ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: roto » 16 kwie 2021, o 11:11

Największą żenadą roku jest to że osoba nic nie robiąca ,zamknięta za gardą covida w budynku Gminy ,odcinająca się od społeczeństwa stolikami z pleksą,otrzymuje nominacje do osobowości roku.Za co mają głosować ludzie? Za ogólny bród w Gminie?Za zatrudnienie koleżanek i żony radnego?Za przekazanie (likwidacja)szkoły w Zimnie.Za strugi oleju ciągnące się za pojazdem w czasie odśnieżania?Za nie wyodrębnienie funduszu sołeckiego? Za skłócenie wiosek? Hipokryzja i głupota sięga zenitu.Więcej samokrytycyzmu i samooceny,nie róbcie wstydu dla Gminy!!!
Na górę

Postautor: Gość » 16 kwie 2021, o 11:42

Kto wioski poróżnił i jakimi działaniami?
Na górę

Postautor: Gość » 16 kwie 2021, o 16:21

Tyle smsów co rodziną wysłali to eurowizję powinna wygrać, no ale faktycznie ciekawa nominacja, dość osobliwa
Na górę

Postautor: Gość » 16 kwie 2021, o 16:54

Tyle smsów co rodziną wysłali to eurowizję powinna wygrać, no ale faktycznie ciekawa nominacja, dość osobliwa
„Osobowość roku”??? Raczej „ Porażka roku”. A rodzina fakt „ mnoga” już w szkole latały takie „ szkodniki”:) a było ich...
Na górę

Postautor: Gość » 16 kwie 2021, o 20:28

Największą żenadą roku jest to że osoba nic nie robiąca ,zamknięta za gardą covida w budynku Gminy ,odcinająca się od społeczeństwa stolikami z pleksą,otrzymuje nominacje do osobowości roku.Za co mają głosować ludzie? Za ogólny bród w Gminie?Za zatrudnienie koleżanek i żony radnego?Za przekazanie (likwidacja)szkoły w Zimnie.Za strugi oleju ciągnące się za pojazdem w czasie odśnieżania?Za nie wyodrębnienie funduszu sołeckiego? Za skłócenie wiosek? Hipokryzja i głupota sięga zenitu.Więcej samokrytycyzmu i samooceny,nie róbcie wstydu dla Gminy!!!
Sołtysie ty to masz pisane...., gorzej w merytorycznej rozmowie.
Na górę

Postautor: Gość » 16 kwie 2021, o 21:08

Sołtysie ty to masz pisane...., gorzej w merytorycznej rozmowie.
„Nominacja za rozwój miasta i udział w wielu projektach”. Jaki rozwój?? Daj przykład w jakiej dziedzinie „ rozwinęliście się”?? Tylko nie pisz o tych solarach i innych rozpoczętych przez poprzednika.
Na górę

Postautor: Gość » 16 kwie 2021, o 21:23

„Nominacja za rozwój miasta i udział w wielu projektach”. Jaki rozwój?? Daj przykład w jakiej dziedzinie „ rozwinęliście się”?? Tylko nie pisz o tych solarach i innych rozpoczętych przez poprzednika.
Ważne jak kończy.........
Na górę

Postautor: Gość » 16 kwie 2021, o 21:26

Sołtysie z Zimna tym jadem daleko nie zajedziesz, bardzo nieładnie atakujesz, manipulujesz faktami.
Na górę

Postautor: Gosc01 » 17 kwie 2021, o 06:25

„Nominacja za rozwój miasta i udział w wielu projektach”. Jaki rozwój?? Daj przykład w jakiej dziedzinie „ rozwinęliście się”?? Tylko nie pisz o tych solarach i innych rozpoczętych przez poprzednika.
Ale te solary to się chyba rozpoczęły w 2019 roku. Dziubasku. Podobasz mi się z charakteru. Byłoby nad czym pracować.
Na górę

