ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 4 gru 2019, o 11:29

....bo wszystko przejadacie... kto? Dobrze wiesz w jakiej kondycji jest budżet i ile wynosi roczna spłata zadłużenia. Dlatego judzisz że nic się nie robi dla mieszkańców, ale wiesz dlaczego, bijesz pianę i chcesz pogrążyć młodą. Widzę młoda robi to co robi każdy dobry gospodarz jak jest zadłużony, załatwia bieżące sprawy i nie idzie na dno, nie robi imprez za publiczną kasę na którą idzie garstka nawalonych dzieciaków i nie boi się mówić, że oszczędza..., zaprosiła do współpracy wszystkich, którzy mają pomysły na pomoc i ratunek..., i co Ty robisz, nic, siedzisz na forum.
Jest dobrym gospodarzem.
Ale są problemy, których realizacja nic by nie kosztowała jak np poruszana tu sprawa bezpieczeństwa /przejścia na dworcu do biedronki/ i nawet tego się nie robi. Po prostu nic się nie robi.
Na górę

Postautor: Aeas » 4 gru 2019, o 14:09


Jest dobrym gospodarzem.
Ale są problemy, których realizacja nic by nie kosztowała jak np poruszana tu sprawa bezpieczeństwa /przejścia na dworcu do biedronki/ i nawet tego się nie robi. Po prostu nic się nie robi.
Dobrze ktoś wcześniej napisał, że jakoś ci za poprzedniej kadencji nie przeszkadzało że robi się długi że się goszczą itp itd jakoś teraz się tak bardzo martwisz jesteś tylko tu po to by judzic a im bardziej nic to nie daje tym bardziej ujadasz!!!
Na górę

Postautor: Gość » 4 gru 2019, o 14:24

Ale są problemy, których realizacja nic by nie kosztowała jak np poruszana tu sprawa bezpieczeństwa /przejścia na dworcu do biedronki/ i nawet tego się nie robi. Po prostu nic się nie robi.
Dobrze ktoś wcześniej napisał, że jakoś ci za poprzedniej kadencji nie przeszkadzało że robi się długi że się goszczą itp itd jakoś teraz się tak bardzo martwisz jesteś tylko tu po to by judzic a im bardziej nic to nie daje tym bardziej ujadasz!!!
Tobie zaś wszystko przeszkadzało tak wspomnij a to chodnik nie taki, a to skwerek brzydki bo byś inaczej, fontanna nie w te strone, można mnożyć i mnożyć...........................
Na górę

Postautor: Aras » 4 gru 2019, o 14:37



Dobrze ktoś wcześniej napisał, że jakoś ci za poprzedniej kadencji nie przeszkadzało że robi się długi że się goszczą itp itd jakoś teraz się tak bardzo martwisz jesteś tylko tu po to by judzic a im bardziej nic to nie daje tym bardziej ujadasz!!!
Tobie zaś wszystko przeszkadzało tak wspomnij a to chodnik nie taki, a to skwerek brzydki bo byś inaczej, fontanna nie w te strone, można mnożyć i mnożyć...........................
Idź się przewietrzy może na dobro ci to zrobi dyzurujesz na okraglo tutaj w abramowic ach nie będziesz mieć takiej mozliwosci
Na górę

Postautor: Gość » 4 gru 2019, o 16:29



Tobie zaś wszystko przeszkadzało tak wspomnij a to chodnik nie taki, a to skwerek brzydki bo byś inaczej, fontanna nie w te strone, można mnożyć i mnożyć...........................
Idź się przewietrzy może na dobro ci to zrobi dyzurujesz na okraglo tutaj w abramowic ach nie będziesz mieć takiej mozliwosci
no i jak zwykle wobec braku argumentów trzeba poniżać metoda na brak argumentow
Na górę

