Dlaczego w Tomaszowie na kazdym rogu od Stodoly po rondo mozna kupic ruskie fajki ? Gdzie jest Policja ?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 8 lis 2017, o 22:50

Bylam wraz z mezem na swieta na kilka dni w Tomaszowie. Bylam centralnie w szoku jak zobaczylam jak miasto jest obstawione goscmi zza wschodniej granicy, ktorzy mozolnie probuja wcisnac co drugiemu przechodzacemu fajki watpliwego pochodzenia. Palimy z mezem papierosy i moze to ich tak sciagalo. Moj maz jest Wegrem slabo mowi po polskie i byl niezwykle zdumiony widzac co chwile zaczepiajace go usmiechem kobiety. Oboje stwierdzilismy ze to najlepszy biznes w Tomaszowie. :lol:

Dlaczego nikt z tym nic nie robi ? Policja sobie jezdzi w ta i we fta a handel kwitnie. Patrzac na to zboku wyglada to jak ciche przyzwolenie. No ale cusz tak pefnie musi byc.
Na górę

Postautor: Gość » 8 lis 2017, o 22:59

Jakaś marna ta prowokacja 17 letnia Moniu z Surname :lol: :lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 8 lis 2017, o 23:02

oooo Monia jest juz :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 8 lis 2017, o 23:06

Z cyklu przygłup na forum :lol:

Tak sobie siedzę i piszę o tym co miałam okazję przeżyć w przeciągu ostatnich kilku tygodni dzięki naszym politykom. Mimo iż mam lat 17, do mnie, do tak młodej osoby dociera i dotarło to co wydarzyło się w ciągu kilkunastu ostatnich dni w Polsce. Kilka ostatnich dni spędziłem poza domem i muszę przyznać, że te kilka dni wywarły na mojej młodej osobie niesamowite piętno, jeśli nie odcisk zrobiony grubą stopa polskiej, hamskiej polityki. Wyjeżdzając z naszego miasteczka człowiekowi mocno się oczy otwierają na to, co dzieje się tak naprawdę w kraju. O demokracji, czym jest coś tam nasze papugi paplały w szkole co drugą godzinę ale jak się okazało jest to tylko paplanie. O tym czym jest naprawdę demokracja miałam się okazję dowiedzieć podczas wakacji u mojej kuzynki w Warszawie. To ona mi pokazała co i gdzie się w kraju dzieje, dzięki czemu miałam okazję brać w tym bezpośredni udział.

Teraz jestem znowu na naszym tomaszowskim zadupiu i tak sobie myślę po tym co widziałam

viewtopic.php?f=17&t=119871

Ciekawe czy to taki zwykły przygłup czy brat intelektualista :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 8 lis 2017, o 23:12

Z cyklu przygłup na forum :lol:

Tak sobie siedzę i piszę o tym co miałam okazję przeżyć w przeciągu ostatnich kilku tygodni dzięki naszym politykom. Mimo iż mam lat 17, do mnie, do tak młodej osoby dociera i dotarło to co wydarzyło się w ciągu kilkunastu ostatnich dni w Polsce. Kilka ostatnich dni spędziłem poza domem i muszę przyznać, że te kilka dni wywarły na mojej młodej osobie niesamowite piętno, jeśli nie odcisk zrobiony grubą stopa polskiej, hamskiej polityki. Wyjeżdzając z naszego miasteczka człowiekowi mocno się oczy otwierają na to, co dzieje się tak naprawdę w kraju. O demokracji, czym jest coś tam nasze papugi paplały w szkole co drugą godzinę ale jak się okazało jest to tylko paplanie. O tym czym jest naprawdę demokracja miałam się okazję dowiedzieć podczas wakacji u mojej kuzynki w Warszawie. To ona mi pokazała co i gdzie się w kraju dzieje, dzięki czemu miałam okazję brać w tym bezpośredni udział.

Teraz jestem znowu na naszym tomaszowskim zadupiu i tak sobie myślę po tym co widziałam

viewtopic.php?f=17&t=119871

Ciekawe czy to taki zwykły przygłup czy brat intelektualista :panzielony:
prawdziwy z Ciebie detektyw, dobra robota, idz sobie odpal kiepa :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 8 lis 2017, o 23:19

Przecież to ty napisałeś , że palisz fajki .Zresztą razem z mężem Węgrem :lol: :lol: :lol: Naprawdę jesteś wyjątkowym debilem :P I chyba jeszcze nie określiłeś się płciowo :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 9 lis 2017, o 07:40

Co trzeba mieć we łbie żeby podawać się za kobietę :P I jeszcze ten mąż Węgier. :lol:
Na górę

Postautor: Mohort » 9 lis 2017, o 10:12

Pacjent Abramowic niewątpliwie
Na górę

Postautor: Mohort » 9 lis 2017, o 10:42

Z cyklu przygłup na forum :lol:

