ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 4 maja 2021, o 08:21

To w telewizji zakazu zgromadzeń nie ma??? Ty masz mieszkańców za „debili” ? Myślisz że tutaj mieszkańcy nie potrafią myśleć i czekają aż Ty im wskażesz co mają robić??? W sąsiednich gminach są przygotowane wystawy z okazji tej rocznicy, a tutaj co możesz zaproponować? Gdzie jest pani od oświaty? Gdzie dyrektorzy szkół??? Wam ta pandemia bardzo odpowiada i zapewne chcielibyście aby jeszcze kilka lat potrwała. Tylko pandemia to są oszczędności np. z racji zamkniętych szkół, brak kosztów dowozu dzieci, mniejsze koszty ogrzewania itd? To może przedstawisz na co przeznaczone zostały te środki??
Mieszkańców nie ale ciebie mam za debila i to takiego do kwadratu. Tylko debil może pisać takie głupoty. Wszystko to twoje domysły wyprodukowane w twojej chorej wyobraźni, debilu.
Na górę

Postautor: Carol » 4 maja 2021, o 08:39

Mieszkańców nie ale ciebie mam za debila i to takiego do kwadratu. Tylko debil może pisać takie głupoty. Wszystko to twoje domysły wyprodukowane w twojej chorej wyobraźni, debilu.
Wiem, że Nasza Pani Burmistrz ma 80% poparcia. Tak trzymać dalej.
Na górę

Postautor: Gość » 4 maja 2021, o 09:11

Wiem, że Nasza Pani Burmistrz ma 80% poparcia. Tak trzymać dalej.
Zadufany jesteś w tym wychwalaniu swojej źonki, obyś się nie przeliczył. Bo całe Zimno, Ratyczów, Pieniany, Podlodów twierdzą zupełnie co innego! Za jakie osiągnięcia naliczyłeś taki procent, 8 może tak? 80 to było na programie do zrealizowania, no ale program się podział
Na górę

Postautor: Lwowska » 4 maja 2021, o 09:12

😂😀😂 żarcik
Na górę

Postautor: Gość » 4 maja 2021, o 09:29

Napisz mi coś kogo oszkalowałem, bądź napisałem nieprawdę to sam się okaleczę.
To tnij. Zaczynaj od ptaka debilu. Cały czas walisz na pewne osoby. Strzelasz ślepakami, a nuż trafię w tego co pisze? Ostrzegam któryś raz z rzędu. Zdrowie masz tylko jedno.
Na górę

Postautor: Gość » 4 maja 2021, o 09:43

80 procent poparcia? Poleciałeś chłopie! Troszkę pokory..
Na górę

Postautor: Gość » 4 maja 2021, o 09:56

Wszystko zależy kto wystartuje, wystarczy, że wystartuje jeden konkretnie przygotowany merytorycznie przeciwnik z pomysłem i podejściem do ludzi i po grymasie!
Na górę

Postautor: Kmin » 4 maja 2021, o 11:28

Ja tu kandydatów z takim poparciem jak Pani Burmistrz nie widzę. Owszem są mądrzy ludzie ale mają własne firmy,dobrze prosperujące i nie w głowie im fotel burmistrza bo u siebie lepiej zarabiają.Również Ci co zajmują stanowiska kierownicze w innych firmach nie w głowie im kandydowanie bo mają w miarę stabilną pracę .Chyba ,że wystartują niebieskie ptaki.
Na górę

Postautor: Gość » 4 maja 2021, o 13:27

Wielka pewność siebie, oj wielka. Odczucie namaszczenia pojawiło się, ohoho.
Na górę

Postautor: Gość » 4 maja 2021, o 13:45

Ja tu kandydatów z takim poparciem jak Pani Burmistrz nie widzę. Owszem są mądrzy ludzie ale mają własne firmy,dobrze prosperujące i nie w głowie im fotel burmistrza bo u siebie lepiej zarabiają.Również Ci co zajmują stanowiska kierownicze w innych firmach nie w głowie im kandydowanie bo mają w miarę stabilną pracę .Chyba ,że wystartują niebieskie ptaki.
Stara prawda głosi, że mądrzy ludzie się do polityki nie pchają.
Na górę

Postautor: Jprld » 4 maja 2021, o 19:39

Wszystko zależy kto wystartuje, wystarczy, że wystartuje jeden konkretnie przygotowany merytorycznie przeciwnik z pomysłem i podejściem do ludzi i po grymasie!
Może radny niezaradny czytający z kartki co teść napisze?
Na górę

Postautor: Gość » 4 maja 2021, o 20:23

Niewygodni są radni czy sołtysi, którzy pytają, są dociekliwi, mają pomysły. Wszyscy pozostali wszystko wiedzą i rozumieją. Na jednej z sesji padło pytanie, kiedy będzie realizacja solarów i pieców, itp. Padła odpowiedź, że nie tak szybko, trzeba poczekać kilka miesięcy. I radnemu to wystarczyło.
Po co pan pytał, co wynikło z tej odpowiedzi, czego się pan dowiedział? Wystarczy zajrzeć na bip, że się z tym nic nie działo i nie dzieje.
Na dziś ogłoszone otwarcie ofert i od razu poprawione otwarcie ofert z 19 kwietnia. A firma, która robiła plany już pewnie zapomniała o pieniądzach, któreśmy zapłacili im 2 lata temu. Ogarnijcie się wreszcie i przestańcie politykę swoją prowadzić na szkalowaniu innych ludzi. Na swooooje rączki i czyny popatrzeć i do roboty się brać, świat nie kręci się wokół traktora, mulczera i nawet trudno wymieniić jakieś osiągnięcie - samochód do wożenia czterech liter.
Jak tam plac zabaw, dzieci do szkoły poszły, ciepło ma być !? Tylko nie mów, że nie wolno! Place zabaw są czynne wszędzie, oprócz Łaszczowa:(
Na górę

Postautor: Gość » 4 maja 2021, o 20:54

Nie ma co wymagać jak nawet nie wiedzą, które firmy przystępują do którego przetargu. Ledwie się coś ogłosi zaraz trzeba poprawiać i tak w kółko. Wystarczy sobie przypomniec przetarg na remonty gok
Na górę

Postautor: Gość » 4 maja 2021, o 22:14

Nie ma co wymagać jak nawet nie wiedzą, które firmy przystępują do którego przetargu. Ledwie się coś ogłosi zaraz trzeba poprawiać i tak w kółko. Wystarczy sobie przypomniec przetarg na remonty gok
Ludzie czego wy wymagacie ? Przetargi ? Spójrzcie do czajnika, jaką wodę nam zapewnia, zakamieniona z rdzą. Jak tego nie potrafi dopilnować to przetargu dopilnuje?
Na górę

Postautor: Gość » 5 maja 2021, o 04:57

A to już pewne że młody staruje na burmistrza??
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”