W jakim lokalu zrobić wesele?

Zapowiedzi i komentarze wydarzeń oraz wszelakich imprez w naszym regionie.

Postautor: remo5 » 10 mar 2015, o 22:21

Na lokalizację sali weselnej niestety klimatyzacja nie do końca jest lekarstwem . Niestety rzadko zdarza się ,że lokal jest w korzystnym miejscu , większość chce odpoczywać w wolnym czasie , tak więc pozostaje sąsiedztwo komarów , kleszczy :lol: i tylko dobra zabawa chyba ,że jeszcze trafi się przereklamowany zespół . :P
Na górę

Postautor: Lilka » 29 sie 2015, o 11:50

A nie lepiej gdzieś wyjechać ? W jakieś urokliwe miejsce ? z najbliższą rodziną i znajomymi? Marzy mi się Zalew Domaniowski i wesele w paąłcu - http://palacdomaniowski.pl/ jak wam się podoba?
Na górę

Postautor: kalinka » 8 wrz 2015, o 13:59

czy ktoś mógłby podzielić się opinią o zajeździe kalinka w kaczórkach?
Na górę

Postautor: Gość » 11 wrz 2015, o 10:23

pisałem w innym wątku - polecam kryształową w józefowie
Na górę

Postautor: edit » 13 wrz 2015, o 20:02

bylam w kaczórkach w tym roku.

Jedzenie spoko, nie za dużo nie za mało, tak w sam raz. tylko napoje w duzych butlach wkurzają bo zasłaniają gości no i są chemiczne bardzo.

Tylko jak jest gorąco i gosci powyzej 100 os to klima juz nie daje rady, dobrze ze jest gdzie wyjsc, na około jest bardzo ładnie, skansen ładnie zadbany staw...

na małe wesela i wtedy kiedy nie jest gorąco lokal się sprawdzi
Na górę

Postautor: Gość » 15 wrz 2015, o 21:47

ktoś wie jakie ceny w kaczórkach na następy rok?
Na górę

Postautor: RysiekZ » 18 wrz 2015, o 23:47

Ja też uważam, że fajnie jest gdzieś wyjechać, jeśli tylko macie taką okazję i odpowiedni budżet. Pięknym miejscem jest również Jura Krakowsko Czestochowska, można zorganizować wesele np. w okolicznym hotelu - http://www.hotelfajkier.pl/wesela-i-przyjecia jest tam też SPA, więc można się od razu fajnie zrelaksować :)
Na górę

Postautor: kazia » 3 sty 2016, o 21:31

Polecam zacisze i zespół Relax z Bełżca
Na górę

Postautor: Gość » 6 sty 2016, o 20:46

Tylko nie w Zaciszu!!! Wiocha i śmierdzące frytki :shock:
Na górę

Postautor: Gość » 11 sty 2016, o 20:07

polecam OKON bylam tam na 2 weselach bylo super dobre jedzenie i duzy wybor dan mila osluga i nie drogo
Na górę

Postautor: Gość » 20 sty 2016, o 22:40

a kiedy wróci moda na te wspaniała wiejskie wesela w namiotach i remizach wiejskich? teraz wieś jeżdzi do obleśnych antków i innych lokali gdzie goście nie czyją się swobodnie jak kiedyś w latach 80 i 90 to były prawdziwe polskie weselicha, łza się w oku kręci
Na górę

Postautor: mmm1 » 22 sty 2016, o 19:22

finezja w józefówce nowy lokal bardzo ładny jedzenie też ok
Na górę

Postautor: Gość » 25 sty 2016, o 17:28

w Avokado na ul Wyzwolenia jest super polecam
Na górę

Postautor: Gość » 25 sty 2016, o 18:13

Gość pisze:w Avokado na ul Wyzwolenia jest super polecam

A co tam niby super takiego? Chyba te ledy w suficie jak na Star Trek :-)
Na górę

Postautor: ktoss » 26 sty 2016, o 08:38

Ja też polecam Avocado. Byłem na kilku weselach tam i jest super. Jedyny mały minus to otoczenie tego lokalu, jakieś magazyny itp.
Na górę


Wróć do „Wydarzenia, imprezy, lokale”