lokal na wesele 2019

Zapowiedzi i komentarze wydarzeń oraz wszelakich imprez w naszym regionie.

Postautor: Mis » 20 wrz 2018, o 09:44

Czy moglibyście mi podpowiedzieć gdzie można zorganizować fajne wesele. na około 130 osób (ważne by lokal miał pokoje noclegowe) w Tomaszowie lub okolicy? Gdzie polecacie?
Na górę

Postautor: Motyl » 23 wrz 2018, o 19:41

Avocado. Najlepsza w Tomaszowie, menadżer sali do pilnuje wszystkiego. Jedzenie super. Szczerze polecam
Na górę

Postautor: Gość » 24 wrz 2018, o 09:29

Avocado, bo najnowocześniejsze w okolicy. I nie trąci myszką jak te no nie oszukujmy się przestarzałe Anki, Arkadie.... te firany zasłony, zastawa.. .. ile to już lat.
Na górę

Postautor: Gość » 18 paź 2018, o 09:26

Ja polecam Xavier w Lubyczy Królewskiej. Sala ładna, nowoczesna, posiłki dobre, miejsca tak do 140 osób, menadżerka bezkonfliktowa, fajnie się z nią rozmawia i większość swoich pomysłów na dekoracje itp można zrealizować. Robiłem tam wesele i wszyscy byli zadowoleni (goście za posiłki, fotograf z kamerzysta za przejrzystość sali, zespół za akustykę no i my jako para młoda za niewygórowane ceny) :)

Pozdrawiam.
Na górę

Postautor: Gość » 18 paź 2018, o 17:15

Trudno, żeby ktoś z Tomaszowa chciał robić wesele w Lubyczy? (to jest forum tomaszów lubelski). No chyba, że jest w sytuacji podbramkowej?
Na górę

Postautor: Gość » 26 lis 2018, o 22:10

Trudno, żeby ktoś z Tomaszowa chciał robić wesele w Lubyczy? (to jest forum tomaszów lubelski). No chyba, że jest w sytuacji podbramkowej?
Pytanie było o Tomaszów lub okolice.
Na górę

Postautor: Gość » 29 lis 2018, o 18:23

Trudno, żeby ktoś z Tomaszowa chciał robić wesele w Lubyczy? (to jest forum tomaszów lubelski). No chyba, że jest w sytuacji podbramkowej?
Pytanie było o Tomaszów lub okolice.
Okolice Tomaszowa to np: Jeziernia, Rogóźno, Łaszczówka itp..... Lubycza Królewska to inna miejscowość.
Na górę

Postautor: Progek » 10 gru 2018, o 11:13

W Zamościu jest olbrzymi lokal na 150 osób w Sali Imprez Okolicznościowych. Naprawdę ładny, nowoczesny wystrój, sala klimatyzowana co jest plusem, ja tam latem byłem na weselichu i nikt nie umierał z przegrzania :)
Na górę

Postautor: Gość » 10 gru 2018, o 15:28

Okolice............
Na górę

Postautor: Gość » 12 mar 2019, o 07:51

gdzie jest najlepsze jedzenie?
Na górę

Postautor: Gość » 26 mar 2019, o 15:56

Nie polecam imprezy u ANTKA, zwłaszcza tańców na korytarzu przy drzwiach wejściowych z recepcją w tle!
Na górę

Postautor: Gość » 7 kwie 2019, o 18:39

Nie polecam imprezy u ANTKA, zwłaszcza tańców na korytarzu przy drzwiach wejściowych z recepcją w tle!
Jeszcze trochę i będą udostępniać zaplecze, żeby tylko zarobić.
Porażka!
Na górę

Postautor: Gość » 10 kwie 2019, o 18:58

Tańczyłam na tej "sali" dwa razy : pierwszy i ostatni!!!
Ludzie myślą, że jak na zaproszeniu pisze A.... I to wypas a to już nie jest to. Są nowe, nowocześniejsze!
Na górę

Postautor: edyta » 17 cze 2019, o 20:51

ponawiam pytanie :) co sądzicie np. o Biesiadzie (słyszałam różne opinie) albo Finezji w Józefówce?
Na górę


Wróć do „Wydarzenia, imprezy, lokale”