ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 3 paź 2021, o 19:53

a co z fotowoltaiką, cisza, firma ma czas, a co odpowiedzialni burmistrz i skarbnik na to, z wami podpisana umowa
na sesji wymijająca odpowiedź, ma firma czas zgodnie z umową, panie miały 1,5 roku na sensowne przeprowadzonie przetargów
co robicie z naszymi pieniędzmi - ponad 400 tys
Na górę

Postautor: Gość » 4 paź 2021, o 15:31

A ty zakładasz? Nie wstyd ci brać z tej nienawstnej gminy@ mnie jakby tak wszystko w tej gminie denerwowało to bym nie brał jakiejś lipy jak ty to mówisz.
Na górę

Postautor: Gość » 4 paź 2021, o 18:46

Gmina nic mi nie dała na projekt dałem na poprawkę projektu dałem unia przyznała tylko gmina ma tyły w realizacji czy co innego przeszkadza
Na górę

Postautor: Gość » 5 paź 2021, o 10:22

Czy ktoś w tej gminie odpowiada za porządek na targowisku? Jest wtorek na placu targowym wolne miejsca, tymczasem handlujący ustawiają swoje stoiska po obu stronach wjazdu do biedronki. Wąski wjazd bez chodników, piesi, samochody, kupujący, istny bałagan, ani przejść, ani przejechać a gmina śpi..Kiedyś pisali tu żeby zrobić tam furtkę dla pieszych, ale bez odzewu, bo to za trudne dla nich. Ruszyć tyłek i zobaczyć co tam się dzieje we wtorki, a nie tylko zbierać opłaty.
Na górę

Postautor: Gość » 5 paź 2021, o 18:20

A miało być tak cudnie🤣
Na górę

Postautor: Gość » 5 paź 2021, o 19:13

A miało być tak cudnie🤣
Przecież już pisałem, że było dobrze, jest bardzo dobrze a będzie jeszcze lepiej:))
Na górę

Postautor: Gość » 6 paź 2021, o 21:14

Ty sam jak ogorek, a może ogoreczek hihihi...
Na górę

Postautor: Gość » 6 paź 2021, o 21:48

Dni kalafiora już nie ma to może teraz pora na dni ogórka? Impreza będzie przednia
Na górę

Postautor: Gość » 6 paź 2021, o 22:15

Cha cha
Na górę

Postautor: Gość » 7 paź 2021, o 11:09

Popszednia władza zadłużyła gminę to na nic kasy nie ma.
Na górę

Postautor: Gość » 7 paź 2021, o 12:20

Kovid szaleje a wam zgromadzenia w główkach. Skończyło się Bizancjum. Za robotę się brać i tyrać za miskę ryżu. Dobra doczesne nie są wskazane. A tak na poważnie to prywatki można urządzić z okazji dni kalafiora.
Na górę

Postautor: Gość » 9 paź 2021, o 12:51

Poprzednia władza gminę zadłużyła ale bardzo dużo dla gminy zrobiła dobrego.
Na górę

Postautor: Gość » 9 paź 2021, o 18:26

Zbiża się zima, już ranki z przmrozkami, a fotowoltaiki nima i chyba nie będzie. Ktoś tu w urzędzie spaprał robotę.
Na górę

Postautor: Gość » 10 paź 2021, o 10:13

Poprzednia władza gminę zadłużyła ale bardzo dużo dla gminy zrobiła dobrego.
Ja też chcę te 10 procent. Dom w Lublinie. Działki. Chatę w Poroninie. Itd.
Na górę

Postautor: Gość » 10 paź 2021, o 11:26

Zbiża się zima, już ranki z przmrozkami, a fotowoltaiki nima i chyba nie będzie. Ktoś tu w urzędzie spaprał robotę.
A ja mam a ty dziaduj dalej i czekaj sranka ranka. Jak gmina zła zainwestuj sam swoje i będziesz miał.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”