Bandyci w Bmw

Odpowiedz


To pytanie jest elementem zabezpieczającym przed automatycznym zamieszczaniem postów.

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] wyłączony
Emotikony wyłączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Bandyci w Bmw

Re: Bandyci w Bmw

Post autor: Jtahta » 3 gru 2020, o 21:52

Prawda jest taka ze chcąc złapać bandyte-idiote za za kierownicą to trzeba działać tak jak on czyli poza prawem. Bo jak można złapać takiego kretyna jadąc z prędkością 50 km/h w terenie zabudowanym gdy ten wali100 km/h?! Gdyby nie głupota i chamstwo pseudo-kierowców to nie trzebaby było drogówki i omijania prawa. Proste? Każdy bandzior będzie interpretował prawo na swoją korzyść ale nie każdy ma rację popartą prawdą. Jestem za karaniem przestępców drogowych świadomie łamiących prawo!

Re: Bandyci w Bmw

Post autor: Gość » 1 gru 2020, o 12:51

Ciekawe co zrobi z nimi komendant ? Będzie nagroda ? Nagana za ośmieszenie jednostki ? Czy może zamiecie sprawę pod dywan ??? Wszystko pewnie zależy od wyroku sądu ! Miejmy nadzieje że sędzia dobrze obejrzy ten film. Zawracanie na podwójnej ciągłej, jazda 160km/h. przez przejście la pieszych w miejscu gdzie ograniczenie jest do 70km/h. i Czarny Punkt,oraz jazda 100km/h. w miejscy ograniczenia do 30km/h. !!! I ten licznik prędkości gdzie samochód się zatrzymał a prędkość Radiowozu to 1.5 km/h. !!!!!!!!!!!! Taka mała MANIPULACJA .

Re: Bandyci w Bmw

Post autor: Koloo » 30 lis 2020, o 12:19

eeeee, to nie pierwszy taki wypadek naszych "orłów", oni wszyscy myślą, że są nie wiadomo kim i im wszystko wolno. Już kilku szeryfów dostało po uszach za bezprawne czynności i nękanie obywateli.

Bandyci w Bmw

Post autor: Olo » 29 lis 2020, o 21:34

https://motoryzacja.interia.pl/raporty/raport-polskie-drogi/wiadomosci/news-dziwna-jazda-kierowcy-policyjnego-radiowozu,nId,4879508

Na górę