Tak sobie siedzę i piszę o tym co miałam okazję przeżyć w przeciągu ostatnich kilku tygodni dzięki naszym politykom. Mimo iż mam lat 17, do mnie, do tak młodej osoby dociera i dotarło to co wydarzyło się w ciągu kilkunastu ostatnich dni w Polsce. Kilka ostatnich dni spędziłem poza domem i muszę przyznać, że te kilka dni wywarły na mojej młodej osobie niesamowite piętno, jeśli nie odcisk zrobiony grubą stopa polskiej, hamskiej polityki. Wyjeżdzając z naszego miasteczka człowiekowi mocno się oczy otwierają na to, co dzieje się tak naprawdę w kraju. O demokracji, czym jest coś tam nasze papugi paplały w szkole co drugą godzinę ale jak się okazało jest to tylko paplanie. O tym czym jest naprawdę demokracja miałam się okazję dowiedzieć podczas wakacji u mojej kuzynki w Warszawie. To ona mi pokazała co i gdzie się w kraju dzieje, dzięki czemu miałam okazję brać w tym bezpośredni udział.

Teraz jestem znowu na naszym tomaszowskim zadupiu i tak sobie myślę po tym co widziałam

viewtopic.php?f=17&t=119871

Ciekawe czy to taki zwykły przygłup czy brat intelektualista :panzielony:
prawdziwy z Ciebie detektyw, dobra robota, idz sobie odpal kiepa :lol:


No widzisz. Przyznałes się bez bicia :P A możesz wytłumaczyć dlaczego potrafisz założyć temat jako 17 letnia Monia lub teraz jako zona Węgra? Ty dorosły facet? To juz objaw starzenia się czy jakas choroba?
Na górę

Postautor: Gość » 21 lis 2017, o 11:31



prawdziwy z Ciebie detektyw, dobra robota, idz sobie odpal kiepa


No widzisz. Przyznałes się bez bicia :P A możesz wytłumaczyć dlaczego potrafisz założyć temat jako 17 letnia Monia lub teraz jako zona Węgra? Ty dorosły facet? To juz objaw starzenia się czy jakas choroba?

Psychol. I to nie leczony :lol: :lol: :lol: Pisze na forum jako 17 latka i żona Węgra :panzielony:Pisze o fajkach a komus zaleca zapalenie kiepa. Totalny muł
Na górę

Postautor: Gość » 21 lis 2017, o 12:36

Jak tam mąż Węgier?
Na górę

Postautor: Gość » 16 gru 2017, o 14:02

Bylam wraz z mezem na swieta na kilka dni w Tomaszowie. Bylam centralnie w szoku jak zobaczylam jak miasto jest obstawione goscmi zza wschodniej granicy, ktorzy mozolnie probuja wcisnac co drugiemu przechodzacemu fajki watpliwego pochodzenia. Palimy z mezem papierosy i moze to ich tak sciagalo. Moj maz jest Wegrem slabo mowi po polskie i byl niezwykle zdumiony widzac co chwile zaczepiajace go usmiechem kobiety. Oboje stwierdzilismy ze to najlepszy biznes w Tomaszowie. :lol:

Dlaczego nikt z tym nic nie robi ? Policja sobie jezdzi w ta i we fta a handel kwitnie. Patrzac na to zboku wyglada to jak ciche przyzwolenie. No ale cusz tak pefnie musi byc.

Stary facet a podszywa się pod kobietę :lol: :lol: :lol: a może jakiś transseksualista? :roll:

Tak sobie siedzę i piszę o tym co miałam okazję przeżyć w przeciągu ostatnich kilku tygodni dzięki naszym politykom. Mimo iż mam lat 17, do mnie, do tak młodej osoby dociera i dotarło to co wydarzyło się w ciągu kilkunastu ostatnich dni w Polsce. Kilka ostatnich dni spędziłem

/viewtopic.php?f=17&t=119871&sid=303d763 ... c15688d575
Na górę

Postautor: Gość » 16 gru 2017, o 16:23

"...Tak sobie siedzę i piszę o tym co miałam okazję przeżyć w przeciągu ostatnich kilku tygodni dzięki naszym politykom. Mimo iż mam lat 17, do mnie, do tak młodej osoby dociera i dotarło to co wydarzyło się w ciągu kilkunastu ostatnich dni w Polsce. Kilka ostatnich dni spędziłem..."

Ja pdlę ale debil :roll: Nawet tego nie umie porządnie zrobić :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 16 gru 2017, o 19:41

"...Tak sobie siedzę i piszę o tym co miałam okazję przeżyć w przeciągu ostatnich kilku tygodni dzięki naszym politykom. Mimo iż mam lat 17, do mnie, do tak młodej osoby dociera i dotarło to co wydarzyło się w ciągu kilkunastu ostatnich dni w Polsce. Kilka ostatnich dni spędziłem..."

Ja pdlę ale debil :roll: Nawet tego nie umie porządnie zrobić :lol:
Twoja stara robi to lepiej :) Jestem zadowolony :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 17 gru 2017, o 09:11

Smerf ty popdleńcu . Jak tam walka poprzez puszczanie bączków idzie? "miałam.miałem. " nawet to spdliłeś ty żono Węgra. :P A może to wnuk tego Węgra co twojemu dziadkowi wpdol spuścił w 1915 roku? :lol: :lol:
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”