Dlaczego w Tomaszowie na kazdym rogu od Stodoly po rondo mozna kupic ruskie fajki ? Gdzie jest Policja ?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 17 lut 2020, o 23:24

Tak forumowy. I to wszystko po 10 latach w Londynie gdzie prowadziłeś kancelarię prawną?
Chyba prowadził ją dla kolegów ze szpitala i reprezentował ich przed pielęgniarką, która przynosiła im basen i zmieniała pampersa. :|
Na górę

Postautor: Gość » 29 lut 2020, o 11:32

🙄 No i po temacie
Na górę

Postautor: Gość » 22 maja 2020, o 10:07

Bylam wraz z mezem na swieta na kilka dni w Tomaszowie. Bylam centralnie w szoku jak zobaczylam jak miasto jest obstawione goscmi zza wschodniej granicy, ktorzy mozolnie probuja wcisnac co drugiemu przechodzacemu fajki watpliwego pochodzenia. Palimy z mezem papierosy i moze to ich tak sciagalo. Moj maz jest Wegrem slabo mowi po polskie i byl niezwykle zdumiony widzac co chwile zaczepiajace go usmiechem kobiety. Oboje stwierdzilismy ze to najlepszy biznes w Tomaszowie.

Dlaczego nikt z tym nic nie robi ? Policja sobie jezdzi w ta i we fta a handel kwitnie. Patrzac na to zboku wyglada to jak ciche przyzwolenie. No ale cusz tak pefnie musi byc.
forumowy został żoną Węgra:):):)
Na górę

Postautor: Gość » 22 maja 2020, o 10:12

Jestem za handlem, mi tam fajki nie przeszkadzają, to uroda każdego miasta granicznego. To ta Monia pracuje na ulicy dla sutenera francowatego? Tego nie wiedziałem.
Na górę

Postautor: COV_FAKE » 6 paź 2020, o 20:43

Bylam wraz z mezem na swieta na kilka dni w Tomaszowie. Bylam centralnie w szoku jak zobaczylam jak miasto jest obstawione goscmi zza wschodniej granicy, ktorzy mozolnie probuja wcisnac co drugiemu przechodzacemu fajki watpliwego pochodzenia. Palimy z mezem papierosy i moze to ich tak sciagalo. Moj maz jest Wegrem slabo mowi po polskie i byl niezwykle zdumiony widzac co chwile zaczepiajace go usmiechem kobiety. Oboje stwierdzilismy ze to najlepszy biznes w Tomaszowie. :lol:

Dlaczego nikt z tym nic nie robi ? Policja sobie jezdzi w ta i we fta a handel kwitnie. Patrzac na to zboku wyglada to jak ciche przyzwolenie. No ale cusz tak pefnie musi byc.
Węgier palący ukrainskie fajki:):):) To tak forumowy z Detroit z kolegą z Chicago który jest w sztabie wyborczym Bidena:):):)
Na górę

Postautor: Gość » 17 paź 2020, o 08:17

Gdzie ten płac?
Na górę

Postautor: Gość » 6 lis 2020, o 22:48

Z cyklu przygłup na forum :lol:

Tak sobie siedzę i piszę o tym co miałam okazję przeżyć w przeciągu ostatnich kilku tygodni dzięki naszym politykom. Mimo iż mam lat 17, do mnie, do tak młodej osoby dociera i dotarło to co wydarzyło się w ciągu kilkunastu ostatnich dni w Polsce. Kilka ostatnich dni spędziłem poza domem i muszę przyznać, że te kilka dni wywarły na mojej młodej osobie niesamowite piętno, jeśli nie odcisk zrobiony grubą stopa polskiej, hamskiej polityki. Wyjeżdzając z naszego miasteczka człowiekowi mocno się oczy otwierają na to, co dzieje się tak naprawdę w kraju. O demokracji, czym jest coś tam nasze papugi paplały w szkole co drugą godzinę ale jak się okazało jest to tylko paplanie. O tym czym jest naprawdę demokracja miałam się okazję dowiedzieć podczas wakacji u mojej kuzynki w Warszawie. To ona mi pokazała co i gdzie się w kraju dzieje, dzięki czemu miałam okazję brać w tym bezpośredni udział.

