ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 5 maja 2021, o 07:07

A to już pewne że młody staruje na burmistrza??
Wygra i znowu będą mieli wode przez lata za darmo. 😇
Na górę

Postautor: Gość » 5 maja 2021, o 07:37

Wygra i znowu będą mieli wode przez lata za darmo. 😇
pisałem, na swooooooooooooooooje rączki patrzeć a nie politykę uprawiać na szkalowaniu innych, do roboty sie brać
Na górę

Postautor: Laur » 5 maja 2021, o 09:00

Młody tak samo wygra jak stary.Ktoś sobie kpinę z niego urządza i sprawdza cz ma apetyt i nie stanowi dla niego zagrożenia.
Na górę

Postautor: Gość » 5 maja 2021, o 09:46

Młody tak samo wygra jak stary.Ktoś sobie kpinę z niego urządza i sprawdza cz ma apetyt i nie stanowi dla niego zagrożenia.
Zapamiętaj sobie, że Łaszczów uwielbia sam sobie szkodzić, tak na przekór, wszystko jest moźliwe, dosłownie!
Na górę

Postautor: Gość » 5 maja 2021, o 10:43

Kto by nie kandydował to już teraz powinien się zasłużyć ludziom a nie wyskoczyć w ostatniej chwili z obiecankami jak królik z kapelusza. Trzeba się pokazywać i coś robić.
Na górę

Postautor: Gość » 5 maja 2021, o 10:55

Ciekawe komu zależy na ujawnieniu się przyszłych kandydatów w wyborach? I po co? Żeby ośmieszać, szkalować?
Na górę

Postautor: Gość » 5 maja 2021, o 11:19

Ciekawe komu zależy na ujawnieniu się przyszłych kandydatów w wyborach? I po co? Żeby ośmieszać, szkalować?
A czego ty wszędzie widzisz podstęp, szczucie, szyderstwo? Może czas zacząć myśleć postępowo, a nie tkwić w zabobonnym zaścianku cywilizacji?
Na górę

Postautor: Gość » 5 maja 2021, o 12:05

No kto na pewno sami swoi ze strony józia ze strony Adasia na pewno może być może ze strony Ryszarda pałki no i pewnie ktoś ze starej ekipy no i ekipy rządzącej.
Na górę

Postautor: Kmin » 5 maja 2021, o 13:21

Ci Panowie co już byli ,czy też Ci co im nie wyszło niech usiadą spokojnie na tyłku bo po co im kolejne rozgoryczenie .Jest dobra Pani Burmistrz to nie trzeba psuć. Kobieta w stosownym wieku a nie jakiś stary pierdół co powinien wnuki niańczyć.Program programem,a porządek musi być.
Na górę

Postautor: Gość » 5 maja 2021, o 17:52

Ci Panowie co już byli ,czy też Ci co im nie wyszło niech usiadą spokojnie na tyłku bo po co im kolejne rozgoryczenie .Jest dobra Pani Burmistrz to nie trzeba psuć. Kobieta w stosownym wieku a nie jakiś stary pierdół co powinien wnuki niańczyć.Program programem,a porządek musi być.
Nie brnij w tych pochlebstwach bo tylko ośmieszasz kobietę. Ona i tak z tą siłą to pogrążyła się. Przyjdzie ktoś z zewnątrz tak jak w sąsiedniej gminie i dopiero będzie porządek.
Na górę

Postautor: Laur » 5 maja 2021, o 18:34

Nikt tu z zewnątrz nie będzie dopuszczony.Ja zamierzam wystartować i oczywiście wygrać.Program jest w budowie z udziałem zagranicznych ekspertów. Będę czarnym koniem najbliżs ych wyborów,zobaczysz szczena Ci opadnie.Elektorat jest juz mobilizowany do działania.
Na górę

Postautor: Gość » 5 maja 2021, o 20:13

Nikt tu z zewnątrz nie będzie dopuszczony.Ja zamierzam wystartować i oczywiście wygrać.Program jest w budowie z udziałem zagranicznych ekspertów. Będę czarnym koniem najbliżs ych wyborów,zobaczysz szczena Ci opadnie.Elektorat jest juz mobilizowany do działania.
Brawo, wreszcie, czas zaczynań kampanię!
Na górę

Postautor: Gość » 5 maja 2021, o 20:23

No to super. Tylko jak już wygrasz to w pierwszy dzień nie idź z koleżanką objąć urząd, bo to mało poważne aż śmieszne.
Na górę

Postautor: Kmin » 5 maja 2021, o 21:07

Ja obejmę urząd Wójta po złożeniu ślubowania przed Radą Gminy.Koleżenstwa nie będzie bo to nie przyjęcie towarzyskie.
Na górę

Postautor: Gość » 5 maja 2021, o 22:50

Jak to nie będzie? Przecież tam już w każdym pokoju zatrudniona koleżanka, a nad nimi główna najważniejsza psiapsia. A wiesz jeszcze do końca kadencji może być kilka etatów do obsadzenia i niby przypadkiem, a będzie ich coraz więcej. I jak ty chcesz sobie poradzić w tym ,, kawiarnianym kółku newsów"?
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”