Postautor: Gość » 17 kwie 2021, o 06:57

Doroboty się zabierz lepiej, a nie sołtysa chcesz uwodzić.
Na górę

Postautor: roto » 17 kwie 2021, o 07:39

Rozwinęli się w dziedzinie kłamstwa,przekazywania szkół(przekazywanie kasy w ręce prywatne)
,zatrudniania koleżanek,żon i ojców koleżanek,niszczenie osiągnięć innych ludzi.A te solary, to drugi etap"dziubasku" czyli kontynuacja czegoś co rozpoczął Pan G.
Na górę

Postautor: Gość » 17 kwie 2021, o 08:19

Rozwinęli się w dziedzinie kłamstwa,przekazywania szkół(przekazywanie kasy w ręce prywatne)
,zatrudniania koleżanek,żon i ojców koleżanek,niszczenie osiągnięć innych ludzi.A te solary, to drugi etap"dziubasku" czyli kontynuacja czegoś co rozpoczął Pan G.
Pokaż nam niszczenie osiągnięć innych ludzi? A wy? A wy zatrudnialiście czyje żony? Kolegów? Może obcych?
Pokaż nam ogółem osiągnięcia innych ludzi z wcześniejszej kadencji? Zrobiliście prywatę w szkołach i rodzinną radę pedagogiczną, teraz wreszcie ktoś walnął łapą w stół i jest jęk. A może szkoda tej Grzędy co tak była świetnie prowadzona, że jako jedyna w kraju dotacji nie uzyskała bo dokumentacji nie złożyli... rażące jest jak wielu prominentnych obywateli tej gminy wdarło się do partii i czeka, czeka na Adamowe rozdanie i jakiś kącik dla siebie, hipokryzja tak głęboko w was siedzi, że za władzę to z diabłem byście do wódki usiedli i brata sprzedali, zero honoru, zasad, Czekamy z utęsknieniem na delegacje pod pomnikiem, stańcie przy swych sztandarach, pokażcie się mieszkańcom z kim teraz jesteście....
Na górę

Postautor: Gość » 17 kwie 2021, o 08:48

Ważne jak kończy.........
A jak zakończyło się wydanie pieniędzy, które przekazał Pan Premier?? Było chyba 500 tys.? Na co przeznaczyliście? Na premie ? Kto otrzymał?
Na górę

Postautor: Gość » 17 kwie 2021, o 09:10

Pokaż nam niszczenie osiągnięć innych ludzi? A wy? A wy zatrudnialiście czyje żony? Kolegów? Może obcych?
Pokaż nam ogółem osiągnięcia innych ludzi z wcześniejszej kadencji? Zrobiliście prywatę w szkołach i rodzinną radę pedagogiczną, teraz wreszcie ktoś walnął łapą w stół i jest jęk. A może szkoda tej Grzędy co tak była świetnie prowadzona, że jako jedyna w kraju dotacji nie uzyskała bo dokumentacji nie złożyli... rażące jest jak wielu prominentnych obywateli tej gminy wdarło się do partii i czeka, czeka na Adamowe rozdanie i jakiś kącik dla siebie, hipokryzja tak głęboko w was siedzi, że za władzę to z diabłem byście do wódki usiedli i brata sprzedali, zero honoru, zasad, Czekamy z utęsknieniem na delegacje pod pomnikiem, stańcie przy swych sztandarach, pokażcie się mieszkańcom z kim teraz jesteście....
Jaką prywatę zrobiłem? Kogo zatrudniłem? O czym Ty piszesz? To jest właśnie Wasza hipokryzja i brak szacunku wobec mieszkańców. I nie pisz tutaj o honorze bo nie znasz nawet znaczenia tego słowa a tym bardziej nie umiesz wcielić go w życie. Co do władzy, przypomnij sobie deklaracje i obietnice przedwyborcze a teraz
odpowiedź czy za władzę nie usiedliście z diabłem do wódki i czy nie o oszukaliście wyborców? Tak wyglądają te Wasze zasady?
Na górę

Postautor: Gość » 17 kwie 2021, o 13:01

Przysiadła się i siedzi na laurach, a samo nic się nie chce zrobić...., i to cały sekret, a ziemiański sołtys idealnie to potrafi wykorzystać.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”