LIST od PLATFORMY w mojej skrzynce!!!!!!!!!!

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 28 lip 2007, o 11:54

A co Ty proponujesz? Może nas zadziwisz?
Na górę

Postautor: Gość » 28 lip 2007, o 13:02

no
Na górę

Postautor: Gość » 28 lip 2007, o 13:28

O jak ciekawa odpowiedź
Na górę

Postautor: Gość » 28 lip 2007, o 13:53

taki syn pisze:No, ten caly list PO to super sprawa, pokazuja ze interesuje ich sprawa obywateli w trakcie kadencji a nie tylko przed wyborami. Tak trzymac ziomy!
prawie sie popłakałem ze szczęścia,widac zwieraja szyki,a ja ,?,juz nikomu nie wierzę.
Na górę

Postautor: Gość » 28 lip 2007, o 14:14

Jakie szyki? Wybory samorzadowe za trzy lata. A postulaty zostały przedstawione radzie i burmistrzowi na początku lipca, przed zadymą rzadową.
Na górę

Postautor: Rumok » 28 lip 2007, o 14:42

Anonymous pisze:Jakie szyki? Wybory samorzadowe za trzy lata. A postulaty zostały przedstawione radzie i burmistrzowi na początku lipca, przed zadymą rzadową.
no dobra
poniewaz do mnie nie napisali to w punktach przytocz je tu na forum,zobaczymy
Na górę

Postautor: Gość » 28 lip 2007, o 17:23

Czekajcie cierpliwie a ulotka zostaniecie obdarzeni.
Na górę

Postautor: Gość » 29 lip 2007, o 13:33

Dla tych co jeszcze nie dostali ulotki do skrzynki hostuje obie strony

http://img177.imageshack.us/img177/4417/img0404vi4.jpg

http://img177.imageshack.us/img177/3443/img0405im8.jpg
Na górę

Postautor: Rumok » 29 lip 2007, o 14:16

a swoja droga Pisowiaki ...z ta reklamówka telewizyjną.... hahahahhah

z kotem?
Na górę

Postautor: Piotr Wójtowicz » 29 lip 2007, o 15:17

czekam na tą ulotkę fajnie że Ją wrzuciłeś na forum.
Na górę

Postautor: xx » 29 lip 2007, o 18:10

ja tam juz nikomu nie wierzę może lepiej niech zostaną ci co są przynajmniej już sie trochę na chapali bo i co znów wszystko zaczynać od nowa ------- tylko ta samoobrona a po za tym w Tomaszowie już rządzą nowi i tylko "rządzą " bo efektów żadnych nie widać i co niby takie zmiany............. a wszystko po staremu żeby tylko na stołek
Na górę

Postautor: Gość » 29 lip 2007, o 20:03

Widze że niektorym w zaden sposob nie mozna dogodzic, Nic nie dzieje sie- zle, ktos chce cos zrobic-też żle. Najlepiej nie zabieraj głosu.
Na górę

Postautor: Gość » 30 lip 2007, o 10:33

Anonymous pisze:Widze że niektorym w zaden sposob nie mozna dogodzic, Nic nie dzieje sie- zle, ktos chce cos zrobic-też żle. Najlepiej nie zabieraj głosu.
hahahhah taka gadka to przedszkolakom, jestesmy zniesmaczeni ta cała polityka i obiecankami.Teraz tak naprawde wylazło komu zalezy na robieniu kariery politycznej.
Mam ZASADĘ odwieczną zawsze licz na siebie!
niczego nie oczekuje ,wiem ze jak sam nie wypracuje to nic nie dostanę. Socjalizm był fajny ale do czasu. Zawsze byli lepsi w zdobywaniu ,np darmowe mieszkania, przydziały na samochody, nawet kartki na jedzenie , jedni mieli " powiekszone "
nie chce mówic ze kapitalizm jest cacy ,wiadomo ze bezwzglednosc ma swoje złe strony.Ale lepiej dązyc w stronę kapitalizmu niz komunizmu.
A teraz kiedy prawica jest u steru mam wrazenie, ze powracamy do socjału bo tylko takie przedsiewziecia sie licza.
Na górę

Postautor: Gość » 30 lip 2007, o 17:18

Dlatego Platforma jest szansą.
Na górę

Postautor: xx » 30 lip 2007, o 17:24

a przepraszam bardzo może nie jestem na bierząco ale prócz ulotek w skrzynkach to co jeszcze zrobiono.... :evil:
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”