ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 16 maja 2019, o 23:10

Można to nazywać jak się chce czy braterstwo czy kumoterstwo, ale jedno jest pewne. Jako nauczyciele nie wpuścili do szkoły narkotyków i za to ich cenię.Wszyscy pamiętają jak było
Na górę

Postautor: Rayaner » 17 maja 2019, o 06:11

A cóż ta Ola takiego robi że tak ją chwalą brak jakichkolwiek perspektyw na rozwój gminy poza poprawienieniem swego poziomu życia z tego co czytam kadra podstawowa się wykrusza skarbnik odchodzi czarno to widzę nawet kredyt konsolidacyjny nie pomorze widmo komisarza się zbliża zdanie mieszkańca mam nadzieję że nikt nie będzie mnie straszył konsekwencjami miłego dnia
Na górę

Postautor: Gość » 17 maja 2019, o 06:34

Nie martw się nigdy na zapas "dobry człowieku" :lol: żyj swoim życiem i nie udawaj miłego na siłę. 8)
Na górę

Postautor: Gość » 17 maja 2019, o 07:50

Kto w gmi nie odpowiedzialny jest za ochrone środowiska ?
Niech Pani burmistrz pogoni do roboty ,na działke koło myjni wywożony jest gruz z plastikami ,foliami i innymi świństwami które zanieczyszczają gleby a obok płynie rzeka ,myślą ,że jak przysypią ziemia to po problemie
Na górę

Postautor: Gość » 17 maja 2019, o 07:53

Widać ktoś m dyżur non stop. Jakakolwiek krytyka pod adresem włodarzy i jest natychmiastowa riposta. Czy ty chłopie nie masz nic do roboty, czy już masz w telefonie zainstalowany System Szybkiego Reagowania? Idź zobacz, przewietrzyć się, czy Ci szarek komosnik w burakach nie grasuje.
Na górę

Postautor: Gość » 17 maja 2019, o 08:16

Kto w gmi nie odpowiedzialny jest za ochrone środowiska ?
Niech Pani burmistrz pogoni do roboty ,na działke koło myjni wywożony jest gruz z plastikami ,foliami i innymi świństwami które zanieczyszczają gleby a obok płynie rzeka ,myślą ,że jak przysypią ziemia to po problemie

Nie ma kontroli żadnej nad psami strasznie dużo ich lata a najgorzej jak po podwórkach ulicach i w zaroślach czy ktoś nad bezpańskimi to powinien mieć kontrolę
Na górę

Postautor: Gość » 17 maja 2019, o 08:17

Kto w gmi nie odpowiedzialny jest za ochrone środowiska ?
Niech Pani burmistrz pogoni do roboty ,na działke koło myjni wywożony jest gruz z plastikami ,foliami i innymi świństwami które zanieczyszczają gleby a obok płynie rzeka ,myślą ,że jak przysypią ziemia to po problemie
Sanepid albo ochrona środowiska. A czyja tam jest działka.
Na górę

Postautor: Gość » 17 maja 2019, o 08:20

Kto w gmi nie odpowiedzialny jest za ochrone środowiska ?
Niech Pani burmistrz pogoni do roboty ,na działke koło myjni wywożony jest gruz z plastikami ,foliami i innymi świństwami które zanieczyszczają gleby a obok płynie rzeka ,myślą ,że jak przysypią ziemia to po problemie

Nie ma kontroli żadnej nad psami strasznie dużo ich lata a najgorzej jak po podwórkach ulicach i w zaroślach czy ktoś nad bezpańskimi to powinien mieć kontrolę
Nigdy nie było.
Dopuki nie złapią kilku tych co wywalają psy, nie nagłośnią sprawy i nie dowalą im solidnej kary to nigdy to się nie skończy.
Na górę

