szukam zespołu na wesele

Zapowiedzi i komentarze wydarzeń oraz wszelakich imprez w naszym regionie.

Postautor: kinol » 29 lip 2010, o 09:26

Polecam 2 zespoły Dysonans i Impuls :)
nr kontaktowy 667-258-016
Na górę

Postautor: Gość » 29 lip 2010, o 10:48

To ten impuls co w Bełżcu ma grać na dni Bełżca???
Na górę

Postautor: Gość » 29 lip 2010, o 11:40

Polecam Boogie Band -> http://www.boogieband.com.pl/
rewelacja....
Na górę

Postautor: jan łasica » 29 lip 2010, o 14:34

Gość pisze:To ten impuls co w Bełżcu ma grać na dni Bełżca???


jaki kur...a impuls na dniach belzca????? skad ty jestes ?? IMPULS i impreza otwarta?
Na górę

Postautor: GaGA » 29 lip 2010, o 14:38

Gość pisze:Polecam Boogie Band -> http://www.boogieband.com.pl/
rewelacja....



...........DOBRY ALE BEZ REWELACJI>>>VEEGASY SA LEPSZE
Na górę

Postautor: Obeznany » 29 lip 2010, o 18:08

jan łasica pisze:
Gość pisze:To ten impuls co w Bełżcu ma grać na dni Bełżca???


jaki kur...a impuls na dniach belzca????? skad ty jestes ?? IMPULS i impreza otwarta?


Niech se barania łąka poczyta program na stronce http://belzec.pl/ dotyczący Dni Bełżca. Drugiego dnia jest hasło: Zespół wokalno-instrumentalny "Impuls" - i mięsem niech nie rzuca.
Na górę

Postautor: Gość » 29 lip 2010, o 21:03

nie rownajmy jakiś IMPULSÓW do VEEGASÓW tasz to szok
Na górę

Postautor: Gość » 29 lip 2010, o 21:32

ten impuls to jakies dzieciaki, nie ma sie ani czym ani kim zachwycac... Ktos zrobil dobry interes inwestując w sprzet i nabrał statystów od włączania play
Na górę

Postautor: klimat » 29 lip 2010, o 22:50

Jakie dzieciaki jak to normalny i poważny zespól i grają muzyke na zywo i bez dyskietek tak Ci inni stoją na stojaka i udawają a ten Impuls to gra tak jak powinien grać na Zywo i to jest GIT pozdrawiam
Na górę

Postautor: Gość » 1 sie 2010, o 01:14

z reka na sercu polecm akord, rytm i meffis ;)
Na górę

Postautor: Gość » 1 sie 2010, o 06:42

a ja własnie jestem po weselu z AVANTI, z ręka na sercu powiem, ze wybawilam sie jak mało kiedy... :) dAJECIE CHŁOPAKI ... : )
Na górę

Postautor: Gość » 3 sie 2010, o 15:08

zespół axell z tomaszowa jest super grali ostatnoi na weselu mojego kuzyna .. jest tam dwóch facetów i dziewczyna grają muzyke i starszą po najnowszą.. a co najważniejsze widze że na zywca lecą a nie tak jak inne play back...dla mnie i moich znajomych AXELL GÓRĄ:)
Na górę

Postautor: tomasz87 » 3 sie 2010, o 17:13

powiem tak:

pryzmat - najlepszy zespół - na weselu nie ma równych.
kombinacja - bardzo fajnie grają
akord - dobry zespół
ex -azja - fajnie gra
vegas - w życiu!!!
solaris - nie wart tych pieniędzy ale gra ok.
mefis - bardzo dobry zespól
rytm - ok

reszty której słyszałem nie wymieniam bo na wesele tylko te zespoły w/g mnie są dobre.
Na górę

Postautor: NIKKA888 » 3 sie 2010, o 23:13

Chce podzielić się z wami negatywnymi wrażeniami z występu na moim weselu zespołu Avanti z Tomaszowa Lubelskiego. Do oczepin było ok, ale potem tragedia. Wokalista był tak pijany, że nie mógł logicznie wysławiać się...Zepsuli całą imprezę! przynieśli mi ogromny wstyd... goście byli zniesmaczeni, no cóż...jak się pije wódkę "z gwinta" na scenie i jest się aroganckim , trudno zdobyć czyjąkolwiek aprobatę. Wykazali się brakiem szacunku dla pary młodej, naszych rodziców i gości... zupełna porażka.. wszystko miało być idealnie i pięknie... Skrzypce w kościele, dekoracja, klimat... a tu tacy nieodpowiedzialni 'muzycy" wszystko zepsuli...
Na górę

Postautor: Gość » 4 sie 2010, o 16:18

polecam zespol HIT. swietny i za rozsadna cene! jesli chcesz podam Ci nr telef na priv.
Na górę


Wróć do „Wydarzenia, imprezy, lokale”