Postautor: Aras » 4 gru 2019, o 17:29



Idź się przewietrzy może na dobro ci to zrobi dyzurujesz na okraglo tutaj w abramowic ach nie będziesz mieć takiej mozliwosci
no i jak zwykle wobec braku argumentów trzeba poniżać metoda na brak argumentow
Bo na takie coś jak Ty szkoda czasu na dyskusję, są ważniejsze zeczy jak to mówią z głupim nie wdawaj się w dyskusję!!!!
Na górę

Postautor: Yeti » 4 gru 2019, o 17:35

A CO TO TA NASZA OPOZYCJA SIĘ NIE CHWALI SWOIMI SUKCESAMI?
TYSZOWCE WYWALIŁY OD SIEBIE GRZĘDĘ.
TELATYN WYWALIŁ, W GAZETACH PISZĄ ŻE JESZCZE INNI CHCĄ WYWALIĆ A MIAŁ POWSTAĆ TAKI WIELKI FENIX Z POPIOŁÓW???!!!...
GDZIE TE ZAPOWIADANE DZIAŁANIA?
Na górę

Postautor: Gość » 4 gru 2019, o 17:43



no i jak zwykle wobec braku argumentów trzeba poniżać metoda na brak argumentow
Bo na takie coś jak Ty szkoda czasu na dyskusję, są ważniejsze zeczy jak to mówią z głupim nie wdawaj się w dyskusję!!!!
rzeczy pisze się o głupocie więc nie Tobie dyskutować
Na górę

Postautor: Dziedzic » 4 gru 2019, o 19:45

rzeczy pisze się o głupocie więc nie Tobie dyskutować

A TEN "uczony" ponownie tzw "literowki" sie czepia !!!!

Wez ty furmanki sie czep tylko bez bata .... bo Kon ci ogonem oddac moze .


BP tak cie wyszkolila ????
ja mysle ze :"Nigdy nie walcz z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem!"
wiec nie chce mi sie z toba gadac.
Na górę

Postautor: Gość » 4 gru 2019, o 20:24

rzeczy pisze się o głupocie więc nie Tobie dyskutować

A TEN "uczony" ponownie tzw "literowki" sie czepia !!!!

Wez ty furmanki sie czep tylko bez bata .... bo Kon ci ogonem oddac moze .


BP tak cie wyszkolila ????
ja mysle ze :"Nigdy nie walcz z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem!"
wiec nie chce mi sie z toba gadac.
uczony nie uczony, do rozmowy nikt Cię nie zmusza, nie masz obowiązku, nie musisz, wiec po co się denerwujesz i podniecasz znawco przysłów i cytatów
literówka to zamiast "literówka" napiszesz "literowka" o to niestety braki, bo rozmieszczenie na mojej i Twojej klawiaturze jest identyczne, ale pewnie "R" Ci się nie wciska
Na górę

Postautor: Dziedzic » 4 gru 2019, o 20:31

uczony nie uczony, do rozmowy nikt Cię nie zmusza, nie masz obowiązku, nie musisz, wiec po co się denerwujesz i podniecasz znawco przysłów i cytatów
literówka to zamiast "literówka" napiszesz "literowka" o to niestety braki, bo rozmieszczenie na mojej i Twojej klawiaturze jest identyczne, ale pewnie "R" Ci się nie wciska

Mialem nie gadac z toba ale ....

A kto ci powiedzial ze mamy takie same klawiatury ??? :shock:
moze na twojej "Y" jest zamienine z "Z" albo i na odwrot ???
a moze na mojej nie ma literki "Ł" ???
a moze ....
a moze ....

wiec nie nie mow mi co jest dobre a co zle ......

wiec raz jeszcze prosze nie czepiaj sie tzw "literówki"
Na górę

Postautor: Pan_Ja » 4 gru 2019, o 21:45



Mialem nie gadac z toba ale ....

