ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 15 lis 2019, o 23:19

Czy ktoś pamięta od ilu to lat specjaliści od w-f kształtują naszą gminną przyszłość polityczną? Jak cofam się pamięcią wstecz to byli u przednika, i u poprzedniego wójta , teraz znowu są. Przepraszam, że pytam, ale co tam uczą poza fikołkami i jakie są przedmioty na tych studiach, które pomagają w finansach i administrowaniu gminą? Dlaczego, żadna kampania nie może się odbyć bez nauczycieli wf, dlaczego nie ma tam nauczycieli matematyki, polskiego czy innego języka? Dlaczego ten wf?
Na górę

Postautor: chetny » 15 lis 2019, o 23:27

...Jak ja idę do pracy to, albo robisz to co umiesz, a jak nie to wypad. Krótka piłka......
.......... i dlatego zostaniesz tam gdzie jestes.... ale gdyby chcial/chciala AWANSOWAC to co bys musial/musiala zrobic ????
Pamietaj ze na nauke NIGDY nie jest za pozno .
Na górę

Postautor: Gość » 15 lis 2019, o 23:43

...Jak ja idę do pracy to, albo robisz to co umiesz, a jak nie to wypad. Krótka piłka......
.......... i dlatego zostaniesz tam gdzie jestes.... ale gdyby chcial/chciala AWANSOWAC to co bys musial/musiala zrobic ????
Pamietaj ze na nauke NIGDY nie jest za pozno .
tzn? udawać kłamać? uczyć się ślizgać? a honor, słowo honoru gdzie?
ja mam w domu lustro i sumienie
Na górę

Postautor: Gość » 16 lis 2019, o 07:15


.......... i dlatego zostaniesz tam gdzie jestes.... ale gdyby chcial/chciala AWANSOWAC to co bys musial/musiala zrobic ????
Pamietaj ze na nauke NIGDY nie jest za pozno .
tzn? udawać kłamać? uczyć się ślizgać? a honor, słowo honoru gdzie?
ja mam w domu lustro i sumienie
Jaki honor? Jakie sumienie? Gdy oglądam sesję to zauważam coraz większą arogancję, butę i brak szacunku dla osób, które mają odmienne zdanie. Jest teraz „ja zrobiłam” „ ja kupię” itd.
Na górę

Postautor: Gość » 16 lis 2019, o 07:27

I to jest ten czas, to Oli czas. OLA oszczędza, spłaca, zatrudnia, zwalnia... A to gremium wfistów już nie funkcjonuje, fakt faktem, że zdoili gminę do cna ale nie do każdego mają dojście... mają swoją ekipę co ich wspierała, ale to już przeszłość, Za ryć będą i ryją pod każdym bo tak wychowani!!
Na górę

Postautor: Gość » 16 lis 2019, o 07:36

I to jest ten czas, to Oli czas. OLA oszczędza, spłaca, zatrudnia, zwalnia... A to gremium wfistów już nie funkcjonuje, fakt faktem, że zdoili gminę do cna ale nie do każdego mają dojście... mają swoją ekipę co ich wspierała, ale to już przeszłość, Za ryć będą i ryją pod każdym bo tak wychowani!!
:lol: a Twoja wypowiedź to zauważyć racz, jak to nazywasz "rycie" w drugą stronę. Inteligencji nie da się nauczyć!
Na górę

Postautor: Gość » 16 lis 2019, o 07:53

I to jest ten czas, to Oli czas. OLA oszczędza, spłaca, zatrudnia, zwalnia... A to gremium wfistów już nie funkcjonuje, fakt faktem, że zdoili gminę do cna ale nie do każdego mają dojście... mają swoją ekipę co ich wspierała, ale to już przeszłość, Za ryć będą i ryją pod każdym bo tak wychowani!!
A kim jest obecny dyr. szkoły? nie nauczyciel w-f?? Ciekawe czy ta „Ola” weźmie na siebie odpowiedzialność za złe decyzje, czy tak jak ostatnio stwierdziła, „ to radni są odpowiedzialni za podjęte działania” „to radni uchwalają i ona za to nie odpowiada”. Może radni w końcu zaczną prowadzić dyskusję podczas sesji a nie na tych „tajnych spotkaniach”. I tak w przyszłości to na was wszystko zostanie zrzucone, tylko jeszcze pozostanie żyć wśród mieszkańców.
Na górę

Postautor: Gość » 16 lis 2019, o 07:57

Trochę racji w takim stanowisku jest. Wójt czy burmistrz wykonuje to co rada uchwali.
Na górę

