ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 18 cze 2021, o 16:24

Liczba pojedyncza od żeś to... żem. Ja żem to, ja żem tamto. Podkarpacie? 😅 Kto tu jest ze świńskiej rodziny? 😁 Czy okoliczne PGR, składy buraków, cukrownie?

Mówi jak Czarzasty. Raczej warszawianin.
Na górę

Postautor: Gość » 18 cze 2021, o 17:46

Liczba pojedyncza od żeś to... żem. Ja żem to, ja żem tamto. Podkarpacie? 😅 Kto tu jest ze świńskiej rodziny? 😁 Czy okoliczne PGR, składy buraków, cukrownie?
Nie, wielopokoleniowe rody ksiazece jakich u nas w okolicy nie brakuje.
Na górę

Postautor: Gość » 18 cze 2021, o 19:49

Ale was dziewczynki to ubodło. Pod remizę poszly won.
Na górę

Postautor: Gość » 18 cze 2021, o 23:04

twoja właśnie bawi się wremizie
Na górę

Postautor: Gość » 18 cze 2021, o 23:27

Serio uważasz, że jak będziesz pisał te debile posty to zniechęcisz ludzi do tego forum. Przecież piszesz je już kilka lat. Nie odwrócisz uwagi od tego, że ludzie poraz kolejny zostali oszukani i zamiast obniżki mają podwyzki, że tworzy się stanowiska dla konkretnych osób, za które ludzie płacą i przypisuje się sobie zasługi innych ludzi. Tobie podobni może uwierzą, ale na szczęście nie wszyscy.
Na górę

Postautor: Gość » 19 cze 2021, o 07:26

Serio uważasz, że jak będziesz pisał te debile posty to zniechęcisz ludzi do tego forum. Przecież piszesz je już kilka lat. Nie odwrócisz uwagi od tego, że ludzie poraz kolejny zostali oszukani i zamiast obniżki mają podwyzki, że tworzy się stanowiska dla konkretnych osób, za które ludzie płacą i przypisuje się sobie zasługi innych ludzi. Tobie podobni może uwierzą, ale na szczęście nie wszyscy.
Ostatnie zatrudnienie księgowej? Opłacało się mamie piec ciasteczka? „ szereg kursów i szkoleń ma kandydatka” ? Jakie to kursy i szkolenia?? Dekorowanie tortów?
Na górę

Postautor: Gość » 19 cze 2021, o 07:41

Ostatnie zatrudnienie księgowej? Opłacało się mamie piec ciasteczka? „ szereg kursów i szkoleń ma kandydatka” ? Jakie to kursy i szkolenia?? Dekorowanie tortów?
"Lakoniczne" uzasadnienie, "lakoniczna" odpowiedź........
Na górę

Postautor: Gość » 19 cze 2021, o 08:56

Ja z takim wnioskiem formalnym, żeby sprzęt radnych do głosowania sprawdzić. Bo któryś z nich ma tylko przycisk do wstrzymywania się od głosu. Coś musi być zepsute bo nie wierzę zeby nie mieć zdania w żadnej sprawie.
Na górę

Postautor: Gość » 19 cze 2021, o 09:01

Fajna ta rada taka ,, niezbyt rozmowna", a jak już któryś coś zacznie dukać to nie można zrozumieć o co chodzi
Na górę

Postautor: Gość » 19 cze 2021, o 19:28

Fajna ta rada taka ,, niezbyt rozmowna", a jak już któryś coś zacznie dukać to nie można zrozumieć o co chodzi
Oni wszyscy dobrali się, łącznie z tą na czele. Inteligencją nie grzeszą. Ale czego można się spodziewać? To było do przewidzenia.
Na górę

Postautor: Gość » 19 cze 2021, o 23:18

Oni wszyscy dobrali się, łącznie z tą na czele. Inteligencją nie grzeszą. Ale czego można się spodziewać? To było do przewidzenia.
Z twoją niby "inteligencją" nie dane ci będzie nawet żadnemu z nich płaszcza nosić boś nie gogne jest prostaku!
Na górę

Postautor: Gość » 20 cze 2021, o 00:24

A co ty mały kłamczuszku możesz o tym wiedzieć, że dalej kąsasz? Pietruszka i inteligencja? To wytłumacz jak to 12 zł za śmieci było najdroższe w województwie i to ,, należy bezwzględnie zmienić", a teraz jest 17 złotych i piszesz debilne posty byleby tylko odwrócić uwagę od tego oszukaństwa !!!!
Na górę

Postautor: Gość » 20 cze 2021, o 11:40

Oni wszyscy dobrali się, łącznie z tą na czele. Inteligencją nie grzeszą. Ale czego można się spodziewać? To było do przewidzenia.
Masz coś lalka do niej? Pilnuj tego swojego bo cię po rogach bije.
Na górę

Postautor: Gość » 20 cze 2021, o 14:10

A co ty mały kłamczuszku możesz o tym wiedzieć, że dalej kąsasz? Pietruszka i inteligencja? To wytłumacz jak to 12 zł za śmieci było najdroższe w województwie i to ,, należy bezwzględnie zmienić", a teraz jest 17 złotych i piszesz debilne posty byleby tylko odwrócić uwagę od tego oszukaństwa !!!!
znalazłem wpis z lipca 2018 r.,który będzie jakby dpełnieniem ich polityki:

cyt: "No i z tego 10 % dla brmistrza i mozna świat doganiać"
Na górę

Postautor: Gość » 20 cze 2021, o 22:49

kiedy będzie ta fotowoltaika ?
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”