Na Białej Górze będzie czynny wyciąg narciarski w dn.9 marca

Sport w regionie.

Postautor: rocky7 » 8 mar 2004, o 19:19

ZAPROSZENIE – OGŁOSZENIE
Zawiadamiam, że w dniu 9 marca 2004 r. (wtorek) od godz. 14oo na Białej Górze będzie czynny wyciąg narciarski – przysłani zostaną pracownicy MOSIRu (chyba, że aura nie będzie sprzyjająca).
Stawiennictwo narciarzy obowiązkowe i mile widziane bowiem warunkiem włączenia wyciągu stawianym przez MOSIR jest obecność ok. 10 osób;
Już do godz. 12 00 w poniedziałek potwierdziło swój udział 7 osób od około godz. 15 oo.
Proszę o potwierdzenie przybycia na ten adres e –mail (manam@op.pl) jeśli to możliwe (nie jest to jednak w żadnym razie wymagane).
Proszę o przekazanie tego zaproszenia swoim znajomym -zainteresowanym takim zająciem.
Mir
Na górę

Postautor: email » 9 mar 2004, o 05:46

Przepraszam ze tak odbiegne od tematu oczywiscie wszystkich serdecznie zapraszam na Biala Gore ale jezeli moglbys mi wytlumaczyc dziwny skrot &#8211-------> :wink: co to znaczy?, wiesz jestem stary i nie rozumiem niektorych skrotow ale serdecznie z gory dziekuje za wytlumacznie znaczenia owego skrotu.
Na górę

Postautor: Gość » 9 mar 2004, o 08:56

dziwny skrot &#8211 nie wiem skąd jest i nic nie ma oznaczać. błąd -Sorry. rocky
Na górę

Postautor: Gość » 9 mar 2004, o 12:27

to jest kod tablicy znaków ktory kryje sie pod "-". Kolega Rocky musiał skopiowac tekst z jakiegos edytora tekstu - a w HTML'u wyglada to troszke inaczej.
Pozdrawiam

(wreszcie moglem sie wykazac - zawsze chcialem cos napisac na forum)
Na górę

Postautor: Gość » 9 mar 2004, o 17:03

aura nie była sprzyjająca z powodu opadów deszczu i do uruchomienia nie doszło.
może innym razem.
Mir
Na górę

Postautor: Gość » 9 mar 2004, o 17:06

Anonymous pisze:to jest kod tablicy znaków ktory kryje sie pod "-". Kolega Rocky musiał skopiowac tekst z jakiegos edytora tekstu - a w HTML'u wyglada to troszke inaczej.
Pozdrawiam

(wreszcie moglem sie wykazac - zawsze chcialem cos napisac na forum)


tak gościu właśnie było - 100% racji masz. rocky.
Na górę


Wróć do „Sport”