Zespół muzyczny ARTO????

Zapowiedzi i komentarze wydarzeń oraz wszelakich imprez w naszym regionie.

Postautor: Gość » 16 lut 2016, o 07:34

Gość pisze:powiedz jak kupuja podklady i go graja to jak mozesz mowic ze to zespol to dj????????????

Czyli zostaje tylko różnica w cenie bo nawet najlepszy zespół bierze 3 razy tyle co dobry DJ
Na górę

Postautor: Gość » 12 mar 2016, o 15:08

a dj śpiewa do aranży i gra do kotleta? :roll:
Na górę

Postautor: ppppp » 27 mar 2016, o 00:51

Skoro pod tematem dotyczącym zespołu arto wywiązała sie taka dyskusja, znaczyć to może ze zespół ten jest mocnym zagrożeniem dla konkurencji skoro tak ich krytykują :)
Mamy wolny rynek, w sumie jeżeli wam nic nie odpowiada możecie kupić sprzęt grający i trochę światełek za jakieś 15tyś i puszczać sobie na swoim weselu własną muzykę.
Ja jako człowiek z "branży" weselnej, ale z innego regionu, często przeglądam różne portale dotyczące opinii obsługi weselnej w celu rozeznania rynku. Osobiście raz rozmawiałem z chłopakami z arto, kiedy grali na festynie ale pod inną nazwą - naydis. Czy umieją zagrać na zywo?? heheh grali około 40 min saportując zespół DŻEM, a tam raczej playback nie przejdzie. Widać niektórzy,choćby zagrać im na akustyku koło głowy to i tak powiedzą ze to playback, no bo jak ktoś może grać na żywo?? Przecież ja nie umiem to on też nie może umieć.

Podsumowując:
Zostawcie ocenę Parom młodym, u których grali. A pozostali skoro mają odmienne zdanie niech sie umówią na flaszkę w jakimś barze i pogadają, albo spotkajcie sie z chłopakami z arto i z nimi to ustalcie czy grają na zywo czy nie. Jak to powiadają aktorzy "Dobrze odegrać scenę, to też trzeba umieć".
Po co parom młodym informacje skąd zespołu mają podkłady. Po tym widać ze nie wypowiadają sie młodzi, którzy zatrudniali zespół tylko ludzie z branży którzy wiedzą ze robi sie tak a nie innaczej. Z drugiej strony kopiecie sobie dołki :/

Ehh :/
Na górę

Postautor: Gość » 30 mar 2016, o 09:38

Mocne zagrożenie dla wesela,nauczcie się grać a nie odtwarzać.Umiejętności w graniu nie w odtwarzaniu.Do roboty smarki w polu czas siewów rozpoczęty.
Na górę

Postautor: Gość » 1 kwie 2016, o 01:18

Gość pisze:a dj śpiewa do aranży i gra do kotleta? :roll:

Byłem na weselu gdzie DJ przygrywal do kotleta na gitarze akustycznej a jego kolega na akordeonie :-)
Na górę

Postautor: Gość » 1 kwie 2016, o 10:58

Gość pisze:
Gość pisze:a dj śpiewa do aranży i gra do kotleta? :roll:

Byłem na weselu gdzie DJ przygrywal do kotleta na gitarze akustycznej a jego kolega na akordeonie :-)

A koleżanka robiła kieszenie gościom :-(
Na górę

Postautor: Bobek » 25 kwie 2016, o 22:17

U mnie grali w 2015r ZDECYDOWANIE POLECAM. Impreza poprowadzona z humorem. Dobrze bawią gości. Śmieszne i nieprzesadzone oczepiny.
Polecam
Na górę

Postautor: Gość » 28 kwie 2016, o 00:48

Bobek pisze:U mnie grali w 2015r ZDECYDOWANIE POLECAM. Impreza poprowadzona z humorem. Dobrze bawią gości. Śmieszne i nieprzesadzone oczepiny.
Polecam

Tyle że po weselu humor gości opuścił :lol:
Na górę

Postautor: WESELNIK » 27 maja 2016, o 11:27

U mnie grali w tym roku i było rewelacyjnie !!!! Polecam w 100% świetnie poprowadzone wesele!!!! Polecam!!! :)
Na górę

