jednej z firm.
Brawo! Jest się czym zajmować.
Na górę

Postautor: Gość » 2 kwie 2020, o 07:23

Do poważnych spraw się nie odnosimy. Fryzjerzy...
Na górę

Postautor: Vita » 2 kwie 2020, o 11:40

Przeczytałam na stronie gminy o złożeniu wniosku na tablety i laptopy dla dzieci. Na jakiej zasadzie to się będzie odbywało? To będzie własność samorządu i na zasadzie wypożyczenia uczniom czy to będzie własność dziecka i czy trzeba będzie spełniać jakieś kryteria jako rodzina?
Na górę

Postautor: Uczenn » 2 kwie 2020, o 11:46

Zapytaj u dyrektorów albo w gminie a nie na forum.
Na górę

Postautor: Vita » 2 kwie 2020, o 13:09

Zapytaj u dyrektorów albo w gminie a nie na forum.
Hejtują- źle. Pytasz grzecznie- też źle. Możecie się określić jakiego dialogu władze oczekują. Sądząc po wcześniejszych wpisach miałam wrażenie że nie muszę chodzić do gminy ale że tu uzyskam odpowiedź. No ale cóż. Pomimo zachęty do odwiedzenia gminy osobiście niestety w tych warunkach które teraz są dziękuję nie skorzystam. Liczyłam na inną reakcję.
Na górę

Postautor: Gość » 2 kwie 2020, o 13:21

Hejtują- źle. Pytasz grzecznie- też źle. Możecie się określić jakiego dialogu władze oczekują. Sądząc po wcześniejszych wpisach miałam wrażenie że nie muszę chodzić do gminy ale że tu uzyskam odpowiedź. No ale cóż. Pomimo zachęty do odwiedzenia gminy osobiście niestety w tych warunkach które teraz są dziękuję nie skorzystam. Liczyłam na inną reakcję.
O wiele szybciej moim zdaniem byłoby zadzwonić do GZEAS i się o to zapytać. Telefony chyba działają prawda?
Na górę

Postautor: ktos123 » 2 kwie 2020, o 14:59

Przeczytałam na stronie gminy o złożeniu wniosku na tablety i laptopy dla dzieci. Na jakiej zasadzie to się będzie odbywało? To będzie własność samorządu i na zasadzie wypożyczenia uczniom czy to będzie własność dziecka i czy trzeba będzie spełniać jakieś kryteria jako rodzina?
Z tego co wiem, to owszem gmina kupuje laptopy, ale zostaną później przekazane szkołom i dyrektorzy będą decydowali o tym komu i na jaki okres zostaną danej rodzinie wypożyczone i to tylko na okres nauki zdalnej.
Na górę

Postautor: Gość » 2 kwie 2020, o 17:51

Z tym mlekiem to serio pytasz bo ktoś widzę sobie jaja robi. Skoro na wsi ciężko o bydło to w Tomaszowie na pewno krowy trzymają. Mogę popytać jak trzeba.
Pytam serio, tyle że nie o mleko w tomaszowie tylko w okolicach Jarczowa. Proszę dać znać.
Na górę

Postautor: Kur » 2 kwie 2020, o 20:53

Pytam serio, tyle że nie o mleko w tomaszowie tylko w okolicach Jarczowa. Proszę dać znać.
Nie wiem jak się gość nazywa wiem tylko że pracuje na kuchni w domu weselnym Zacisze i rozwozi wydaje mi się że z bratem mleczko w butelkach. Chyba jest z okolic Przeorska. Jak znasz kogoś kto tam pracuje to pewnie ci podpowie.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”