Poszukuję pracy

Obowiązuje zakaz umieszczania reklam komercyjnych. Ogłoszenia tylko z danymi kontaktowymi. Kasowane są automatycznie po dwóch tygodniach.

Postautor: WojtuS » 9 gru 2021, o 18:51

Witam serdecznie. Poszukuje pracy dla mężczyzny w średnim wieku bez prawa jazdy. Za wszelkie informacje dziękuję serdecznie.
Na górę

Postautor: Tech » 13 gru 2021, o 18:13

Witam
Proszę o jakiś kontakt
Na górę

Postautor: WojtuS » 28 gru 2021, o 12:28

Witam
Proszę o jakiś kontakt
To mój numer 796 146 267.prosze o kontakt
Na górę

Postautor: Gość » 28 gru 2021, o 23:28

Aktualne? Jaką pracę preferuje? Co potrafi robić?
Na górę

Postautor: WojtuS » 1 sty 2022, o 15:46

Aktualne? Jaką pracę preferuje? Co potrafi robić?
Bardziej w gospodarce. Przy krowach był za granicą. Przy pomocy jakiejś w gospodarce. Pracował w szkole za woźnego, jako malarz spisze się napewno. Prace naprawcze jakieś myślę też da rade.
Masz coś, daj znać. Z góry dziękuję. Pozdrawiam
Na górę

Postautor: Gość » 5 sty 2022, o 22:35

Bardziej w gospodarce. Przy krowach był za granicą. Przy pomocy jakiejś w gospodarce. Pracował w szkole za woźnego, jako malarz spisze się napewno. Prace naprawcze jakieś myślę też da rade.
Masz coś, daj znać. Z góry dziękuję. Pozdrawiam
Niestety nie moja dziedzina, choć jako były woźny, to pewnie wiele potrafi. Jeśli dobrze maluje, to proponuje się ogłosić z usługą malowania. Okolo 2ch lat temu zapytałem z lenistwa majstra, który u mnie cos robil o koszt malowania. Wtedy wyskoczyl z ceną chyba 7 zl za metr. Wariat. Niech się ogłosi z malowaniem za pół normalnej stawki. Jesli jest dobry, to robota sama go znajdzie. A pewnie i szpachlowac potrafi. W szkole, to wszystko trzeba robic. Dziwne, ze szuka roboty.
Na górę

Postautor: Gość » 6 sty 2022, o 18:04

Boże, ten chłop to jakiś ułomny czy pijaczyna?
Co on w życiu robił że baba za niego roboty szuka?
Praktycznie każda firma budowlana potrzebuje pracowników , wystarczy zapytać.
Na górę


Wróć do „Ogłoszenia”