Super okazja Haydamaky w Tomaszowie

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 28 cze 2016, o 09:05

Po co szukać. Banderowcy sami się reklamują:

https://www.youtube.com/watch?v=ja9rr0iE11Q

No właśnie nie wiem małorusie po jakiego uja ciągle się odzywasz :P
Na górę

Postautor: Gość » 28 cze 2016, o 09:07

Super pomysł i jeszcze pobuszować w Łucku nakręcić filmik i wrzucić do sieci. I zweryfikować jak to jest z tą Ukrainą. Bo na podstawie tego forum i jednego forumowicza, to ufffffff. Można jego teksty wykorzystać w tej relacji.

Na stronie festiwalu, co ją tu tak ochoczo wklejał koleś reklamujący festiwal , podają że bilet na kosztuje tylko 35 0 grn czyli jakieś 50 zł. Tylko nie mogę dojść jak tam z noclegami, bo nie chce mi się tam w namiocie spać
Na górę

Postautor: Gość » 28 cze 2016, o 09:30

Pytanie do wszechwiedzącego o Bandersztat : W jakiej odległości od centrum Łucka jest to miejsce festiwalowe?
Na górę

Postautor: Gość » 28 cze 2016, o 09:33

:lol: :lol: :lol: Małoruski idiota. Nie jedź bo się zgubisz :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 28 cze 2016, o 09:42

Gość pisze::lol: :lol: :lol: Małoruski idiota. :lol:

Na polskim forum jest to język chama, czy prostaka? Polak by takiego języka nie używał, myślę, że to rosyjski prowokator, albo faszysty.
Polscy faszyści już tak mają, ze pouczają innych a sami są czarną stroną mocy(zła)
Na górę

Postautor: Gość » 28 cze 2016, o 09:48

Gość pisze::lol: :lol: :lol: Małoruski idiota.


Buahhaaaa... Patriota o małoruskim nazwisku, jeszcze udowadnia, że to od Jana Chrystiana Andersena, jakiś Kaj, czy Gerda :lol: .
Na górę

Postautor: Gość » 28 cze 2016, o 09:55

Buahhaaaa... Patriota o małoruskim nazwisku, jeszcze udowadnia, że to od Jana Chrystiana Andersena, jakiś Kaj, czy Gerda

Tą samą miarką mierząc wychodzi na to, że nasza drużyna na Mistrzostwach Europy to Małorusy. I dlatego są tak dobrzy :lol: :lol: :lol:
Ma fiutkowy w tej makówce równo....... :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 28 cze 2016, o 09:58

Czy z tego forum można coś sensownego się dowiedzieć? ? Czy tylko panują tu wzajemne wyzwiska. Z grupą znajomych z Tomaszowa chcemy pojechać na tak tu reklamowany festiwal. Dziwne? Nakręcimy aktualne filmiki i to swoje a nie koleś mi podsyła filmik propagandowy z 2011 roku?
Na górę

Postautor: Gość » 28 cze 2016, o 10:30

Koleś podaje, na plakacie ale z 2010, że festiwal był zlokalizowany 15 km od Łucka. Jeśli jest tak dalej i nie zmienili lokalizacji bliżej miasta, to będą problemy z dojazdem, tłoczno, miejsca parkingowe itp.
Na górę

Postautor: Gość » 28 cze 2016, o 11:59

Ten od reklamowania Banderstatu ma stare i nieaktualne informacje, wprowadza wszystkich w bład.
Obecnie festiwal odbywa się w 2-3 km od centrum miasta w Central Parku. Z hotelami ciężko ale trzeba załatwić większą kwaterę prywatną .
Pewnych na wyjazd mam 6 osób, kwatery i tak koleś nam poszukać ma na 10-15 osób, bo zawsze ktoś chętny zechce się dokleić.
Wg. wstępnych wyliczeń koszt wyjazdu z 2 noclegami i przejazdem w obie strony, biletami wstępu powinien się zamknąć w kwocie do 170 zł.
Na górę

Postautor: Gość » 28 cze 2016, o 12:02

Bądźcie mądrzejsi i nie piszcie z debilem, bo to dla niego pożywka i tylko się podnieca, atak szlak go trafi że nikt z nim nie dyskutuje , zacznie dyskutować sam ze sobą, aż w końcu wyląduje w czublandii ! :lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 28 cze 2016, o 12:07

Dlaczego tak źle życzysz francowatemu, u nas u czubków miałby za dobrą opiekę. A do ruskich go wysłać tam jego są klimaty.
Na górę

Postautor: Gość » 28 cze 2016, o 12:10

Bądźcie mądrzejsi i nie piszcie z debilem, bo to dla niego pożywka i tylko się podnieca, atak szlak go trafi że nikt z nim nie dyskutuje , zacznie dyskutować sam ze sobą, aż w końcu wyląduje w czublandii !


Ten koleś już i tak jest czubkiem. Sam rozleklamował festiwal, podał linki, a ja ze znajomymi zawsze lubimy takie rzeczy namacalnie zbadać. :lol: :lol: :lol:
Do Łucka z Tomaszowa tylko 160 km, to się skoczy tam w sierpniu i zobaczy. Jaki problem. :roll: :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 28 cze 2016, o 12:17

Gość pisze:
Bądźcie mądrzejsi i nie piszcie z debilem, bo to dla niego pożywka i tylko się podnieca, atak szlak go trafi że nikt z nim nie dyskutuje , zacznie dyskutować sam ze sobą, aż w końcu wyląduje w czublandii !


Ten koleś już i tak jest czubkiem. Sam rozleklamował festiwal, podał linki, a ja ze znajomymi zawsze lubimy takie rzeczy namacalnie zbadać. :lol: :lol: :lol:
Do Łucka z Tomaszowa tylko 160 km, to się skoczy tam w sierpniu i zobaczy. Jaki problem. :roll: :panzielony:

Pisząc bądźcie mądrzejsi, miałem na myśli wielbiciela gajdamaków ,żeby z nim nie pisać !
Na górę

Postautor: Gość » 28 cze 2016, o 12:22

Gość pisze:
Ten koleś już i tak jest czubkiem. Sam rozleklamował festiwal, podał linki, a ja ze znajomymi zawsze lubimy takie rzeczy namacalnie zbadać. :lol: :lol: :lol:
Do Łucka z Tomaszowa tylko 160 km, to się skoczy tam w sierpniu i zobaczy. Jaki problem. :roll: :panzielony:

Pisząc bądźcie mądrzejsi, miałem na myśli wielbiciela gajdamaków ,żeby z nim nie pisać !


Koleś uprawiający ruski trolling już sam się pogubił, nie wie co pisze i z kim.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”