ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 6 kwie 2020, o 10:49

A niby takie inteligenty :lol:
Policz z sesji o wynagrodzeniu razy miesiące i porównaj z rocznymi byłego, uwzględnij koszty pracodawcy i masz wynik 8) masz źródło. Prostych rzeczy nie potrafisz a wielką politykę chcesz uprawiać? Tobie kury szczać wprowadzać!
Na górę

Postautor: Gość » 6 kwie 2020, o 11:13

A niby takie inteligenty :lol:
Policz z sesji o wynagrodzeniu razy miesiące i porównaj z rocznymi byłego, uwzględnij koszty pracodawcy i masz wynik 8) masz źródło. Prostych rzeczy nie potrafisz a wielką politykę chcesz uprawiać? Tobie kury szczać wprowadzać!
Będziesz wyprowadzał, będziesz..Już niebawem czas zacznie tykać na waszą niekorzyść. Ludzie już drugi raz nie uwierzą w te obiecanki. I trzeba będzie wrócić tam gdzie się było.
Na górę

Postautor: Gość » 6 kwie 2020, o 11:14

Biedni wy ludzie poprzednika, życie wam runęło, pozbierajcie się wreszcie, są jeszcze inne sprawy jak władza i pieniądze, pomyślcie, dacie radę. Schowajcie tę swoją gorycz przynajmniej na czas wielkiego tygodnia. Pozdrawiam.
Którym to "ludziom poprzednika" tak źle ? Wszyscy, którzy przechodzą mi na myśl (no może z 1 wyjątkiem ale nie wiem czy to "ludź poprzednika" ;-) mają się dobrze i podejrzewam, że niektórzy nawet bardziej zadowoleni niż za poprzedniego włodarza. Całą kadencję będzie "wina tuska" w lokalnym wydaniu ?
Na górę

Postautor: Gość » 6 kwie 2020, o 11:23

Po jakiego odpisujesz temu głupków? Niech sobie pisze a ty daj spokój bo to już nudne.
Na górę

Postautor: Gość » 6 kwie 2020, o 11:32

Sama obraziłaś swoich pracowników fizycznych i rolników, bo to oni za tobą poszli i zagłosowali za zmianami, za przejrzystością, zmniejszeniem biurokracji, obniżeniem pensji burmistrza, poprawą jakości życia! A to pier.dolenie niech sobie knypki filozofki zostawią na ten czas jak znowu będziecie chcieli ludzi oszukać, łaziłaś po domach i w pierś się biłaś, zapewniałaś że zrobisz z nimi porządek, a to oni zrobili porządek z tobą, przyklepali pensję na 100 zł mniej i woda w gębe! Jak teraz dbasz o swoich wyborców fizycznych, którzy za tobą głosowali? Zainteresowałaś się jak pracodawcy przestrzegają bezpieczeństwa pracy w dużych zakładach na terenie gminy, w fornirach, w mleczarni, w chłodniach? Nie!! Dlaczego?? Bo to już nie twoje środowisko. Nieładnie tak ludzi zostawić i się odciąć od środowiska z którego się pochodzi. Pracownik fizyczny. :evil:
Gdyby Pani burmistrz wdrożyła swój program po wyborach, to rozwaliłaby opozycję i wybiła wszystkie argumenty ataku na okres całej kadencji.
Ale, że tego nie zrobiła to to świadczy o jej prawdziwym ja!! Pieniądze i nic więcej!!
Na górę

Postautor: Gość » 6 kwie 2020, o 16:27

Gdyby Pani burmistrz wdrożyła swój program po wyborach, to rozwaliłaby opozycję i wybiła wszystkie argumenty ataku na okres całej kadencji.
Ale, że tego nie zrobiła to to świadczy o jej prawdziwym ja!! Pieniądze i nic więcej!!
Popieram. Dobrze podsumowane.
Na górę

Postautor: Gość » 6 kwie 2020, o 18:34

Jeszcze troszkę przed nią decyzji po których będzie wiadomo kim naprawdę jest, zobaczymy jak rozegra staźowe..., jak tak jak się należy to prawda się po ciśnie sama na usta! Wszystko zależy jakie działania będą w tym roku..., bo jak takie nijakie jak w 2019 to znaczy że jesteśmy w du.pie, wielkiej du.pie.
Na górę