Teraz jestem znowu na naszym tomaszowskim zadupiu i tak sobie myślę po tym co widziałam

http://tomaszow.lub.pl/forum/viewtopic.php?f=17&t=119871

Ciekawe czy to taki zwykły przygłup czy brat intelektualista :panzielony:
17 lat. I już masz męża Węgra który pali ruskie fajki?:):):)
Na górę

Postautor: Gość » 8 lis 2020, o 08:13


Bylam wraz z mezem na swieta na kilka dni w Tomaszowie. Bylam centralnie w szoku jak zobaczylam jak miasto jest obstawione goscmi zza wschodniej granicy, ktorzy mozolnie probuja wcisnac co drugiemu przechodzacemu fajki watpliwego pochodzenia. Palimy z mezem papierosy i moze to ich tak sciagalo. Moj maz jest Wegrem slabo mowi po polskie i byl niezwykle zdumiony widzac co chwile zaczepiajace go usmiechem kobiety. Oboje stwierdzilismy ze to najlepszy biznes w Tomaszowie. :lol:

Dlaczego nikt z tym nic nie robi ? Policja sobie jezdzi w ta i we fta a handel kwitnie. Patrzac na to zboku wyglada to jak ciche przyzwolenie. No ale cusz tak pefnie musi byc.
Mąż ciebie zostawił i zostałaś nauczycielem w wiejskiej szkole?:):):)
Na górę

Postautor: COV_FAKE » 20 lis 2020, o 17:29

Bylam wraz z mezem na swieta na kilka dni w Tomaszowie. Bylam centralnie w szoku jak zobaczylam jak miasto jest obstawione goscmi zza wschodniej granicy, ktorzy mozolnie probuja wcisnac co drugiemu przechodzacemu fajki watpliwego pochodzenia. Palimy z mezem papierosy i moze to ich tak sciagalo. Moj maz jest Wegrem slabo mowi po polskie i byl niezwykle zdumiony widzac co chwile zaczepiajace go usmiechem kobiety. Oboje stwierdzilismy ze to najlepszy biznes w Tomaszowie. :lol:

Dlaczego nikt z tym nic nie robi ? Policja sobie jezdzi w ta i we fta a handel kwitnie. Patrzac na to zboku wyglada to jak ciche przyzwolenie. No ale cusz tak pefnie musi byc.
Męża zostawiłaś w Londynie czy w Detroit?
Na górę

Postautor: Gość » 20 lis 2020, o 17:46

Męża zostawiłaś w Londynie czy w Detroit?

co ciebie czubie obchodzą nie twoje sprawy rodzinne.
Na górę

Postautor: Gość » 20 lis 2020, o 18:13

Podszywanie się pod Monię, Andżelikę czy wiejskiego nauczyciela to jest twoje całe życie rodzinne tomaszowski pajacu Młocie I z Karolingów:):):) Dlaczego ty sie nie leczysz?
Na górę

Postautor: Gość » 20 lis 2020, o 18:21

Podszywanie się pod Monię, Andżelikę czy wiejskiego nauczyciela to jest twoje całe życie rodzinne tomaszowski pajacu Młocie I z Karolingów:):):) Dlaczego ty sie nie leczysz?
odmówili mi leczenia szpitalnego, bo trzymają miejsce dla ciebie czubku.
Na górę

Postautor: Gość » 22 lis 2020, o 06:50

odmówili mi leczenia szpitalnego, bo trzymają miejsce dla ciebie czubku.
ale rentę zdążyłeś sobie załatwić tomaszowski błaźnie
Na górę

Postautor: Jeremiah » 22 lis 2020, o 11:50

odmówili mi leczenia szpitalnego, bo trzymają miejsce dla ciebie czubku.
Odmówili bo już nic nie da się zrobić. Przecież nie wytną ci drugiej półkuli mózgowej bo by ciebie zabili
Na górę

Postautor: Gość » 25 lis 2020, o 22:08

Wybieram sie znow z mezem na wigilie do Tomaszowa. Ale widze, że dużo sie zmienilo od mojego ostatniego pobytu nowe budynki, ulice a i gości zza wschodniej granicy jakby mniej i fajek mniej sprzedają. Czytam tez to forum, bo pochodze stad i mnie interesuje, co dziej sie w mieście i widze, ze coronawirus ma zly wplyw na zdrowie psychiczne ludzi, ktorzy tu pisza. Najbardziej chyba sponiewierał niejakiego Jeremiaha nazywanego tez francowatym lub dyżurnym, który rożne glupoty wypisuje. Ale coz pewnie tak musi być jak mowi moj mąz, ktoremu tłumacze na wegierski wpisy tego czubka.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”