Kto Wójtem w Bełżcu?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gosc2 » 27 paź 2021, o 09:59

Wycieczka teraz autokarem to zupełny brak wyobraźni. No chyba, że pojechali sami zaszczepieni.
Na górę

Postautor: Gość » 28 paź 2021, o 08:59

Wycieczka teraz autokarem to zupełny brak wyobraźni. No chyba, że pojechali sami zaszczepieni.
Powiedz, a czym różni się wycieczka autokarem od wyjścia uczniów na przerwę na dwór, gdzie nikt nie ma maseczki i nie zachowuje dystansu.
Na górę

Postautor: Ast » 28 paź 2021, o 12:27

Jeśli ktoś nie widzi różnicy w zagrożeniu zakażeniem w autokarze podczas kilkugodzinnej jazdy, a podczas pobytu na przerwie na dworze, to wypada tylko współczuć.
Na górę

Postautor: Tata » 28 paź 2021, o 13:26

Spokojnie, w naszej gminie nie ma dużego zagrożenia. Szkole na razie nic nie grozi.
Na górę

Postautor: Ast » 30 paź 2021, o 08:40

Tu wycieczka, tam śpiewanie hymnu w zatłoczonej sali gimnastycznej. Samo życie.

https://wiadomosci.wp.pl/trojmiasto/stloczone-dzieci-spiewaly-hymn-szkola-na-kwarantannie-6699130335005504a
Na górę

Postautor: gosciu » 4 lis 2021, o 19:22

Na Facebooku Gmina się chwali czekami i Posłem. Wiadomości Bełżeckie piszą sprostowanie, że to zasługa Przewodniczącej, Vice i grupy Radnych. A ja pytam: Kto złożył wniosek? Gmina czy grupa Radnych? Czy może ta Radna co mieszka w Gminie Susiec, która powinna złożyć mandat u Nas? Może należy zgłosić to do Komisarza Wyborczego i zrobić wybory uzupełniające do Rady Gminy? Ciekawe, który Komitet będzie miał wtedy większość w Radzie?
Na górę

Postautor: Fuj » 4 lis 2021, o 21:03

Obowiązkiem wójta jest złożyć wniosek, bo taka jego kompetencja , za coś przecież bierze pieniądze.Samo złożenie wniosku nie daje gwarancji otrzymania pieniędzy, wójt powinien podziękować, że ktoś go wyręcza i ma podane na tacy pieniądze na inwestycje. Ale jemu to słowo jest obce, powinien się cieszyć się, że mieszkańcy mają wreście dogi obiecywane przez ileś kadencji. Chyże będą mieli kanalizację w całej wiosce, ale on nie umie docenić tych co mają tu ogromny wkład i zasługi, że korzystać będę mieszkańcy a on tylko jątrzy.Czemu nie nie korzysta z innych programów i nie robi innych inwestycji za wyjątkiem tych co mu załatwią pieniądze. Czemu tyle kadencji były tylko obietnice. Radni powinni podejmować uchwały dla dobra mieszkańców a wójt ma obsesje czy ma większość w radzie i nie lubi prawdy. Powiesz prawdę wrogiem zostajesz, a różaniec na palcu.
Na górę

Postautor: Gość » 5 lis 2021, o 07:22

co się czepiasz wójta ?
Na górę

Postautor: Gość » 5 lis 2021, o 09:39

co się czepiasz wójta ?
Jak jest podstawa to trzeba sprawy poruszyć ,wyjaśnić , a Ty co jego przydupas??
Na górę

Postautor: J23 » 5 lis 2021, o 14:31

Te czeki na dużych planszach, zdjęcia. Żałosna propaganda. Licytacja, kto się lepiej zasłużył. I ten poseł wszędzie. Co za czasy.
Na górę

Postautor: gosciu » 5 lis 2021, o 19:36

To teraz może ktoś jeszcze wytłumaczy temat Pani Radnej, która mieszka w Łosińcu?
Na górę

Postautor: 0987 » 5 lis 2021, o 19:46

Szkoda, że ta objazdowa "Świta" nie zauważyła stanu dróg po których się przemieszczała, nie remontowanych bo powiatowych. Może bali się przekraczać zabytkowy most w Żyłce, nie remontowany bo powiatowy. Gdy pędzili przez Chyże to czy naszła ich refleksja "ładne domy tylko czemu droga taka kiepska" - podpowiem bo powiatowa. Może niech Powiat odda to Gminie. Śmieszny to czas gdy Poseł RP jak jakiś naczelnik za komuny, coś daje. Też chyba Poseł RP mówiąc w imieniu ludzi, gdy zwracał się do rządzących "Wy nic nie dawajcie, po prostu przestańcie zabierać"
Na górę

Postautor: Hiko » 5 lis 2021, o 20:10

Teraz widzisz stan dróg powiatowych, a co zrobiło 2 radnych powiatowych z Bełżca, którzy byli wcześniej wiele kadencji? Nie widzieli stanu tych dróg, jak dbali o sprawy dla gminy. Tak dbali ale o stan swoich budżetów, jak można będąc w zarządzie tak nic nie zrobić dla Bełżca. Jakby nie poseł, który pomaga w poparciu wniosków i dzięki temu gmina może zrobić wiele dróg, czy kanalizację i korzystają na tym mieszkańcy a ty nie możesz tego przeżyć. Pieniądze podane na tacy i jeszcze źle. To pochwal się z jakich innych programów wójt pozyskał pieniądze? Wcześniej takie miał znajomości😀😀😀 a wiele inwestycji że środków własnych i kredytów robił.
Na górę

Postautor: 0987 » 5 lis 2021, o 20:45

To każdej gminie w Powiecie Poseł RP załatwił, przecież wszystkie dostały, tu łaski nie było. Ale skoro takie zasługi to czemu Gmina Bełżec najmniej w Powiecie. Stadion można by nazwać imieniem zasłużonych a tak to ciągle najmniej w Powiecie a dawali wszystkim bez wyjątku. Kiedyś pisany był wniosek, procedura jasna, oceny punktacja przejrzystość, teraz jak za komuny trzeba jechać płaszczyć się, to komuna. Starszym się to może podoba, bo to pamiętają, dla młodych to patologia.
Na górę

Postautor: Gogu » 5 lis 2021, o 21:10

Stadion był obiecywanych ile kadencji ? I co?
A czemu wójt nie korzysta z innych programów aby zrobić stadion, tylko ma pretensje do wszystkich tylko nie do siebie. Zamiast podziękować to jeszcze ma pretensje, trzeba mieć tupet.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”