A kto ci powiedzial ze mamy takie same klawiatury ??? :shock:
moze na twojej "Y" jest zamienine z "Z" albo i na odwrot ???
a moze na mojej nie ma literki "Ł" ???
a moze ....
a moze ....

wiec nie nie mow mi co jest dobre a co zle ......

wiec raz jeszcze prosze nie czepiaj sie tzw "literówki"
Teee Dziedzic miłeś nie gadać !,,,
Po h.... się znowu odzywasz ???
Dali ci Angole albo Szkopy w spadku jakaś stara „używka” a nie komputer i nie stać cię nawet na polska klawiatura ?..
Dorabiasz się za granicami a tu na tym forum ( co cię nie powinno dotyczyć) siejesz zamęt ?
Ja taki uczony jesteś to się nie „zniżaj” do „ naszego „ poziomu ..... pomywaj dalej te talerze na zmywaku .....
Tęsknisz za ojczyzną ....
Na górę

Postautor: Gość » 4 gru 2019, o 21:56



Mialem nie gadac z toba ale ....

A kto ci powiedzial ze mamy takie same klawiatury ??? :shock:
moze na twojej "Y" jest zamienine z "Z" albo i na odwrot ???
a moze na mojej nie ma literki "Ł" ???
a moze ....
a moze ....

wiec nie nie mow mi co jest dobre a co zle ......

wiec raz jeszcze prosze nie czepiaj sie tzw "literówki"
Teee Dziedzic miłeś nie gadać !,,,
Po h.... się znowu odzywasz ???
Dali ci Angole albo Szkopy w spadku jakaś stara „używka” a nie komputer i nie stać cię nawet na polska klawiatura ?..
Dorabiasz się za granicami a tu na tym forum ( co cię nie powinno dotyczyć) siejesz zamęt ?
Ja taki uczony jesteś to się nie „zniżaj” do „ naszego „ poziomu ..... pomywaj dalej te talerze na zmywaku .....
Tęsknisz za ojczyzną ....
A ty menda jesteś. Co się wyśmiewasz z ludzi pracujących za granicą. Oni chociaż uczciwie i ciężko pracują, a nie mieszają od pokoleń jakby tu żyć z pieniędzy podatników i usadowić się na jakimś wygodnym i niewymagającym stołeczku. O tych na emigracji się nie martw, oni rodziny utrzymają i nie muszą knuć do kogo by się tu przytulić, żeby zarobić, a się nie narobić.Póki co tak z tego programu wyborczego tak ściągani są inwestorzy i są takie stworzone warunki i ulepszenia dla pracodawców, że ludzie muszą wyjeżdżać, bo mają swój honor, a ty nawet nie wiesz co to jest.Zresztą już raz żeś wyjechał i to w Polskę i się nie poznali !
Na górę

Postautor: Pan_Ja » 4 gru 2019, o 22:33

A ty menda jesteś.....
Co się wyśmiewasz z ludzi pracujących za granicą. Oni chociaż uczciwie i ciężko pracują......
Zresztą już raz żeś wyjechał i to w Polskę i się nie poznali !
A Ty to nawet nie menda tylko OSZOŁOM jesteś ... ( skoro się mamy obrażać?)
Ja z ludzi pracujących za granica się nie wyśmiewam .... tylko z jednego takiego „Dzidzica”
Byłeś , pracowałeś za granica ??? Żeby mówić o uczciwości pracy ?
Wydaje mi się ....
„ żeś w du .... e był i gó....o widział „....
Ale temat wyjazdów tylko znasz z FB albo opowiadań kolegów którzy byli i ci nagadali ?
Nie masz najmniejszego pojęcia do kogo piszesz !!!!!
.....bo na mnie się poznali i .... mnie docenili w przeciwieństwie do Ciebie
Na górę

Postautor: Gość » 4 gru 2019, o 22:53

Jak tobie coś się wydaję to skonsultuj to z lekarzem lub farmaceutą, bo ja nie mam uprawnień , ani wiedzy do przypadków medycznych
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”