Szczepienie2

Obowiązuje zakaz umieszczania reklam komercyjnych. Ogłoszenia tylko z danymi kontaktowymi. Kasowane są automatycznie po dwóch tygodniach.

Postautor: Wojtek13 » 4 sty 2022, o 18:39

Witam. Mam pytanie. Gdzie od ręki dostanę 2 dawkę szczepionki. Z góry dziękuję za odpowiedź
Na górę

Postautor: Gość » 4 sty 2022, o 19:08

Witam. Mam pytanie. Gdzie od ręki dostanę 2 dawkę szczepionki. Z góry dziękuję za odpowiedź
W straży pożarnej.
Na górę

Postautor: Wojtek13 » 4 sty 2022, o 21:41

W straży pożarnej.
Szczerze?
Na górę

Postautor: Gość » 4 sty 2022, o 22:08

Szczerze?
Szerze, to wszędzie, na festynach, odpustach, plebaniach, targach. Szczepionka jest jak wata cukrowa lub popcorn, dostaniesz ją wszędzie.
Na górę

Postautor: Gość » 5 sty 2022, o 10:36

Szerze, to wszędzie, na festynach, odpustach, plebaniach, targach. Szczepionka jest jak wata cukrowa lub popcorn, dostaniesz ją wszędzie.
nie wszedzie,,szczerze piszesz głupoty/; bo sa kolejki na szczepienia ze wzg. na ludzi bioracych dawke przypominajaca
Na górę

Postautor: Gość » 5 sty 2022, o 10:56

Witam. Mam pytanie. Gdzie od ręki dostanę 2 dawkę szczepionki. Z góry dziękuję za odpowiedź

To, ty zamiast szukać informacji w szpitalu, ośrodku zdrowia lub lekarza pierwszego kontaktu, to szukasz na forum?
Na górę

Postautor: Wojtek13 » 5 sty 2022, o 18:45

To, ty zamiast szukać informacji w szpitalu, ośrodku zdrowia lub lekarza pierwszego kontaktu, to szukasz na forum?
Zadałem jedynie pytanie i myślałem, że nie będzie takich zbędnych komentarzy tylko sensowne odpowiedzi, może ktoś wie bo pierwszą szczepilem sie za granicą i może od ręki dostanę gdzieś tutaj bo jest taka możliwość. bo wybieram się do szpitala zapytać.
Na górę

Postautor: Gość » 7 sty 2022, o 08:42

Przed świętami zaszczepiłem się w Zamościu CENTRUM MEDYCZNE ORZESZKOWEJ 28, zadzwoniłem rano i na drugi dzień miałem szczepienie. Nie wiem jak jest teraz, ale warto zadzwonić i zapytać się jeśli jeszcze nie znalazłeś w Tomaszowie.
Na górę

Postautor: Wojtek13 » 21 sty 2022, o 20:46

Przed świętami zaszczepiłem się w Zamościu CENTRUM MEDYCZNE ORZESZKOWEJ 28, zadzwoniłem rano i na drugi dzień miałem szczepienie. Nie wiem jak jest teraz, ale warto zadzwonić i zapytać się jeśli jeszcze nie znalazłeś w Tomaszowie.
Dzięki wielkie za normalną odpowiedź. Pozdrawiam ciepło.
No już znalazłem. Pytanie nieważne
Na górę


Wróć do „Ogłoszenia”