Zespół muzyczny ARTO????

Zapowiedzi i komentarze wydarzeń oraz wszelakich imprez w naszym regionie.

Postautor: Gość » 10 paź 2013, o 21:08

Gość pisze:pytanie czy na żywo umią cokolwiek ?????

czy "umią" to nie wiem
ale umieją na pewno
Na górę

Postautor: Gość » 15 paź 2013, o 21:09

byłem na wielu weselach w okolicy ale dobrego zespołu nie widziałem, wszystko to fajans, fałsz, chałtura i ściema ale jak ktoś chce sobie zepsuć imprezę to spoko, ale jak obejrzy nagranie po kilku latach to się zżyga :D
Na górę

Postautor: ADAM00 » 14 sty 2014, o 21:08

Kolego, jak nie chcesz słychać chautury, to idz na jakiś koncert, na weselach już tak sie gra i nic nie zrobisz :). U mnie grał zespół arto i jestem bardzo zadowolony. Młodzi ludzie i dają rade. Świetnie prowadzą impreze, repertuar dobierają w zależności od gości weelnych. Polecam w 100%
http://www.arto.boo.pl
Na górę

Postautor: Gość » 23 sty 2014, o 13:55

a czego znikneły zdjęcia?????? czyżby coś do ukrycia mieli?????
wokalistka po wyczyszczeniu jeszcze jako tako śpiewa ale meski wokal słaby i czyszczenie nie pomaga. Nie trafia w dzwieki i nic poza fajną stroną mnie nie urzekło. nie słychać nic na żywo czyli wszystko playback domowy :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 24 sty 2014, o 16:08

Rocky113 pisze:Jeśli fotki przedstawiają faktyczny stan sprzętowy, to można liczyć na częściowe przynajmniej granie... Z demówek niewiele wynika, ale nie słychać "znajomych aranży" z GW8, więc można zaryzykować...


Teee fachowiec :lol: a ty miał kiedy gw-8 w rękach, wie co on potrafi? Ma aranże troszkę lepsze niż brzmienie tych pseudo MIDI z Yamahy na wymienianych przez ciebie fotkach no ale przecież ty grasz w znanej kapeli to musisz wiedzieć lepiej...
Na górę

Postautor: malami » 2 lut 2014, o 15:45

U mnie grali, wszystko w jak najlepszym porządku. POLECAM !!!!!!!!!
Na górę

Postautor: Gość » 8 lut 2014, o 14:10

Gość pisze:
Rocky113 pisze:Jeśli fotki przedstawiają faktyczny stan sprzętowy, to można liczyć na częściowe przynajmniej granie... Z demówek niewiele wynika, ale nie słychać "znajomych aranży" z GW8, więc można zaryzykować...


Teee fachowiec :lol: a ty miał kiedy gw-8 w rękach, wie co on potrafi? Ma aranże troszkę lepsze niż brzmienie tych pseudo MIDI z Yamahy na wymienianych przez ciebie fotkach no ale przecież ty grasz w znanej kapeli to musisz wiedzieć lepiej...



Ty sie już leczysz kolego czy dopiero zamierzasz? frustracje przechodzisz bo w warszawie kariery żeś nie zrobił i na wioche z podkulonym ogonem wrócił? ach ten polanowski gwiazdor co z kim grał na tego napierdzielał i szył za plecami ale ludzie już cie powoli rozpracowują i zaczynają widzieć twoją obłudę.kazdemu łatke przypinasz, zbite za plecami robisz a udajesz takie niewiniątko w tych okularkach jak typowy zydecek tera mefisom liżesz a przypomnij sobie jak z nich zbite nawalałeś i dziadkami nazywałeś - pmięć zawodzi?
Na górę

Postautor: aplex » 14 mar 2014, o 16:03

Przyzwoity zespół, robią Swoją robote bardzo dobrze, polecam. Bardzo fajnie sie wybawiłem przy ich muzyce. Chłopaki nie mają takiego rozgłosu, bo nie grają po imprezach i dlatego tak mało osób o nich wie, a wesela prowadzą naprawde bardzo dobrze. Polecam.
Na górę

Postautor: TomaszW » 16 mar 2014, o 15:12

Chłopaki z arto grają inną muzyke pod inną nazwą i grają na koncertach muzyke rockową na żywo,więc grać potrafią. Potwierdzeniem tego jest filmik z tego linka :
https://www.youtube.com/watch?v=EEl_IIc6EUo
Przy podpisywaniu umowy ze mną powiedziałem ze chce na weselu troche muzyki rockowej, dogadaliśmy sie i grali po oczepinach godzinny set muzyki rockowej, dla mnie mega bomba, bo można nawet z nimi pośpiewać,przedłużać i takie tam, więc było super :)
Polecam!!!!!!!
Na górę

Postautor: mamut » 17 mar 2014, o 13:49

Polecam
Na górę

Postautor: goosc » 17 mar 2014, o 15:22

najlepiej zdecydować się na dobry sprawdzony zespół. mieliśmy w rodzinie sytuacje zarezerwowaliśmy młody obiecujący zespół, próbki na stronie mieli w miarę ok ..... dwa miesiące do wesela a tu zespół dzwoni że się rozpadli, kolega pojechał za granicę bo nie mieli wesel a kilka co mieli zarezerwowanych muszą odwołać. nerwy jakie nam zafundowali przed weselem i problem co zrobić w takiej sytuacji były koszmarem ale znajomy polecił nam zespół. Nie polecam brać zespołów co dzisiaj są a np. za rok jak bedzie wesele może ich już nie być lepiej unikać nieprzyjemnych nerwówek
Na górę

Postautor: MmarekK » 27 mar 2014, o 10:07

Witam, zespół ARTO grał u mnie na weselu w tamtym roku wybawiliśmy sie świetnie, byłem naprawde pozytywnie zaskoczony :) . Od razu po moim weselu mój brat umówił sie znimi na podpisanie umowy na wesele na 2015 rok i już nie moge doczekać sie powtórki świetnej zabawy :) POLECAM !!!!!!!!!!!
Na górę

Postautor: goscc » 27 mar 2014, o 14:25

kolejny nowy zespół co sam siebie reklamuje. pytanie jak wcześniej się nazywali? :?: :?:
Na górę

Postautor: Gość » 28 mar 2014, o 09:11

Nie jest to nowy zespol. Grają ładnych pare lat i potrafia dobrze zabawic gosci. U mnie grali w 2012r
Mowa o zespole arto
Na górę

Postautor: goscC » 31 mar 2014, o 15:54

Kolego nie taki młody zespół, bo u mnie grali w 2010r. a zaobaczyłem ich na weselu kolegi rok wcześniej :) Polecam!!!!!!!
Na górę


Wróć do „Wydarzenia, imprezy, lokale”