ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 6 maja 2021, o 19:13

Nic ich nie rusza, szkoda waszego pisania. Dzieci z Łaszczowa mogą tylko patrzeć na wyremontowany plac zabaw, po co mają na nim ćwiczyć, bawić się, zaraz coś popsują, zniszczą, a tak będzie służył długo, jak będą tylko oglądać.
oni go nie mają odebranego po remoncie, tam strach będzie wchodzić, latem był czarny, potem posypywali czerwonym kolorem, jesień, zimę i wiosnę przestał i nic a wcześniejszą jesień, zimę i wiosnę przestał w oczekiwaniu na remont - 2 lata
solary i reszta tak samo - dwa lata, w innych gminach już ponad rok nie płacą rachunków za prąd z tego samego finansowania z urzędu marszałkowskiego , a pieniadze leżą
Na górę

Postautor: Gość » 6 maja 2021, o 19:41

Durny jak but jesteś, wypisujesz bzdury i myślisz, że elektorat budujesz? Zauważ, że pisanie bzdetów na p. burmistrz zapewnia jej jeszcze większe poparcie, kretyn jesteś! Źeby zmienić władzę trzeba obnażyć jej nieudolność!
Na górę

Postautor: Gość » 6 maja 2021, o 20:51

remontowac plac zabaw 2 lata?????????????????????????????
WIELKIE otwarcie przed następnymi wyborami - a sukces odtrąbiony będzie i udolność władzy!
Na górę

Postautor: 000009 » 6 maja 2021, o 22:41

oni go nie mają odebranego po remoncie, tam strach będzie wchodzić, latem był czarny, potem posypywali czerwonym kolorem, jesień, zimę i wiosnę przestał i nic a wcześniejszą jesień, zimę i wiosnę przestał w oczekiwaniu na remont - 2 lata
solary i reszta tak samo - dwa lata, w innych gminach już ponad rok nie płacą rachunków za prąd z tego samego finansowania z urzędu marszałkowskiego , a pieniadze leżą
Jakie. To Gminy?
Na górę

Postautor: Gość » 7 maja 2021, o 07:40

Co ty jakąś obsesję masz juz na punkcie tego placu zabaw. Jak chcesz się bawić to ptakiem się pobaw zboczeńcu jeden.
Na górę

Postautor: Gość » 7 maja 2021, o 07:47

Co ty jakąś obsesję masz juz na punkcie tego placu zabaw. Jak chcesz się bawić to ptakiem się pobaw zboczeńcu jeden.
Ta rodzina od strony maża ma wrodzone talenty obrony słownej.
Na górę

Postautor: Gość » 7 maja 2021, o 08:46

Może to jakiś pedofilek chce się poprzyglądać na bawiące się dzieciaki? Jak to jest z tobą?
Na górę

Postautor: Gość » 7 maja 2021, o 10:50

No dopiął swego zboczeniec jeden i to przez jego wpisy został otwarty plac zabaw, no bo dzięki komu? Będziesz mógł nasycić bawiącymi się dzieciakami swój pedofilski wzrok.
http://sp.laszczow.pl/2021/05/07/zapraszamy-na-plac-zabaw/
Na górę

Postautor: Las » 7 maja 2021, o 10:55

Ale Pani burmistrz sobie pogrywa, grunt pod nogami się pali. Już w jej wsi ludzie głowę odwracaja a co będzie za kilka miesięcy. Już 2 przypadkowe osoby które ze mną rozmawiały nadały jej tylul ,,likwidatorka,,. 🙂
Na górę

Postautor: Gość » 7 maja 2021, o 11:07

No dopiął swego zboczeniec jeden i to przez jego wpisy został otwarty plac zabaw, no bo dzięki komu? Będziesz mógł nasycić bawiącymi się dzieciakami swój pedofilski wzrok.
http://sp.laszczow.pl/2021/05/07/zapraszamy-na-plac-zabaw/
Są dwa powiedzenia idealnie opisujące twoje zachowanie i osobę
1.nie mierz wszystkich swoją miarą
2.glodny zawsze o chlebie
Bez odbioru patusie
Na górę

Postautor: Gość » 7 maja 2021, o 11:12

Są dwa powiedzenia idealnie opisujące twoje zachowanie i osobę
1.nie mierz wszystkich swoją miarą
2.glodny zawsze o chlebie
Bez odbioru patusie
Ojojoj ale mi dowaliłeś aż mi ciśnienie się podniosło tak się zdenerwowałem. A co nieprawda pedofilska świnko, przyznaj się do swoich skłonności. Już łowcy pedofili zajmą się tobą jak będziesz się kręcił koło placu zabaw. Ludzie zwróćcie uwagę na gościa co obserwuje plac zabaw i bawiące się tam dzieci.
Na górę

Postautor: Gość » 7 maja 2021, o 11:28

Ojojoj ale mi dowaliłeś aż mi ciśnienie się podniosło tak się zdenerwowałem. A co nieprawda pedofilska świnko, przyznaj się do swoich skłonności. Już łowcy pedofili zajmą się tobą jak będziesz się kręcił koło placu zabaw. Ludzie zwróćcie uwagę na gościa co obserwuje plac zabaw i bawiące się tam dzieci.
Skąd takie skojarzenia? Co wy wyprawiacie? Odpuśćcie sobie bo się pozajadacie, Obrońca żony nikomu nie odpuści, nie za takie pieniądze!
Na górę

Postautor: Gość » 7 maja 2021, o 11:48

Żadne pieniądze nie są warte tego, żeby tak nisko upaść i wysuwać takie argumenty na usprawiedliwienie. To zwykłe zezwierzęcenie, zero człowieczeństwa, żadnej godności.
Na górę

Postautor: Gość » 7 maja 2021, o 11:56

Ojojoj ale mi dowaliłeś aż mi ciśnienie się podniosło tak się zdenerwowałem. A co nieprawda pedofilska świnko, przyznaj się do swoich skłonności. Już łowcy pedofili zajmą się tobą jak będziesz się kręcił koło placu zabaw. Ludzie zwróćcie uwagę na gościa co obserwuje plac zabaw i bawiące się tam dzieci.
pluj świni w mordę to powie, że deszcz pada
we łbie się z tych zdalnych fikołków przewraca
Na górę

Postautor: Gość » 7 maja 2021, o 17:06

Mówi się nie w mordę tylko w ryj patusie, strzelaj dalej może trafisz.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”