ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 6 maja 2021, o 06:55

Najpierw obejmij, to wtedy zobaczymy z kim wejdziesz na urząd, w poprzednich wyborach to twój komitet i rada gminy to była cała rodzina, Dynastię chciałeś wprowadzić za jednym zamachem? Autobusem będziecie podjeżdżać?
Na górę

Postautor: Gość » 6 maja 2021, o 07:45

Ci Panowie co już byli ,czy też Ci co im nie wyszło niech usiadą spokojnie na tyłku bo po co im kolejne rozgoryczenie .Jest dobra Pani Burmistrz to nie trzeba psuć. Kobieta w stosownym wieku a nie jakiś stary pierdół co powinien wnuki niańczyć.Program programem,a porządek musi być.

nie chcę się odnieść do tych byłych tylko dygresja odnośnie "starych pierdół....."
co to znaczy "w stosownym wieku" - do czego ten wiek stosowny był i jest

Pozdrawiam "stare pierdoły", a Ty młodzieńcze naucz się wreszcie stawiać kropki i przecinki we własciwym miejscu.
Na górę

Postautor: Gość » 6 maja 2021, o 08:36

Ona sama zrezygnuje po tej kadencji, nie widzisz tego zmęczenia materiału..., ledwie dycha na konto a ona bezsilna, ...nawet sesje na siedząco.
Na górę

Postautor: Gość » 6 maja 2021, o 09:17

10 lat pewne, oby tak dalej! A wy piszcie, piszcie. Co innego potraficie?
Na górę

Postautor: White » 6 maja 2021, o 10:07

10 lat pewne, oby tak dalej! A wy piszcie, piszcie. Co innego potraficie?
Rozwój Łaszczowa jest przesądzony. Pani burmistrz sprawdza się w swojej roli. Poprzednicy nie dorastają jej do pięt, dlatego ten jazgot.
Na górę

Postautor: Gość » 6 maja 2021, o 10:23

oj jazgot , jazgot ty jak coś palniesz to niewiadomo czy się śmiać czy płakać
Na górę

Postautor: Gość » 6 maja 2021, o 10:33

oj jazgot , jazgot ty jak coś palniesz to niewiadomo czy się śmiać czy płakać
Zdecydowanie to drugie.
Na górę

Postautor: Gość » 6 maja 2021, o 11:06

Płakaliśmy, płaczemy i będziemy płakać....
Na górę

Postautor: Gość » 6 maja 2021, o 11:31

Wszędzie w miastach, w sąsiednich gminach Telatynie, Tyszowcach, Ulhówku place zabaw otwarte, tylko u nas zamknięte. Na dodatek jakiś oszołom, poplecznik p burmistrz wciska ludziom ciemnotę, że to ze względu na kovid . A co dyrektor Przedszkola?
Na górę

Postautor: Gość » 6 maja 2021, o 11:40

A co u nas jest otwarte? Gok, biblioteka, plac zabaw na świeżym powietrzu? To wszystko fikcja , dla ludzi nic, aby tylko pobory wpływały. Ten covid to spadł im z nieba tylko ciekawe ile jeszcze będą się nim usprawiedliwiać. Wszędzie wszystko powoli wraca do normalności tylko nie tutaj.
Na górę

Postautor: Wiatr » 6 maja 2021, o 11:55

Książkę jak chcesz poczytać to zapraszzm u mnie biblioteka otwarta dla każdego.Chętnie pożyczę bo mi mole księgozbiór zjedzą.Plac zabaw zamknięty bo tak trzeba ,ale jest wiele terenów zielonych gdzie dowoli można korzystać z uroków wiosennej przyrody.Po co Ci GOK, siłownia na swieżym powietrzu z powodzeniem wystarczy.Sorry takie mamy czasy.

.
Na górę

Postautor: Gość » 6 maja 2021, o 12:52

Książkę jak chcesz poczytać to zapraszzm u mnie biblioteka otwarta dla każdego.Chętnie pożyczę bo mi mole księgozbiór zjedzą.Plac zabaw zamknięty bo tak trzeba ,ale jest wiele terenów zielonych gdzie dowoli można korzystać z uroków wiosennej przyrody.Po co Ci GOK, siłownia na swieżym powietrzu z powodzeniem wystarczy.Sorry takie mamy czasy.

.
Gdybyś przeczytał ten swój księgozbiór nie wypisywałbyś takich bzdur. Sorry, ale posiadasz mizerny zasób wiedzy, więc proponuję skorzystać z tych uroków wiosennej pogody, przewietrzyć szare komórki i przeczytać chociaż jedną z książek.
Na górę

Postautor: Gość » 6 maja 2021, o 14:02

https://umlaszczow.bip.lubelskie.pl/upload/pliki/17Zawiadomienie_o_wyborze_oferty.pdf

Firma wyłoniona w przetargu , która ma montować fotowoltaikę jest w końcu z Lublina czy z Warszawy? Nie da się czegoś zrobić dokładnie, bez błedów?Znowu będziecie poprawiać coś co już było poprawiane?
Na górę

Postautor: Gość » 6 maja 2021, o 15:19

Rozwój Łaszczowa jest przesądzony. Pani burmistrz sprawdza się w swojej roli. Poprzednicy nie dorastają jej do pięt, dlatego ten jazgot.
Łubu dubu, łubu dubu niech żyje moja żona, bardzo mądra kobieta.
Na górę

Postautor: Gość » 6 maja 2021, o 17:14

Wszędzie w miastach, w sąsiednich gminach Telatynie, Tyszowcach, Ulhówku place zabaw otwarte, tylko u nas zamknięte. Na dodatek jakiś oszołom, poplecznik p burmistrz wciska ludziom ciemnotę, że to ze względu na kovid . A co dyrektor Przedszkola?
Nic ich nie rusza, szkoda waszego pisania. Dzieci z Łaszczowa mogą tylko patrzeć na wyremontowany plac zabaw, po co mają na nim ćwiczyć, bawić się, zaraz coś popsują, zniszczą, a tak będzie służył długo, jak będą tylko oglądać.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”