Wybory Samorządowe 2019, Gmina Jarczów.

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: gostek1 » 8 lis 2019, o 19:42



Reagują, reagują... z tego co wiem to dokumenty są w wymiarze sprawiedliwości.
'' gro" ????
Czytaj gro ale pisz gros. Z kpk cieniutko...
Na górę

Postautor: SND » 11 lis 2019, o 12:16

Ale się żrecie. Miło poczytać :lol:
Na górę

Postautor: gosciu » 18 lis 2019, o 16:38

Ale się żrecie. Miło poczytać :lol:
Nie masz lepszej lektury? cienias...
Na górę

Postautor: USS » 17 gru 2019, o 22:42

Kolejny budżet się dopina pytanie gdzie są te obiecywane inwestycje tyle miało być z projektów unijnych i co cisza... Coś mała aktywność... zasiedzenie już?
Na górę

Postautor: Gość » 19 gru 2019, o 21:55

Zobaczymy co wyjdzie z solarami? czy będzie jak zwykle za poprzednika, czy Tyrka się jednak postarał o projekt i będa ?? Mam nadzieje, że nie rozczaruje mieszkanie gminy.
Na górę

Postautor: Kurkum » 22 gru 2019, o 08:38

Ty pytasz o solary,fotowoltaike,a jak na razie to piszą o naszej straży, wstyd hańba.Czas na zmiany panie Wójcie. Powyrzucać te złomstwo i zrobić porządek tam gdzie jest to potrzebne.
Na górę

Postautor: Dejka » 7 sty 2020, o 16:59

Seniorzy coś otrzymali teraz czas na młodzież,bo nie ma gdzie się spotykać. :panzielony:
Na górę

Postautor: gosc 1 » 8 sty 2020, o 19:07

Cy to prawda,że szkoły w Chodywańcach i Gródku mają być zamknięte ? a co na to rodzice i radni i mieszkańcy czy coś o tym wiadomo
Na górę

Postautor: Gość » 8 sty 2020, o 21:25

Cy to prawda,że szkoły w Chodywańcach i Gródku mają być zamknięte ? a co na to rodzice i radni i mieszkańcy czy coś o tym wiadomo
Juz dawno powinny być zamknięte parę dzieci na krzyż w tak dużej szkole ! przecież to trzeba opłacać i opalać. W Jarczowie nie ma już aż tak dużo a tamtych szkołach to znikome garstki tych dzieci i tak jeździ autobus więc w czym problem??
Popieram zamknac.
Na górę

Postautor: gosc 1 » 8 sty 2020, o 21:44

Zamknąć to nie problem ,a co z budynkami? najlepiej zniszczyć bo to komuna wybudowała ? Znamy już to z wcześniejszego okresu, a swoją drogą czy byłbyś/byłabys zadowolony/a jakby Twoje dziecko musiałoby dojeżdżać i czekać na mrozie na autobus.
Na górę

Postautor: Gość » 8 sty 2020, o 21:54

Drodzy nauczyciele, poradzicie sobie, macie być wzorem dla swoich uczniów. Jeśli w szkole pracuje więcej nauczycieli niż jest uczniów, a kilka kilometrów dalej jest szkoła zbiorcza to powinniście wiedzieć gdzie dzieciom będzie lepiej się uczyć i rozwijać, a że wy tylko martwicie się o siebie to będziecie pienić siebie, rodziców i podważać decyzję władz, ale pora zrobić porządek i ustawić tę gminę żeby szła w dobrym kierunku!
Na górę

Postautor: Jaaak » 8 sty 2020, o 22:23

Szkoły... :shock: takich szkół już nigdzie nie ma jak w gminie Jarczów. Już dawno powinna być reforma.
Na górę

Postautor: Cebularz » 8 sty 2020, o 23:20

W dużych miastach dzieci do szkół dojeżdżają też po parę kilometrów i nikt nie ma z tym problemu, rodzice dowożą przed pracą a później odbierają lub dzieci dojeżdżają miejskimi. A tu 6 km z Chodywaniec jest, jeździ "gimbus" i jest wielki problem. Bardzo dobrze, niech likwidują inni skorzystają na braku potrzeby utrzymywania na siłę takich szkółek.
Na górę

Postautor: Gość » 9 sty 2020, o 13:06

Zamknąć to nie problem ,a co z budynkami? najlepiej zniszczyć bo to komuna wybudowała ? Znamy już to z wcześniejszego okresu, a swoją drogą czy byłbyś/byłabys zadowolony/a jakby Twoje dziecko musiałoby dojeżdżać i czekać na mrozie na autobus.
Moje dziecko dojeżdża do szkoły, i nie zamarzło jeszcze. A mogło chodzić do tej małej szkoły. Nie wiem kiedy rodzice zrozumią, że w większej szkole są inne możliwości dla dziecka. Zdrowa rywalizacja.
Na górę

Postautor: Gość » 9 sty 2020, o 21:04

Moje dzieci też aż do gimnazjum gimbusem i też były mrozy jak to w zimie i nie zamarzli, więc przestańcie biadolić. Ktoś tu myśli o swoim tyłku, a nie o dzieciach.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”