Młodzi Demokraci z Tomaszowa

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 16 sie 2007, o 16:21

Naucz sie najpierw ortografii JanuszuW."Najżetelniej" :oops: A później bierz sie za komentarze
Na górę

Postautor: Gość » 16 sie 2007, o 16:51

odwal się od JanuszaW chociaż pisze mądrze....Złoty i Piwko nawet niewiedzieli by co to znaczy nierzetelny a co mówić o tym jak sie to pisze...przecież znam ich dobrze ...nie twórz znich jakiś zbawców
Na górę

Postautor: Gość » 16 sie 2007, o 20:50

jest w tym troche prawdy o kim mamy dyskutować o Zielińskim lub Piwce...bezprzesady każdy ich zna i wiemy na czym oni sie znają...a wynik wyborów jest wynikiem ich działań
Na górę

Postautor: Gość » 17 sie 2007, o 06:19

Teraz wystartuja na posłów. Maja ogromne szanse!!!!!!!!!!!!!!!!! W SAMORZADOWYCH SIE PRZETARLI.
Na górę

Postautor: Gość » 17 sie 2007, o 08:32

JanuszW pisze:Proszę oto jest moją odpowiedź(myślałem że chodziło Panu jedynie o zmiane tematu naszej dyskusji przerzucająć ją na moją karierę).
Jestem absolwentem naszego LO. Następnie studiowałem prawo i ekonomię odpowiednio na KUL i UMSC w Lublinie. Odbywałem praktyki w NBP w Warszawie (w dziale prawnym). Wraz z kolegami wtrakcie studiów pomagałem prowadzić sprawy prawno-finasowe w Domu Dziecka nr. 2 w Lublinie. Równocześcnie należałem do Stworzyszenia Młodych Konserwatystów jednak nie startowałem i nie popierałem nikogo w żadnych wyborach. Móje uczestnistwo polegało na spotkaniach i debatach młodych konserwatystów o przyszłości Polskich. Zdarzało się że zapraszaliśmy na nasze spotkania różnych polityków lecz mimo to nie brałem udziału w życiu partyjnym żandej partii. Mimo to nie ukrywam swojej ideologii. Brałem udział w przygotowaniu pielgrzymki Jana Pawła II do Zamościa jako wolontariusz. Obecnie przygotowuje się do rozpoczęcia działalności gospodarczej na terenie naszego miasta. Mimo z spotykającymi się problemi (tzn. banałami prawnymi) pod koniec roku moja firma oficjalnie zacznie działać. Na razie nie mogę zdradzić więcej inf. mimo to mam nadzieje że Państwo usłyszą o niej jak najszybiej.
Pozdrawiam


Dla mnie argumentem, żeby Cię nie popierać jest fakt, że popełniasz błędy ortograficzne. Pozdrawiam i życze szczęścia.
Na górę

Postautor: Gość » 17 sie 2007, o 09:15

Anonymous pisze:Teraz wystartuja na posłów. Maja ogromne szanse!!!!!!!!!!!!!!!!! W SAMORZADOWYCH SIE PRZETARLI.

Jakie głupoty piszesz przecież zaden z nich nie miał nic wspólnego z samorządem haha
Na górę

Postautor: Gość » 17 sie 2007, o 15:53

To są czarne konie.
Na górę

Postautor: Gość » 17 sie 2007, o 16:06

Anonymous pisze:To są czarne konie.


chyba czarne owce
Na górę

Postautor: Gość » 17 sie 2007, o 18:01

Anonymous pisze:
Anonymous pisze:To są czarne konie.


chyba czarne owce
owce?
Na górę

Postautor: Gość » 17 sie 2007, o 20:19

złoty kandydował do rady miasta a piwko nie wiem. ale dajcie spokój na razie świat schodzi na psy jeśli Złoty ma być posłem to świat już zszedł na psy.
Na górę

Postautor: ja gość » 18 sie 2007, o 18:07

Czy Wy wiecie po co oni tak naprawdę startowali w tych wyborach?a Złoty czy jak mu tam to ten co na poczcie może pracuje czy też pracowal...?
Na górę

Postautor: Gość » 18 sie 2007, o 21:46

wszarze
Na górę

Postautor: Gość » 20 sie 2007, o 20:12

Kto?
Na górę

Postautor: Gość » 20 sie 2007, o 20:59

Na pewno nie młodzi demokraci
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”