Nowa szkoła od 2020

Odpowiedz


To pytanie jest elementem zabezpieczającym przed automatycznym zamieszczaniem postów.

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] wyłączony
Emotikony wyłączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Nowa szkoła od 2020

Re: Nowa szkoła od 2020

Post autor: Gość » wczoraj, o 21:40

To chyba będą ostatnie wakacje "po staremu".Wykorzystajcie ten czas.Naładujcie baterie aby mieć siłę i zdrowie. Rodzicom życzę mocnych nerwów i wytrwałości.
Nauczycielom?
cóż...

Re: Nowa szkoła od 2020

Post autor: Gość » wczoraj, o 11:52

Moda na nieuczenie uwolni ludzkość od siebie samych :)

Re: Nowa szkoła od 2020

Post autor: Gość » 14 cze 2026, o 17:42

W zasadzie to nie ma konieczności się uczyć:)

Wiedza może być usługą.

Jedynie umiejętnośc czytania i pisania ma jakiś sens.To na początek potem się zobaczy.
Jedno pewne bez zakuwania i ślęczenia po nocach.Och,taki ejaj powie wszystko i natychmiast.Druga sprawa to umiejętności przystosowawcze,ale z tym nie będzie kłopotu.To jak dostać sie do wielkie mitycznej biblioteki Kronik Akaszy.
I za darmochę.Na początku.Potem się zobaczy:)

Niekończące się wakacje.Ale będzie cyfrowo.

Re: Nowa szkoła od 2020

Post autor: Gość » 9 cze 2026, o 22:45

a potem odbudowa i tak w kółko.Teoretycznie.

Re: Nowa szkoła od 2020

Post autor: Gość » 8 cze 2026, o 13:01

Celem jest zmiana.

Re: Nowa szkoła od 2020

Post autor: Gość » 2 cze 2026, o 18:05

Ludzi teraz nic nie cieszy.Nikt nie wie co się dzieje.Udawanie to teraz sport narodowy.Zmieniły się cele życiowe.Zmienili się nie tylko uczniowie.

Re: Nowa szkoła od 2020

Post autor: Gość » 2 cze 2026, o 17:34

Od września zakaz telefonów w szkole.
A co z komputerem dla każdego ucznia?
Oj i po co to było?
Tusk nie daje - Tusk odbiera.

Re: Nowa szkoła od 2020

Post autor: Gość » 2 cze 2026, o 15:47

Od września zakaz telefonów w szkole.
A co z komputerem dla każdego ucznia?
Oj i po co to było?

Re: Nowa szkoła od 2020

Post autor: Gość » 1 cze 2026, o 15:50

Dzień dziecka -wycieczka na placek z serem.

Re: Nowa szkoła od 2020

Post autor: Gość » 27 maja 2026, o 07:09

Już się uruchomiłem!!!!!!!
Jestem lewackim  bezmózgiem    czubem  forumowym!!! Oszołomem zasmradzającym  to forum 24 godziny na dobę, przez 365 dni w roku !!!! I  znowu zaczynam swój bełkot!!!!
I dalej bredzę  jak Azja Tuhaj-bejowicz nawleczony na pal przez wachmistrza Luśnię.!!! A bredzę tak i będę bredził , bo dalej ćpam , a prochy wódą zapijam !!! To widać i słychać i czuć na odległość!!!! Ten mój  smród idzie za mną nawet kablem internetowym!!!!! Powtarzam!!!! Nie wiemy jak to robię, ale ten smród idzie za mną  kablem internetowym!!!!!!!

Nie przestanę ćpać i chlać. Nie będzie żadnego odmulania się. Detoksu  też nie  zaserwuje.  Nic nie   napisze  sensownego , POSTANOWIŁEM  TO FORUM  ZASMRADZAĆ, BO JESTEM ŚCIERWEM LUDZKIM I JEST MI Z TYM DOBRZE!!!!!!
Wiem, że teksty są powielane. Ale jestem takim debilem, że nie potrafię nic więcej wymyślić

Re: Nowa szkoła od 2020

Post autor: Gość » 26 maja 2026, o 07:11

Przygotowanie do życia w rodzinie nabiera coraz większego sensu.Rodzina to siła.
Pod warunkiem, że jest to normalna rodzina, czyli chłopak i dziewczyna.

Re: Nowa szkoła od 2020

Post autor: Gość » 26 maja 2026, o 06:58

Przygotowanie do życia w rodzinie nabiera coraz większego sensu.Rodzina to siła.

Re: Nowa szkoła od 2020

Post autor: Gość » 21 maja 2026, o 12:09

Nauczanie domowe to nie jest dobra droga aby ratowac edukację,zachowanie i radzenie sobie w życiu.Ale tak jak jest teraz to komediodramat:)

Re: Nowa szkoła od 2020

Post autor: Gość » 20 maja 2026, o 18:43

;)kąśliwa nauczycielka.

Re: Nowa szkoła od 2020

Post autor: Gość » 20 maja 2026, o 17:52

:) nauczycielka.
Kto by nie był, forumowy, każdy wykazuje twoje potężne braki w wielu obszarach.

Na górę