bieganie

Sport w regionie.

Postautor: gosc324 » 4 lis 2015, o 14:05

można jeszcze na boisku zespołu nr 4 (Mechanik) na którym jest tartan specjalnie przeznaczony do biegania
Na górę

Postautor: ddonn » 15 gru 2015, o 15:24

Czy na stadion Tomasovii możesz wejść każdy bez posiadania biletu wstępu?
Nie mam gdzie biegać, i dlatego chciałbym wykorzystać do tego celu stadion.
Na górę

Postautor: KingaK » 27 gru 2015, o 20:46

Ja też w parku lubię biegać oraz po chodniku.
Na górę

Postautor: Ewakonna » 29 gru 2015, o 10:24

Gdyby nie bieganie, to stresy zjadłyby mnie żywcem.
Na górę

Postautor: Damiann » 25 mar 2016, o 09:31

Czy ktoś może polecić dobrą i ciekawą trasę biegową na ok 10 km? Najlepiej poza ruchliwymi ulicami i bez błota. Do tej pory biegałem na Siwej Dolinie ale może jest jakaś lepsza trasa. :)
Na górę

Postautor: fimo » 1 kwie 2016, o 22:08

Bieganie jest o tyle dobre, że wystarczą dobre buty i już możesz wyruszyć gdzie tylko chcesz
Na górę

Postautor: gosc2016 » 4 kwie 2016, o 21:28

Czy ktoś wie, ile metrów ma alejka do biegania w parku?
Dziękuję :)
Na górę

Postautor: myciu » 9 kwie 2016, o 17:04

Alejke możesz zmierzyć krokami. Przyjmując ze jeden krok to 1m
Na górę

Postautor: Berma » 13 kwie 2016, o 21:06

Jakoś bieganie w plenerze mnie nie zachęca :/. Może przez to ze kiedyś nabawiłam się problemów z stawami przez takie bieganie. Ale wtedy szybko sobie z tym poradziła stosując suplement arthroblock forte ;). Teraz dla kondycji kupiłam sobie bieżnie i jestem z niej bardzo zadowolona i co ważne nie obciąża tak stawów jak bieganie w terenie.
Na górę

Postautor: kamilos6 » 16 kwie 2016, o 01:31

Ściągnij sobie apke na smartfona i bedziesz wiedział ile przebiegłeś itp
Na górę

Postautor: Stormy » 28 kwie 2016, o 13:28

Ja w końcu przekonałam się do biegania i muszę przyznać ze to była jedna z lepszych decyzji jakie podjęłam w życiu. :D mam o wiele więcej energii, moja cera promienieje a do tego udało mi się już zrzucić kilka nadprogramowych kilogramów. Polecam wszystkim.
Na górę

Postautor: klara » 22 cze 2016, o 09:03

U mnie z bieganiem bywa różnie, choć staram się z tego zrobić regularny trening. Póki co nie idzie mi najlepiej, ale wiem, że powinnam to zmienić.
Na górę

Postautor: wiktoryn » 24 cze 2016, o 10:46

ja biegam po parku
Na górę

Postautor: agga_79 » 27 cze 2016, o 15:26

Mi podoba się bieganie ścieżką rowerową w stronę Par zwłaszcza wieczorkiem jak nie ma już ruchu na drodze jak mam siły to wracam jeszcze do Parku na 2 okrążenia bardzo przyjemnie się biega po parku wieczorem... z tym ,że nudno 2 okrązenia i jestem znudzona...stanowczo za krótka trasa do biegania w Parku ale na rozgrzewkę albo na dobitkę przed lub po bieganiu ścieżką jest jak najbardziej ok , polecam :) !!
Bieganie jest fantastyczne, oczyszcza umysł przede wszystkim , nie wspominając o innych efektach ubocznych takich jak zgubienie zbędnych kilogramow itp :) !!!
Na górę

Postautor: agga_79 » 29 cze 2016, o 10:21

gosc2016 pisze:Czy ktoś wie, ile metrów ma alejka do biegania w parku?
Dziękuję :)

700 metrów
Na górę


Wróć do „Sport”