MiniMarket-Restauracja.

Zapowiedzi i komentarze wydarzeń oraz wszelakich imprez w naszym regionie.

Postautor: Elcomendante » 27 cze 2010, o 18:54

Witam

Co sądzicie o nowym lokalu w miejscu minimarketu, bardzo dobra pizza, i kebab polecam, widać, że na początek się starają, wszystko bardzo świeże.
Na górę

Postautor: Gość » 27 cze 2010, o 19:14

jak dla mnie to lipa pizza :/ nie polecam
Na górę

Postautor: Gość » 27 cze 2010, o 19:27

dobra dobra nie gadaj
Na górę

Postautor: manieeek » 27 cze 2010, o 20:08

też jestem tego zdania że pizza jest do niczego
Na górę

Postautor: Gość » 27 cze 2010, o 21:12

nie ma się co sugerować wypowiedziami na forum, ponieważ konkurencja nie odpoczywa. Myślę że nalezy samemu raz "zaryzykowac" i sprawdzić czy na prawdę jest dobrze czy kiepsko.
Na górę

Postautor: klient » 27 cze 2010, o 21:51

a ja dzisiaj jadłem i mi pizza smakowała, drinki podają są mocne alkohole (to co lubię) jest ok.
Na górę

Postautor: aaaj » 27 cze 2010, o 23:22

Jadlem pizze... moze byc. Są lepsze :)
Na górę

Postautor: Gość » 28 cze 2010, o 00:15

Elcomendante pisze:Witam

Co sądzicie o nowym lokalu w miejscu minimarketu, bardzo dobra pizza, i kebab polecam, widać, że na początek się starają, wszystko bardzo świeże.




nie ma to jak zrobic sobie autoreklamy, ;)). . co prawda pizzy jeszcze nie probowalem, ale skosztuje, choc nie jestem za fastfoodami
Na górę

Postautor: Gość » 28 cze 2010, o 15:33

Capri ;d
Mi smakuje, chociaz teraz jeszcze nie do konca ogarnieta, ae bede tam chodzic poki nie otworza lepszego.. Wreszcie Diavolo ma konkurencje...
Na górę

Postautor: Gość » 29 cze 2010, o 08:55

Tradycyjna smaczna ale wczoraj przywiezli mi jakas z ciastem serowym <ble> (czas realizacji 25 szybko jak na nowa knajpe) :panzielony:
Na górę

Postautor: martyna » 29 cze 2010, o 11:11

Gość pisze:Tradycyjna smaczna ale wczoraj przywiezli mi jakas z ciastem serowym <ble> (czas realizacji 25 szybko jak na nowa knajpe) :panzielony:



Łaa a to dziwne. napisane jest " NOWOŚĆ ciasto serowe "
Na górę

Postautor: Gość » 30 cze 2010, o 08:37

Wygląd tej niby restauracji jest marny -taka podrzędna knajpa dla TIR-ów! :roll:
Na górę

Postautor: aaaj » 30 cze 2010, o 09:59

Wczoraj jadlem . Smakowała mi pizza ;) taka delikatna. A jak dobrze widziałem, to pracuje tam chłopak z diavolo, więc pizza jak kiedyś w diavolo :D
Na górę

Postautor: Gość » 30 cze 2010, o 11:42

Gość pisze:Wygląd tej niby restauracji jest marny -taka podrzędna knajpa dla TIR-ów! :roll:


może TIR-ówkom się nie podoba...
Na górę

Postautor: Gość » 2 lip 2010, o 19:44

Gość pisze:Tradycyjna smaczna ale wczoraj przywiezli mi jakas z ciastem serowym <ble> (czas realizacji 25 szybko jak na nowa knajpe) :panzielony:

Daj numer :)
Na górę


Wróć do „Wydarzenia, imprezy, lokale”