Postautor: Gość » 6 kwie 2020, o 20:57

A ja dziękuję tej Pani za jakość wody, po rocznym korzystaniu z baterii wannowej muszę zakupić nową z uwagi na zakamienioną wodę. Pralka już też była w naprawie i także fachowiec stwierdził że to wina kamienia. Teraz zamiast kupić jedzenie muszę ponownie kupić baterię. Po co takie pobiera się jak nie ma pojęcia??? Albo czep się kobieto tego za co ci płacą albo odpuść i sobie i nam. Bo już tego ciemnogrodu przez te wszystkie lata wystarczy. Najpierw jeden teraz druga.
Na górę

Postautor: Gość » 6 kwie 2020, o 22:35

A ja dziękuję tej Pani za jakość wody, po rocznym korzystaniu z baterii wannowej muszę zakupić nową z uwagi na zakamienioną wodę. Pralka już też była w naprawie i także fachowiec stwierdził że to wina kamienia. Teraz zamiast kupić jedzenie muszę ponownie kupić baterię. Po co takie pobiera się jak nie ma pojęcia??? Albo czep się kobieto tego za co ci płacą albo odpuść i sobie i nam. Bo już tego ciemnogrodu przez te wszystkie lata wystarczy. Najpierw jeden teraz druga.
Uuuu to dopiero wyobraźnia, Ty myslisz ze burmistrz specjalnie wode zamienia ?? Trzeba sobie filtr w domu założyć to i kamienia takiego nie bedzie. Od kiedy mieszkam w Łaszczowie to woda byla twarda wiec nagle burmistrz tego nie zrobiła.
Na górę

Postautor: Gość » 7 kwie 2020, o 00:24

Uuuu to dopiero wyobraźnia, Ty myslisz ze burmistrz specjalnie wode zamienia ?? Trzeba sobie filtr w domu założyć to i kamienia takiego nie bedzie. Od kiedy mieszkam w Łaszczowie to woda byla twarda wiec nagle burmistrz tego nie zrobiła.
Tylko, że Ty nie mieszkasz w Łaszczowie prostowniku władającej, chodzący obrońca taki prostownik rzeczywistości. Potrafisz wytłumaczyć, objaśnić i przerzucić każdy poruszony problem i zarzut na poprzednika, opozycję i poszkodowanych co stracili władzę. Radco i obrońco nie dopuszczasz do siebie myśli, może mądra kobieta nie radzi sobie na przestrzeni całej gminy!! ??
Na górę

Postautor: AABBCC » 7 kwie 2020, o 00:41

A ja dziękuję tej Pani za jakość wody, po rocznym korzystaniu z baterii wannowej muszę zakupić nową z uwagi na zakamienioną wodę. Pralka już też była w naprawie i także fachowiec stwierdził że to wina kamienia. Teraz zamiast kupić jedzenie muszę ponownie kupić baterię. Po co takie pobiera się jak nie ma pojęcia??? Albo czep się kobieto tego za co ci płacą albo odpuść i sobie i nam. Bo już tego ciemnogrodu przez te wszystkie lata wystarczy. Najpierw jeden teraz druga.

Ale ty masz zryty łeb
Twardość wody w Łaszczowie się nie zmienia od 30-40 lat
Wtedy ..... To Ty jeszcze z jajko na jako skakałeś/łaś
Wiec od kilku lat (może kilkunastu) jest możliwość zakupienia we własnym zakresie filtrów wody !
Jak sobie założysz te filtry to po umyciu Ałdi nie będzie takich białych kropek na metaliku
Na górę

Postautor: try » 7 kwie 2020, o 07:27

A ja myślę, że ten koronawirus to przez naszą burmistrz, to ona go przywiozła do Polski!!! :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 7 kwie 2020, o 07:46

A ja myślę, że ten koronawirus to przez naszą burmistrz, to ona go przywiozła do Polski!!! :lol:
A ja myślę, że pora zacząć pracę a nie pisać na forum :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 7 kwie 2020, o 08:16

Ja myślę, że ona jeszcze się uczy, ale już niedługo wyjdzie do ludzi! To dobra taktyka, mieć dystans do ludzi! Nikt nie przeniknie do rodziny i nie zdradzi
Na górę

Postautor: Try » 7 kwie 2020, o 08:24

Na stówę koronawirus to przez nią, ona winna, i koniec gadania 😃
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”