Wybory Samorządowe 2019, Gmina Jarczów.

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 23 mar 2020, o 11:57

Ciekawa jestem dlaczego mops i inne gminy wypłaciły wcześniej 500 + w marcu a nasza gmina jeszcze nie???
W tej gminie w pierwszej kolejności płaci się tym, którzy pracują, a nie tym którzy darmo jedzą.
Na górę

Postautor: Gość » 23 mar 2020, o 19:28

W tej gminie w pierwszej kolejności płaci się tym, którzy pracują, a nie tym którzy darmo jedzą.
Gnoje do roboty się bierzcie a nie liczycie na zasiłki , podatnicy zapieprzają na takich darmozjadów siedzących w domu. Powinni zabrać 500+ bo są osoby co na tym żerują pracować się nie chce u nas facet bez szkoły bez wykształcenia mówi, że za 12 zł. mu się nie opłaca pracować to dla niego za mało ! woli siedzieć w domu bo dostaje 500+ w głowie się nie mieści ! wcześniej nie było i ludzie żyli to i teraz by musieli, w końcu bezrobocie by się zmniejszyło. Co to za rząd daje nierobom a jak teraz trzeba wsparcia w czasie koronawirusa to oni mówią o odroczeniach, wstyd i skandal !
Na górę


Postautor: Przezor » 26 mar 2020, o 10:16

No widzę że nasze władze bardzo odpowiedzialne. Co tam koronawirus i zagrożenie skoro trzeba sesję zwołać żeby szkoły pozamykać, to jest priorytet (jakie zagrożenie?). A jeszcze kilka dni temu wójt hejtował PiS zdjęciem Putina na własnym profilu za podejście do wyborów prezydenckich. Radni którzy jesteście wieku z grupy ryzyka, macie starsze osoby w domu lub małe dzieci pomyślcie o ryzyku.
Na górę

Postautor: Radca » 26 mar 2020, o 14:03

Doczytaj przepisy albo zadzwoń gdzie trzeba żeby się dowiedzieć czy można czy nie zwoływać sesję. Bo narazie to to właśnie Ty naruszasz prawo.
Na górę

Postautor: Szyk » 26 mar 2020, o 14:08

No widzę że nasze władze bardzo odpowiedzialne. Co tam koronawirus i zagrożenie skoro trzeba sesję zwołać żeby szkoły pozamykać, to jest priorytet (jakie zagrożenie?). A jeszcze kilka dni temu wójt hejtował PiS zdjęciem Putina na własnym profilu za podejście do wyborów prezydenckich. Radni którzy jesteście wieku z grupy ryzyka, macie starsze osoby w domu lub małe dzieci pomyślcie o ryzyku.
https://kurierlubelski.pl/sesja-rady-mi ... 1-14879551
Na górę

Postautor: Gość » 26 mar 2020, o 15:00

No widzę że nasze władze bardzo odpowiedzialne. Co tam koronawirus i zagrożenie skoro trzeba sesję zwołać żeby szkoły pozamykać, to jest priorytet (jakie zagrożenie?). A jeszcze kilka dni temu wójt hejtował PiS zdjęciem Putina na własnym profilu za podejście do wyborów prezydenckich. Radni którzy jesteście wieku z grupy ryzyka, macie starsze osoby w domu lub małe dzieci pomyślcie o ryzyku.
Rzygać mi się chce, jaki tam z niego wójt jak ze mnie zakonnica , smiechu warte.
Na górę

Postautor: Przezor » 26 mar 2020, o 15:06

Doczytaj przepisy albo zadzwoń gdzie trzeba żeby się dowiedzieć czy można czy nie zwoływać sesję. Bo narazie to to właśnie Ty naruszasz prawo.
Mi nie chodzi o łamanie prawa tylko o zdrowy rozsądek. A co do straszenia mnie że taką uwagą ja łamię prawo to takie kity to może władza wciskać tym 14 czy 15 wspaniałym oni są w stanie we wszystko uwierzyć.
Na górę

Postautor: dfjfhj » 26 mar 2020, o 15:47

I kolejny serial 31 marca jeden reżyser a wszyscy to statyści. Władzo Gminy obudź się i .... a szkoda słów
Na górę

Postautor: Gosscc » 26 mar 2020, o 16:08

Mi nie chodzi o łamanie prawa tylko o zdrowy rozsądek. A co do straszenia mnie że taką uwagą ja łamię prawo to takie kity to może władza wciskać tym 14 czy 15 wspaniałym oni są w stanie we wszystko uwierzyć.
Brawo Wójt i Rada. A Ty poszukaj sobie łamania prawa u swoich co na maj szykują dobrą kwarantannę
Na górę

Postautor: ser » 26 mar 2020, o 16:09

A czy za Ośrodkiem Kultury w pomniku PRLu posprzątane to wysypisko śmieci? Czy dalej syf
Na górę

Postautor: Seerk » 26 mar 2020, o 16:19

Rozejrzyj się dookoła jakie wszędzie porządki porobił i robi Wójt. Nigdy tak nie było
Na górę

Postautor: bvc » 26 mar 2020, o 16:37

Ale ja pytam konkretnie w nieskończonej budowli za Ośrodkiem Kultury czy ten syf posprzątany jeżeli tak to napisz
Na górę

Postautor: Gość » 26 mar 2020, o 17:10

Ale ja pytam konkretnie w nieskończonej budowli za Ośrodkiem Kultury czy ten syf posprzątany jeżeli tak to napisz
Panicz. Pyta grzecznie. Od swojego podwórza zacznij, bo tam masz bałagan. A jak taki ciekawski to przyjedź i zobacz.
Na górę

Postautor: tes » 26 mar 2020, o 18:16

No ja akurat mieszkam w bloku i mam posprzątane bo podwórka nie posiadam będę na święta to zobaczę tą gminę z której się wywodzę odwiedzam 3 x w roku niestety albo stety odległość
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”