Postautor: Gość » 17 maja 2019, o 08:23

To zgłosiłem


A wy pisząc robicie rażące błędy tak jak mowia
Na górę

Postautor: Gość » 17 maja 2019, o 08:34

Widać ktoś m dyżur non stop. Jakakolwiek krytyka pod adresem włodarzy i jest natychmiastowa riposta. Czy ty chłopie nie masz nic do roboty, czy już masz w telefonie zainstalowany System Szybkiego Reagowania? Idź zobacz, przewietrzyć się, czy Ci szarek komosnik w burakach nie grasuje.
Nie mam szarka w burakach, ale ty masz na pewno śmietke kapuścianą pod beretem
Na górę

Postautor: Gość » 17 maja 2019, o 08:42

Widać ktoś m dyżur non stop. Jakakolwiek krytyka pod adresem włodarzy i jest natychmiastowa riposta. Czy ty chłopie nie masz nic do roboty, czy już masz w telefonie zainstalowany System Szybkiego Reagowania? Idź zobacz, przewietrzyć się, czy Ci szarek komosnik w burakach nie grasuje.
Nie mam szarka w burakach, ale ty masz na pewno śmietke kapuścianą pod beretem
Dobra riposta! Brawo Panie rolniku.
Na górę

Postautor: Gość » 17 maja 2019, o 08:58

Nic się nie robi, bo radni nie stawiają władzy wykonawczej jakim jest burmistrz żadnych zadań. Jak widać na sesji rady nie ma żadnej dyskusji, nikt nie zabiera głosu z wyjątkiem jednego, żadnych zapytań czy interpelacji, czyżby radni nie widzieli żadnych problemów do rozwiązania. Jest tylko naciśnięcie przycisku jestem za.
Na górę

Postautor: Gość » 17 maja 2019, o 09:50

Jak to nie ma problemów do rozwiązania, są i takie które można rozwiązać bez żadnych nakładów finansowych, np czytając to forum zauważyłem, że ktoś tam wcześniej zgłosił słuszny wniosek wykonania przejścia z dworca do biedronki, bo nie ma chodnika przy wjeździe i jest tam niebezpiecznie i co nic i nic się nie robi by to zmienić. No i co radni Łaszczowa tego nie widzą, burmistrz tego nie widzi to niech się tam przejdą we wtorek, zobaczą jak jedni lawirują między samochodami a inni przechodzą przez ogrodzenie koło wiaty przystankowej. A to gzuk może załatwić w ciągu kilka godzin, wyciąć kawałeczek ogrodzenia i po sprawie, ale nie ma komu podjąć decyzji.
Na górę

Postautor: Gość » 17 maja 2019, o 10:25

A cóż ta Ola takiego robi że tak ją chwalą brak jakichkolwiek perspektyw na rozwój gminy poza poprawienieniem swego poziomu życia z tego co czytam kadra podstawowa się wykrusza skarbnik odchodzi czarno to widzę nawet kredyt konsolidacyjny nie pomorze widmo komisarza się zbliża zdanie mieszkańca mam nadzieję że nikt nie będzie mnie straszył konsekwencjami miłego dnia
A co to Ola tych długow narobiłA,ze ją obwiniacie wy jak swinie ryjecie czegos przez 12 lat ryja nie otwierał tylko teraz masz tyle do powiedzenia kozak się znalazł tylko ze lewy
Na górę

Postautor: Gość » 17 maja 2019, o 10:41

Jak to nie ma problemów do rozwiązania, są i takie które można rozwiązać bez żadnych nakładów finansowych, np czytając to forum zauważyłem, że ktoś tam wcześniej zgłosił słuszny wniosek wykonania przejścia z dworca do biedronki, bo nie ma chodnika przy wjeździe i jest tam niebezpiecznie i co nic i nic się nie robi by to zmienić. No i co radni Łaszczowa tego nie widzą, burmistrz tego nie widzi to niech się tam przejdą we wtorek, zobaczą jak jedni lawirują między samochodami a inni przechodzą przez ogrodzenie koło wiaty przystankowej. A to gzuk może załatwić w ciągu kilka godzin, wyciąć kawałeczek ogrodzenia i po sprawie, ale nie ma komu podjąć decyzji.
A był tu wpis,że radni "głosują jak chcą wyborcy".
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”