Postautor: Gość » 8 cze 2016, o 13:22

ej wy z ARTO - nie warto czy tak co dwa dni sobie sami wpisujecie pozytywne komentarze? poczekajcie chociaż z tydzień odstępu :lol: już widzę jak wchodzą goście weselni i was zachwalają :lol: żenada. Jeśli tak namolnie gracie jak namolnie się zachwalacie to znaczy że jesteście cienkie bolki. Dobry zespół nie potrzebuje reklamy a już tym bardziej sam siebie nie reklamuje :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 8 cze 2016, o 13:31

ppppp pisze:Skoro pod tematem dotyczącym zespołu arto wywiązała sie taka dyskusja, znaczyć to może ze zespół ten jest mocnym zagrożeniem dla konkurencji skoro tak ich krytykują :)
Mamy wolny rynek, w sumie jeżeli wam nic nie odpowiada możecie kupić sprzęt grający i trochę światełek za jakieś 15tyś i puszczać sobie na swoim weselu własną muzykę.
Ja jako człowiek z "branży" weselnej, ale z innego regionu, często przeglądam różne portale dotyczące opinii obsługi weselnej w celu rozeznania rynku. Osobiście raz rozmawiałem z chłopakami z arto, kiedy grali na festynie ale pod inną nazwą - naydis. Czy umieją zagrać na zywo?? heheh grali około 40 min saportując zespół DŻEM, a tam raczej playback nie przejdzie. Widać niektórzy,choćby zagrać im na akustyku koło głowy to i tak powiedzą ze to playback, no bo jak ktoś może grać na żywo?? Przecież ja nie umiem to on też nie może umieć.

Podsumowując:
Zostawcie ocenę Parom młodym, u których grali. A pozostali skoro mają odmienne zdanie niech sie umówią na flaszkę w jakimś barze i pogadają, albo spotkajcie sie z chłopakami z arto i z nimi to ustalcie czy grają na zywo czy nie. Jak to powiadają aktorzy "Dobrze odegrać scenę, to też trzeba umieć".
Po co parom młodym informacje skąd zespołu mają podkłady. Po tym widać ze nie wypowiadają sie młodzi, którzy zatrudniali zespół tylko ludzie z branży którzy wiedzą ze robi sie tak a nie innaczej. Z drugiej strony kopiecie sobie dołki :/

Ehh :/



bo ludzie z branży nie lubią obłudy i samochwalstwa. Sami sobie napędzacie wpisy zachwalające was jako "u mnie grali...." i nawet składni zdania nie zmieniacie to już LOL. Przestańcie się wychwalać graniem na akustyku bo to potrafi 6 letnie dziecko. lepiej zagrajcie dobre solo gitarowe bo tego u was nie słychać. To że design macie dzięki przyzwoitej sesji i w miarę atrakcyjną z wyglądu wokalistkę nie oznacza że jesteście dobrym zespołem. zresztą wasz design i repertuar coś mi za bardzo przypomina jeden z najlepszych zespółów na wesele któremu niestety nie dorastacie nawet do pięt. Wzorować jak najbardziej się można ale kopiować to już obciach i wstyd :oops:
Na górę

Postautor: alaSy » 16 wrz 2016, o 00:55

Polecam ten zespół beż żadnych obaw!!!!!!. Nie wiem dlaczego ludzie tak źle na nich piszą, dla mnie wesele było wyśmienite. Super muzyka!!
Polecam!!
Na górę

Postautor: Olllllga » 19 wrz 2016, o 22:13

Witam, polecam zespół ARTO, grali u mnie na weselu w Krasnobrodzie i było super!!
Na górę

Postautor: Beata » 28 kwie 2023, o 03:55

Bardzo dobry zespół, świetnie poprowadzili moje wesele. Wszystko na wysokim poziomie.
Polecam zdecydowanie :D !!!!


Ostatnio przesunięty w górę 28 kwie 2023, o 03:55 przez: Anonymous.
Na górę


Wróć do „Wydarzenia, imprezy, lokale”