Przyjmę b duże ilości wszelki gruz, różna ziemię , kamyki , piach itd.

Obowiązuje zakaz umieszczania reklam komercyjnych. Ogłoszenia tylko z danymi kontaktowymi. Kasowane są automatycznie po dwóch tygodniach.

Postautor: Gość » 12 kwie 2021, o 08:29

Przyjmę bardzo duże ilości gruz, kamyki , miał, piasek, ziemię byle jaka czyli wszystko chodzi o zasypanie dużego, ogromnego dołu. Jeśli nie macie co z tym zrobić i gdzie to wywieźć a chcecie się pozbyć , żeby nie zalegało na posesji to zapraszam z tym wszystkim do mnie. Okolice Tomaszowa, kontakt 693514244 gdzie można to wysypać. Dzięki.
Na górę

Postautor: Gość » 24 kwie 2021, o 16:14

Przyjmę bardzo duże ilości gruz, kamyki , miał, piasek, ziemię byle jaka czyli wszystko chodzi o zasypanie dużego, ogromnego dołu. Jeśli nie macie co z tym zrobić i gdzie to wywieźć a chcecie się pozbyć , żeby nie zalegało na posesji to zapraszam z tym wszystkim do mnie. Okolice Tomaszowa, kontakt 693514244 gdzie można to wysypać. Dzięki.
?
Na górę

Postautor: Gość » 26 kwie 2021, o 15:48

Przyjmę bardzo duże ilości gruz, kamyki , miał, piasek, ziemię byle jaka czyli wszystko chodzi o zasypanie dużego, ogromnego dołu. Jeśli nie macie co z tym zrobić i gdzie to wywieźć a chcecie się pozbyć , żeby nie zalegało na posesji to zapraszam z tym wszystkim do mnie. Okolice Tomaszowa, kontakt 693514244 gdzie można to wysypać. Dzięki.
Przyjmę
Na górę


Wróć do „Ogłoszenia”