Regeneracja Polerowanie Lamp Kloszy Reflektorów Samochodowych ŻÓŁTE ZMATOWIAŁE ITD...

Obowiązuje zakaz umieszczania reklam komercyjnych. Ogłoszenia tylko z danymi kontaktowymi. Kasowane są automatycznie po dwóch tygodniach.

Postautor: Gość » 2 lut 2018, o 12:38

transporter 2006 rok mozna zrobić ?
Na górę

Postautor: Gość » 15 lut 2018, o 11:43

myśle że spokojnie
Na górę

Postautor: Gość » 26 lut 2018, o 08:42

Jak wypolerujesz raz co rok powtórka na bank
Na górę

Postautor: Gość » 26 lut 2018, o 14:27

Prosty trik pasta do zębów szlifierka i tarcza z gąbką. Wypolerujesz lepiej jak tymi drogimi specyfikami.
Na górę

Postautor: Gość » 26 lut 2018, o 18:24

pastą do zębów to możesz sobie umyć zęby ,a nie lampy wypolerować i to tylko w skuterku efekt marny i na kilka chwil , a jak masz lampy zbite z kamyków to co zrobisz ?pastą to zębów wyczyścisz ?hehehe żałosne komentarze brak jakiegokolwiek pojęcia a dyskusja leci ze hoho , naoglądają się filmików beznadziejnych , przyjedz do mnie dam Ci do spolerowania lampy ty pastą do zębów a ja swoimi przyrządami i ciekawy jaki bedzie efekt zapraszam już za chwilę i wtedy zobaczymy kto będzie taki cwany ,,,,, nie masz zielonego pojęcia to nie komentuj głupio i nie życzę sobie takich komentarzy nie jesteś zainteresowany nie pisz
Na górę

Postautor: A_G_V » 2 mar 2018, o 10:56

Niepotrzebnie się denerwujesz nawet kiedy inni piszą głupio. Świat tak już działa, że ludzie są zawistni. Pamiętaj, użytkownicy (nie tylko) samochodów dzielą się na tych, którzy sami coś robią przy swoich autach/sprzętach i na takich którzy (z różnych powodów, jedni z lenistwa inni dlatego że nie mają czasu, inni po prostu nie potrafią) wolą zlecić usługę profesjonaliście. I ten DRUGI segment jest potencjalnie Twoim udziałem. Nie warto pisać agresywnie odpowiadając różnej maści "pomysłowym Dobromilom" :) Nawet jak takiemu "chętnemu" opowiesz jak to zrobić - zyskasz tylko UZNANIE wśród tej "drugiej" części potencjalnych klientów. Powiedz im - opisz, jaką gradacją papierów i na jakich obrotach robisz wstępnie plastik a jak szkło. na jakim padzie to robisz. Powiedz im o tlenku ceru. Niech robią. Bardziej dociekliwi dadzą radę i będą mieli satysfakcję. Inni mniej cierpliwi zrobią źle, czasem natną "soczewek" - ale powiedz i o tym... Zapewniam, że staniesz się lokalnym "guru" tematu. Zagadnienie nie jest też "lotem na Marsa" i na 100% każdy kto postanowi zrobić to sam, poszuka informacji kupi co trzeba - da sobie radę. Nie stracisz klientów. W każdym domu są czasem 2 lub więcej aut. A ta opisana wyżej "druga" grupa klientów i tak do Ciebie trafi. Pozdrawiam i życzę sukcesów.
Na górę

Postautor: Gość » 2 mar 2018, o 20:46

pastą do zębów to możesz sobie umyć zęby ,a nie lampy wypolerować i to tylko w skuterku efekt marny i na kilka chwil , a jak masz lampy zbite z kamyków to co zrobisz ?pastą to zębów wyczyścisz ?hehehe żałosne komentarze brak jakiegokolwiek pojęcia a dyskusja leci ze hoho , naoglądają się filmików beznadziejnych , przyjedz do mnie dam Ci do spolerowania lampy ty pastą do zębów a ja swoimi przyrządami i ciekawy jaki bedzie efekt zapraszam już za chwilę i wtedy zobaczymy kto będzie taki cwany ,,,,, nie masz zielonego pojęcia to nie komentuj głupio i nie życzę sobie takich komentarzy nie jesteś zainteresowany nie pisz
To mi wygląda na kryptoreklamę. Jak długo to będzie tolerowane na tym forum.
Na górę

Postautor: Gość » 16 mar 2018, o 14:37

w pasacie b5fl zrobi mi pan lampy ?
Na górę

Postautor: Gość » 16 mar 2018, o 23:13

Jak najbardziej proszę przyjechać.
Na górę

Postautor: Gość » 30 mar 2018, o 10:52

.........................
Na górę

Postautor: Gość » 4 maja 2018, o 16:28

polecam pana zdrobił robote fest lampy jak nowe
Na górę

Postautor: Gość » 16 maja 2018, o 13:51

fajnie wyszły w golfie polecam
Na górę

Postautor: klosz » 18 maja 2018, o 09:12

ja robie po 20 zlotych od sztuki perfekt
Na górę

Postautor: Gość » 19 maja 2018, o 11:37

Toyota Yaris zrobi pan
Na górę

Postautor: Gość » 20 maja 2018, o 21:43

tak zrobię
Na górę


Wróć do „Ogłoszenia”