ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 16 gru 2021, o 15:25

Gurgul też się uczył jedną kadencję.......i dalej się uczy opiekun dzieci a tyle było znajomości. Miał wylądować w powiecie 😉😄
Na górę

Postautor: Gość » 16 gru 2021, o 17:21

Ależ oni wszyscy ci urzędnicy boją się kontroli i odpowiedzialności za swoje błędne decyzje...Nie żartujcie sobie...
Na górę

Postautor: Gość » 16 gru 2021, o 18:22

Ale wy macie burdel w tym Łaszczowie. Mieszkaniec Gminy Telatyn
Zaraz zza granicy zaczną się wpisy, tylko co będą chwalić?
Na górę

Postautor: Gość » 17 gru 2021, o 22:13

Agrounia
Na górę

Postautor: Gość » 18 gru 2021, o 09:00

Agrounia
Przyjadą, pogadają i tylko zdenerwują rolnika przed świętami. A rząd przy pomocy przepisów i niekompetentnych urzędników i tak zniszczy male gospodarstwa rolne...
Na górę

Postautor: Lll » 18 gru 2021, o 10:14

Przyjadą, pogadają i tylko zdenerwują rolnika przed świętami. A rząd przy pomocy przepisów i niekompetentnych urzędników i tak zniszczy male gospodarstwa rolne...
Raczej unia europejska, zielony ład i zagrywki Putina z gazem
Na górę

Postautor: Gość » 18 gru 2021, o 12:47

To wina tuska i tych z po-psl
Na górę

Postautor: Gość » 20 gru 2021, o 07:49

To wina tuska i tych z po-psl
Wy to jednak macie siano w głowie. Ciekawe kto odpowiada za niszczenie rolnictwa, za drożyznę w sklepach, za to że Unia już nam nie chce dać pieniędzy.
Bierzecie te dodrukowane pieniądze i się cieszycie, a wkrótce za te 500+ będzie sobie mogli kupić wino i bochenek chleba, tyle to jest warte. Teraz jeszcze chcą TVN zamknąć bo to jedyna telewizja która mówi ile kradną
Na górę

Postautor: Gość » 20 gru 2021, o 08:56

W 2018 roku zatrudniłem się do pracy w nieistniejącej już firmie Bracia Mrozik w celu wyszukania profilu osoby, która zdołałaby pokonać poprzedniego burmistrza. Poszukiwania trwały rok, poszukiwałem osoby prawdziwej, uczciwej i pokornej.... poświęciłem pół roku życia, nerwów i zdrowia by stworzyć kogoś kto zmieni i odmieni losy tej gminy. Wszystko było zaplanowane i zorganizowane tak by żadne potknięcia po drodze nie mogły zburzyć efektu końcowego. Jak to wyglądał i jak jest teraz w szczegółach dzień po dniu opiszę po Nowym Roku.
Na górę

Postautor: Gość » 20 gru 2021, o 17:27

Megaloman !?
Na górę

Postautor: Gość » 26 gru 2021, o 12:23

W 2018 roku zatrudniłem się do pracy w nieistniejącej już firmie Bracia Mrozik w celu wyszukania profilu osoby, która zdołałaby pokonać poprzedniego burmistrza. Poszukiwania trwały rok, poszukiwałem osoby prawdziwej, uczciwej i pokornej.... poświęciłem pół roku życia, nerwów i zdrowia by stworzyć kogoś kto zmieni i odmieni losy tej gminy. Wszystko było zaplanowane i zorganizowane tak by żadne potknięcia po drodze nie mogły zburzyć efektu końcowego. Jak to wyglądał i jak jest teraz w szczegółach dzień po dniu opiszę po Nowym Roku.
Nie mogę się doczekać.
Na górę

Postautor: Gość » 27 gru 2021, o 09:33

W 2018 roku zatrudniłem się do pracy w nieistniejącej już firmie Bracia Mrozik w celu wyszukania profilu osoby, która zdołałaby pokonać poprzedniego burmistrza. Poszukiwania trwały rok, poszukiwałem osoby prawdziwej, uczciwej i pokornej.... poświęciłem pół roku życia, nerwów i zdrowia by stworzyć kogoś kto zmieni i odmieni losy tej gminy. Wszystko było zaplanowane i zorganizowane tak by żadne potknięcia po drodze nie mogły zburzyć efektu końcowego. Jak to wyglądał i jak jest teraz w szczegółach dzień po dniu opiszę po Nowym Roku.
Poszedł do wielkiej korporacji szukać kandydata ?? I znalazł diament .
Na górę

Postautor: Gość » 27 gru 2021, o 17:58

Już popaprańce z PGR-u strzelają petardami. Co za skrajny debilizm.
Na górę

Postautor: Melo » 27 gru 2021, o 20:18

Jakiego pegeru?
Na górę

Postautor: Loka » 28 gru 2021, o 11:26

Już popaprańce z PGR-u strzelają petardami. Co za skrajny debilizm.
Dla mnie fajarwerki to też glupota i szkoda mi na nie pieniędzy, ale z drugiej strony co Ci do tego ? Za twoje ktoś strzela ? Nie podoba się to zamknij oczy.
Jak mnie denerwuje takie podejście ludzi, każdy chciałby narzucać innym swoje zdanie, najlepiej komuś coś zabronić albo nakazać.

Na prawdę macie już tak wyprane mózgi ?
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”