Strażnik forum z problemami czyli Monia żona Węgra

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Strażnik forum z problemami czyli Monia żona Węgra

Postautor: Gość » 23 lis 2017, o 05:13

Tak sobie siedzę i piszę o tym co miałam okazję przeżyć w przeciągu ostatnich kilku tygodni dzięki naszym politykom. Mimo iż mam lat 17, do mnie, do tak młodej osoby dociera i dotarło to co wydarzyło się w ciągu kilkunastu ostatnich dni w Polsce. Kilka ostatnich dni spędziłem poza domem

viewtopic.php?f=17&t=119871

No i żona Węgra

viewtopic.php?f=17&t=121539

Najlepsze, że sprowokowany przyznał się do tematu :P

Dorosły facet na poziomie umysłowym dziecka. Może z problemami psychicznymi :roll:

Re: Strażnik forum z problemami czyli Monia żona Węgra

Postautor: Gość » 23 lis 2017, o 05:19

Zagorzały antyfaszysta chcący utylizować ludzi

"każdy pisior kojarzy mi się z gównem , tzn czymś bez wartości a raczej śmieciem zalegającym i należałoby go zutylizować"

viewtopic.php?f=17&t=17863&start=15

Postautor: Gość » 23 lis 2017, o 05:35

Miesiącami jęczał do admina żeby stworzyć osobny dział dla spraw zza granicy. Teraz jęczy, że mu się ten dział o sprawach zza granicy nie podoba. A gdzie jęczy. Oczywiście w dziale władze samorządowe i polityka lokalna.

Postautor: Gość » 23 lis 2017, o 08:06

Toczy tą swoją wojnę co najmniej od 3 lat. Ale to już akt desperacji zakładać temat w jednym dziale o tym co się dzieje w drugim dziale :P

Postautor: Gość » 29 lis 2017, o 11:18

Od wczoraj nasza bidula przez rozum cięta poszukuje szefa ONR w Tomaszowie i wściku dostaje bo nikt mu nie chce pomóc. :P No chciałby sie przpdlic a nie wie do kogo konkretnie

Postautor: Gość » 30 lis 2017, o 10:01

Ale lewaczysko dostałopldca na forum :P To pewnie od tego pchania tłoka w rurę wydechową

Postautor: Gość » 1 gru 2017, o 11:49

W sumie trzeba podziwiac debila za upór. Już tyle osób na forum debila podsumowało a on dalej nadaje w każdym temacie

Postautor: olo » 1 gru 2017, o 13:09

Podaje sie za kogos jak wiekszosc tutaj aby ukryc tozsamosc i zwrocic na cos uwage. Pisze calkiem sensownie w tych swoich opowiazdkach chocolate czasami zbierac na smiech

Postautor: Gość » 1 gru 2017, o 13:19

Podaje sie za kogos jak wiekszosc tutaj aby ukryc tozsamosc i zwrocic na cos uwage. Pisze calkiem sensownie w tych swoich opowiazdkach chocolate czasami zbierac na smiech
Pisać jako 17 letnia Monia na dodatek mieszając na przemian słowa "miałem, miałam" czy założyć temat podając się za żonę Węgra to jest po prostu debilizm i tyle. To jest zwykłe oszustwo. Stary chłop podaje się za nastolatkę albo udaje zone Węgra kupującą ukrainskie fajki. Litości Coś z psychika nie tak i tyle :roll:

Postautor: Gość » 1 gru 2017, o 13:32

Tak sobie siedzę i piszę o tym co miałam okazję przeżyć w przeciągu ostatnich kilku tygodni dzięki naszym politykom. Mimo iż mam lat 17, do mnie, do tak młodej osoby dociera i dotarło to co wydarzyło się w ciągu kilkunastu ostatnich dni w Polsce. Kilka ostatnich dni spędziłem poza domem

No i żona Węgra

Dorosły facet na poziomie umysłowym dziecka. Może z problemami psychicznymi :roll:
W porownaniu do Moni ty blaznie nie piszesz na temat tylko spamujesz/trolujesz na forum.Napisz cos waznego dla mieszkancow albo strzepnij sobie gruche. Co za cwel

Postautor: Gość » 1 gru 2017, o 13:39

No i żona Węgra

W porownaniu do Moni ty blaznie nie piszesz na temat tylko spamujesz/trolujesz na forum.Napisz cos waznego dla mieszkancow albo strzepnij sobie gruche. Co za cwel

Miałeś zapdlać na spacer z psem przygłupie :lol: Bo znowu coś sie brunatnego ci się wyleje. Podając się za Monię czy zonę Węgra to ty stary durniu nie
trollujesz :lol: dlaczego ty taki durny jesteś? :shock: to tobie tylko się wydaje, że piszesz coś ważnego. wex leki i psa na spacer

Postautor: Gość » 1 gru 2017, o 21:01

Rzeczniczka ukrobezpieki (SBU) opublikowała na swojej stronie na FB opublikowąła zdjęcia mające pzredstawiać rzekomo bilbordy z „okupowanych” Gorłowki oraz Doniecka, na których chwalono SBU. Jednak same ukromedia zdemaskowały te zdjęcia jako nędzne „fejki” na to rzeczniczka SBU miała odpowiedzieć że ​​nie ma znaczenia, czy to prawdziwe zdjęcie, czy nie, ale najważniejsze jest to, że taka informacja wpływa negatywnie na przeciwnika

https://strana.ua/news/108849-fejkovye- ... enija.html

Ten sam poziom :lol: :lol: :lol:

Postautor: Gość » 1 gru 2017, o 22:40

jak to jest chwalic samego siebie debilu? :panzielony:

Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”