MiniMarket-Restauracja.

Zapowiedzi i komentarze wydarzeń oraz wszelakich imprez w naszym regionie.

Postautor: Seba » 2 lip 2010, o 23:47

niczym nie konkurują z innymi barami/pizzeriami więc ogółem mówiąc. Dno :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 3 lip 2010, o 06:50

Gość pisze:
Gość pisze:Tradycyjna smaczna ale wczoraj przywiezli mi jakas z ciastem serowym <ble> (czas realizacji 25 szybko jak na nowa knajpe) :panzielony:

Daj numer :)




84 664 1017 prośę :panzielony: i życzę smacznego
Na górę

Postautor: Gość » 3 lip 2010, o 12:38

Yhm z tym kebabem to ostrożnie, jadłem pare dni temu małego, bułka lekko przypalona mało surówki i prawie zero sosu i taki bez smaku , za mało przypraw
Co do pizzy nieiwem nie jadłem
Na górę

Postautor: Gość » 3 lip 2010, o 14:35

pizza moze byc, ale bardzo malo dają sosu czosnkowego jak i ketchupu znikome ilosci, nie wiem czemu szkoduja? czy co , jak na otwarce powinni dawac wszytskiego duzo zeby zacheci klijentow a nie zniechecic.
Na górę

Postautor: Gość » 3 lip 2010, o 16:10

Gość pisze:Wygląd tej niby restauracji jest marny -taka podrzędna knajpa dla TIR-ów! :roll:


tez mnie dziwi,dlaczego tomaszowskie lokale są takie....mało ładne :roll:
Na górę

Postautor: Gość » 3 lip 2010, o 16:13

Gość pisze:
Gość pisze:Wygląd tej niby restauracji jest marny -taka podrzędna knajpa dla TIR-ów! :roll:


tez mnie dziwi,dlaczego tomaszowskie lokale są takie....mało ładne :roll:



jeśli mówimy o wyglądzie lokalu a nie jedzeniu to wydaje mi się, że wenecka, tabasko, większe walentino są nawet w miarę...
Na górę

Postautor: Gość » 5 lip 2010, o 18:34

byłem raz i chyba wiecej nie pojde..pizza była surowa bleeeee . moze jeszcze pojde kebaba spróbowac ./ wystrój ładny speluny nie ma .
Na górę

Postautor: Gościu » 8 lip 2010, o 20:35

Co do piccy to naprawdę jest smaczna ale pizza "4 sery" jest bleee chociżo bardzo przepadam za serami:) Mam do Łagi jedną uwage dlaczego daję tak mało sosów??
Na górę

Postautor: JAAAAAAAAAAAAAAAAAAA » 8 lip 2010, o 23:56

DNOOOOOOOOOOOOOOOOOO,OTWIERAJĄ A NIE MAJĄ POJĘCIA...PRZEPISY Z INTERNETU ŚCIĄGNĄ I ZADOWOLONE
Na górę

Postautor: Czesław » 9 lip 2010, o 02:02

Elcomendante pisze:Witam

Co sądzicie o nowym lokalu w miejscu minimarketu, bardzo dobra pizza, i kebab polecam, widać, że na początek się starają, wszystko bardzo świeże.


Witam, chciałbym przedewszystkim zwrócić się do założyciela tego postu iż popełnił wielki błąd w temacie, ponieważ w MiniMarkecie nie powstala żadna restauracja tylko pizzeria a to duża różnica, np, dla porównania Motel i Hotel, więc olejcie temat trodzy internauci i proszę o nie komentowanie niepotrzebnie czy w tamtejszej pizzerii jest dobre jedzenie czy nie bo naprawdę jest to zbędne i szkoda waszego przede wszystkim czasu na jakieś chore akcje ;).

dziękuje. Pozdrawiam
Na górę

Postautor: Czesław » 9 lip 2010, o 02:06

JAAAAAAAAAAAAAAAAAAA pisze:DNOOOOOOOOOOOOOOOOOO,OTWIERAJĄ A NIE MAJĄ POJĘCIA...PRZEPISY Z INTERNETU ŚCIĄGNĄ I ZADOWOLONE


Czy ty chłopie jesteś poważny, czy jesteś tak internetem zaślepiony że świata nie widzisz.
Na górę

Postautor: Czesław » 9 lip 2010, o 02:10

Gościu pisze:Co do piccy to naprawdę jest smaczna ale pizza "4 sery" jest bleee chociżo bardzo przepadam za serami:) Mam do Łagi jedną uwage dlaczego daję tak mało sosów??



Ale uwierz że większe b" blee " to jest twoja pisownia i nie ważne na jaki temat liczy się tylko to że do szkoły chłopie. bo aż żal ciebie czytać.
Na górę

Postautor: Gość » 9 lip 2010, o 03:28

Czesław pisze:
JAAAAAAAAAAAAAAAAAAA pisze:DNOOOOOOOOOOOOOOOOOO,OTWIERAJĄ A NIE MAJĄ POJĘCIA...PRZEPISY Z INTERNETU ŚCIĄGNĄ I ZADOWOLONE


Czy ty chłopie jesteś poważny, czy jesteś tak internetem zaślepiony że świata nie widzisz.

jak juz to dziewczyno!
Na górę

Postautor: Gość » 9 lip 2010, o 12:26

JAAAAAAAAAAAAAAAAAAA pisze:DNOOOOOOOOOOOOOOOOOO,OTWIERAJĄ A NIE MAJĄ POJĘCIA...PRZEPISY Z INTERNETU ŚCIĄGNĄ I ZADOWOLONE



ha ha dobre sobie a podaj strone interentowa na której sa "niby" te przepisy?a DNO to można powiedziec tylko o twojej wypowiedzi. nic madrego ani konstruktywnego nie wnioslas do tej debaty. a zamiast krytykowac ludzi ktorzy chca pracowac lepiej sama sobie znajdz zajecie.
Na górę

Postautor: Sssebek! » 10 lip 2010, o 15:09

Zrobili kolejną pizzerie w tym małym mieście nie wiadomo po co, bo i tak ich już jest multum w mieście... :roll: no sami zobaczcie... pare, dosłownie parę metrów dalej mamy valentino czy europejską... Mi mini market podobał się bo mieli tam dobre i potrzebne rzeczy i bardzo żałuję że go już nie ma :cry:

Poza tym, widzę sprzeczacie się jak smakuje jedzenie... lol :roll: Idziesz i próbujesz... A o gustach sie nie dyskutuje więc bez sensu te rozmowy są...
Na górę


Wróć do „Wydarzenia, imprezy, lokale”