jakość usług w Tomaszowskich zakładach fryzjerskich

Zapowiedzi i komentarze wydarzeń oraz wszelakich imprez w naszym regionie.

Postautor: qwerty66 » 8 cze 2013, o 20:50

Zakład fryzjerski CRAZY HEAD UWAGA TOTALNA MASAKRA jakość twojej fryzury zależy od humoru fryzjerki totalny brak profesjonalizmu omijajcie szerokim łukiem takie lokale gdzie maja gdzieś klienta
Na górę

Postautor: jais » 8 cze 2013, o 21:19

Zgadzam się z tym jak najbardziej właścicielka jest do bani i zaraża grzybem brak higieny wielka stylistka dobrze ze nie modeluje błotem z gnojem sprawdźcie czy we włosach nie macie wszy ja musiałam wstyd się przyznać walczyć z tym problemem po wizycie w tym zakładzie ŚREDNIOWIECZE
Na górę

Postautor: Gość » 9 cze 2013, o 01:20

Racja. Jeszcze jak trafisz pod nożyczki właścicielki to pół biedy,ale czasami właścicielka wychodzi i można trafić na taką Ukrainkę co z fryzjerstwem nie miała nic wspólnego a siedzi tam po to, żeby właścicielka nie traciła ludzi. Straszne!!!
Na górę

Postautor: Gość » 10 cze 2013, o 22:17

chyba sie komus crazy head z la bauty pomyliło !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i widac ze to ta sama osoba pisała. Pani Iwona jest najepsza fryzjerka, zawsze ma czysciutko i jest bardzo miła. Korzystam z jej usług i jestem zadowolona bardzo ! wystarczy przeczytac inny temat dotyczący zakłądów fryzjerskich o paniIwonie każdy wypowiada sie bardzo dobrze.
Na górę

Postautor: Klient » 11 cze 2013, o 14:04

Zgadzam się z opinią o tym ze Crazy Head to najgorszy z możliwych zakładów fryzjerskich w naszym powiecie i być może w województwie. Byłem tam tylko raz, nie było właścicielki tylko siedziała jej koleżanka Ukrainka ( często ją widze na Traugutta) która nie poinformowała mnie że nie potrafi ścinać. W trakcie ścinania musiałem podziękować i pójśc gdzie indziej dokończyć. Ludzie uprzedam przed tym zakładem !!! Jeśli chcecie żeby wasze włosy wyglądały normalnie po ścięciu omijajcie ten zakład szerokim łukiem!! AMEN
Na górę

Postautor: Gość » 12 cze 2013, o 12:00

ale ktoś robi koło dupy pani Iwonie.
Na górę

Postautor: Klient » 12 cze 2013, o 12:37

Nie robi tylko mówi prawdę i ostrzega ludzi !!
Na górę

Postautor: Gość » 12 cze 2013, o 17:47

jaką prawde? tak ci zalezy na złej opini dla pani iwony? chodze tam od bardzo dawna i smialo moge pwiedziec ze jest najlepsza !
Na górę

Postautor: Gość » 12 cze 2013, o 23:20

Wygląd moich włosów jest dla mnie ważny i nie piszę na temat tego salonu żeby zaszkodzić jakiejś Pani Iwonce, tylko żeby ostrzec tych, którym też zależy na swoich włosach. Salonu La beauty nie znam to się nie wypowiadam. W tym całym Crazy head miałam "nieprzyjemność" być to uczciwie dzielę się opinią. OMIJAJCIE GO SZEROKIM ŁUKIEM. chyba że chcecie mieć naprawdę Creazy Head!
Na górę

Postautor: Gość » 13 cze 2013, o 08:28

Bardzo przeprszam a czym ty się zajmujesz zawodowo?czarny PR za kasę????Podyskutujemy o twoich zawodowych umiejętnościach????pochwal się a wtedy uznamy cie za wiarygodne źródło informacji :idea:
:lol:
Na górę

Postautor: Gość » 13 cze 2013, o 21:04

Gość pisze:Bardzo przeprszam a czym ty się zajmujesz zawodowo?czarny PR za kasę????Podyskutujemy o twoich zawodowych umiejętnościach????pochwal się a wtedy uznamy cie za wiarygodne źródło informacji :idea:
:lol:

Co to ma do rzeczy gdzie ja pracuję i jaki mam zawód? Chyba jak wychodzę od fryzjera to wiem czy mi się podoba czy nie, nie potrzebuję do tego kwalifikacji. Natomiast Pani fryzjerka ich potrzebuje, a ta z Crazy Head ich nie ma. Koniec tematu jak dla mnie.
Na górę

Postautor: Gość » 13 cze 2013, o 22:13

:lol: dużo by gadać o takich paniusiach co latają od salonu do salonu i oczekują,że stanie się cud :panzielony: a,że nie wychodzi to swoje frustracje wylewają na forach.Potrm mąż pyta gdzie kasa? Przecież to kosztuje ze100zł albo i więcej.
Na górę

Postautor: gosc1246 » 13 paź 2013, o 04:04

Przepraszam bardzo! Czy bylas w tym salonie i robilas cos z wlosami ze mialas grzybice? Przypuszczam ze nie ;) czy tam jest srwdniowiecze? Nie sadze ;) zasanow sie kobieto, ktorej zal dupe sciska, ze ni przychodzi do Ciebie tyle klientow co do pani Iwonki czy w ogole SANEPID BY NA TO POZWOLIL? Nie. Wiec zamkni ryj i sie zajmij swoja robota. Dziekuje. Pozdrawiam :*
Na górę

Postautor: gosc13 » 13 paź 2013, o 04:15

Zal to czytac! Jak wypowiadaja sie tu zazdosne fryzjereczki ktore maja zastoj w pracy bo nikt do nich nie przychodzi. WSTYD! tAkie stare a taki glupie :) pozdrawiam
Na górę

Postautor: Gość » 13 paź 2013, o 18:43

Temat założył mistrz trollingu. Wsadził kij w gówno i jeszcze obkręcił :) Ogólnie w tej branży panuje potężny przerost formy nad treścią oczywiście w TL ęł oł i wogóle. Ale jest nauka! Kto jest największym wrogiem kobiety najlepszej stylistki fryzjerki? Druga najlepsza stylistka fryzjerka kobieta. Niech ktoś spróbuje policzyć wielkie salony fryzjerskie w TL. Będzie z 40? Jest konkurencja jest i plucie na forum...
Na górę


Wróć do „Wydarzenia, imprezy, lokale”