Postautor: Gość » 16 lis 2019, o 08:37

Trochę racji w takim stanowisku jest. Wójt czy burmistrz wykonuje to co rada uchwali.
Problem jest tego typu, że jeden radny Seń wykonyywać miał politykę teścia, przedsiębiorcy bardzo blisko związanego z byłym burmistrzem... a że rada widzi zachowania i jednego i drugiego to nie dziwne, że nie będą brać udziału w przeszkadzaniu i szkodzeniu p. burmistrz
Na górę

Postautor: 111111 » 16 lis 2019, o 08:58

Gdzie oszczędza i co spłaca?Bo że zwalnia nie wygodnych i zatrudnia koleżanki to fakt.Jak coś nie wyjdzie to wina Rady,bo to ona jest instytucją uchwałodawczą ,burmistrz tylko wykonuje.
Na górę

Postautor: Gość » 16 lis 2019, o 09:14

Trochę racji w takim stanowisku jest. Wójt czy burmistrz wykonuje to co rada uchwali.
Problem jest tego typu, że jeden radny Seń wykonyywać miał politykę teścia, przedsiębiorcy bardzo blisko związanego z byłym burmistrzem... a że rada widzi zachowania i jednego i drugiego to nie dziwne, że nie będą brać udziału w przeszkadzaniu i szkodzeniu p. burmistrz
Radni wybrani są po to aby poprawiać standard życia mieszkańców a póki co to poprawili standard swój , przewodniczącego i jego zastępcy i tej Pani, która jest urzędnikiem i jak nazwa wskazuje jest to „ sługa mieszkańców” . To nie jest jej prywatny folwark, i „ nie chcą jej przeszkadzać czy szkodzić” . Co to ma znaczyć? Konsolidować kredyt niech sobie u siebie robią, zadłużają jeszcze bardziej bo każdy kredyt to dodatkowa prowizja za obsługę kredytu. Może radni w końcu przestaną siedzieć jak te „nieme łabędzie” i zaczną dopytywać o takie fakty ?
Na górę

Postautor: Gość » 16 lis 2019, o 09:39

Już ten Hrabia dopytuje ustami zięcia radnego i wszystko mu nie pasuje, a dodam, że z ramienia PiSu jest kilku jeszcze innych radnych i jakoś oni nie mają problemu z akceptacją działań i postanowień p. burmistrz. To co robi ten radny, teść, balkoniarz i jeszcze kilku przyczajonych odepchniętych od władzy to czysta polityka obalenia burmistrz i dopchania się do wpływów!! Brawo Ola!
Na górę

Postautor: Gość » 16 lis 2019, o 10:32

Już ten Hrabia dopytuje ustami zięcia radnego i wszystko mu nie pasuje, a dodam, że z ramienia PiSu jest kilku jeszcze innych radnych i jakoś oni nie mają problemu z akceptacją działań i postanowień p. burmistrz. To co robi ten radny, teść, balkoniarz i jeszcze kilku przyczajonych odepchniętych od władzy to czysta polityka obalenia burmistrz i dopchania się do wpływów!! Brawo Ola!
Brawo Wojtek! :P
Niech se gadają, każdy może mieć swoje zdanie a nawet zdanie swego teścia, bo to Twój wyborca?
B R A W O
Na górę

Postautor: Gość » 16 lis 2019, o 10:39

Już ten Hrabia dopytuje ustami zięcia radnego i wszystko mu nie pasuje, a dodam, że z ramienia PiSu jest kilku jeszcze innych radnych i jakoś oni nie mają problemu z akceptacją działań i postanowień p. burmistrz. To co robi ten radny, teść, balkoniarz i jeszcze kilku przyczajonych odepchniętych od władzy to czysta polityka obalenia burmistrz i dopchania się do wpływów!! Brawo Ola!
Brawo Wojtek! :P
Niech se gadają, każdy może mieć swoje zdanie a nawet zdanie swego teścia, bo to Twój wyborca?
B R A W O
Ja także popieram taką postawę, a reszta niech siedzi dalej i „ nie przeszkadza”. Panie Wojtku proszę dalej być czynnym radnym, jest grupa mieszkańców która pozytywnie odbiera Pana działania. I niech „jazgot” zaraz nie odpisuje, że jestem” odsunięty od koryta”, bo tylko na takie prostackie wpisy go stać.
Na górę

Postautor: rex » 16 lis 2019, o 11:29

Panie Wojtku "siłą miała być kobieta",wychodzi na to że siłą jesteście z teściem,najlepiej jak byś nie miał swojego zdania,nie wypowiadał się na sesjach,nie pytał o sprawy istotne dla wszystkich to na pewno był byś Pan chwalony .I tak trzymaj.!!!
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”