BUS 1 firma przewozowa

Odpowiedz


To pytanie jest elementem zabezpieczającym przed automatycznym zamieszczaniem postów.

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony wyłączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: BUS 1 firma przewozowa

Re: BUS 1 firma przewozowa

Post autor: Gość » 7 kwie 2019, o 11:26

Właściciel ma coś z głową nie tak , jak naprawia auto na podwórku , coś przy kołach lub sprząta to zawsze na zapalonym silniku !! Truje wszystkich sąsiadów ! Przypadkiem nie należy się za to mandat - silnik na postoju pracuje dłużej niż 1 minuta !!! A może mandatu nie dostanie bo to pan Policjant jest właścicielem ?

Re: jar-bus

Post autor: Marek kk » 3 kwie 2019, o 21:19

Polecam jedna z najlepszych firm kierowcy mili pomocni bez idiotycznych tekstów. Szybko i konkretnie wszystko super polecam!.

Re: BUS 1 firma przewozowa

Post autor: Gość » 10 mar 2019, o 16:51

Widać że właściciel tej firmy to jakiś Burak z PGR-u !!! Bo tylko Burak mógł wjechać na trawnik pod wierzę widokową żeby sobie zdjęcia porobić, a przecież mógł podjechać do siebie na wiochę i strzelić fotki w burakach albo w kukurydzy !!!

Re: BUS 1 firma przewozowa

Post autor: Gość » 9 mar 2019, o 10:48

Jest taka firma z Busami w Tomaszowie na ul. Okulickiego, koło Kościoła Św. Józefa , gdzie Oni jeżdżą , mają stronę internetową , możecie podać ?

Re: BUS 1 firma przewozowa

Post autor: MariaSW » 3 mar 2019, o 12:12

]Jest to najgorsza firma przewozowa jaką kiedykolwiek jeździłam.Tu istnieje jeszcze komuna. Kierowca nie liczy się z pasażerami. Bus mały i stary w którym jedzie 9 ,gdzie ciężko jest siedzieć,samochód nieszczelny, wieje ze wszystkich stron, kierowca w busie przy temp. powietrza -4 stopnie uchyla 7 cm okna i , o zgrozo, w busie pali papierosy nie pytając nikogo o zgodę. Po moim 2krotnym upomnieniu , że już mnie przewiało i nie odpowiada mi palenie papierosów, pomiomo wszystko nie zareagował i palił dalej, jakby wiózł ułożone worki kartofli, albo ludzie ułożeni do przewozu w obozach koncentracyjnych. Ja za przewóz 3 malutkich toreb musiałam zapłacić 50 zł dodatkowo za nadbagaż, bo powinno być 2 torby, choć w regulaminie jest napisane, że za nadbagaś się nie płaci. Kiedy zadzwoniłamdo szefa, to bardzo nirgrzecznie odpowiedział mi , że nie muszę jeździć z nimi. Mam nadzieję, że inni pasażerowie też zrezygnują z tych , pożal się panie Boże; przewozów, a wtedy może może zaczną godnie traktować pasażera.Dnia 2.03.19 za 350 zł z Kielc do Niemiec czułam się , że jadę jak intruz za darmo , a kierowca pochodzący ze wschodu , drobny, nieco łysy o ciemnych włosach jest wielkim Bożyszcze i wielką łaskę robi , że mnie wiezie.
Nie byłabym w porządku , gdybym wszystkich kierowców wkładała do jednego wora. , bo jadąc z Niemiec do Kielc 16.02.kierowca, blądyn niewysoki, bardzo sympatyczny i uprzejmy. zresztą z nim już jechałam raz , było krótko i fajnie, dlatego zdecydowałam się jechać po raz drugi. Ten kierowca jest dobry w swoim fachu, ale ten drugi to całkowita pomyłka, nawet nie pomógł mi przy bagażach .

Re: BUS 1 firma przewozowa

Post autor: Xdrive » 10 sie 2018, o 19:21

Firma kompletnie do d*** szef złodziej kombinator... Karma wraca .. pozdrawiam Pana Marka

Re: BUS 1 firma przewozowa

Post autor: Gość » 10 sie 2018, o 08:17

Monopoliści do Warszawy. Nie podskoczysz

Re: BUS 1 firma przewozowa

Post autor: Gość » 26 lip 2018, o 10:26

A ja może z innej firmy Dej. Jacy są. Bo słyszałam że wszyscy są opłakanym stanie a oni to najgorsi. Jak to jest
To prawda patrząc na ich sprzęt , to chyba hurtowo na złomie go kupowali :lol:

Re: BUS 1 firma przewozowa

Post autor: Marcina » 25 lip 2018, o 15:37

A co sądzicie o firmie Dej. Czy często ma takie zdarzenia, takie jak np. Psucie busa, itd. niekompetętni kierowcy co aby szybciej pojechać i niezauważyc co się dzieje

Re: BUS 1 firma przewozowa

Post autor: Marcia » 25 lip 2018, o 15:32

A ja może z innej firmy Dej. Jacy są. Bo słyszałam że wszyscy są opłakanym stanie a oni to najgorsi. Jak to jest

Re: BUS 1 firma przewozowa

Post autor: pekod » 24 lip 2018, o 07:13

Dar-trans znacie? Z nimi rozmawiajcie. Zapewniają w zasadzie wszystko, a przede wszystkim - wysoki standard.
Porządna flota, rozsądne stawki, odpowiednia umowa. W firmach transportowych wcale nie zawsze podejście do tych kwestii jest rzetelne.
A jednak wszystko powinno być dopieszczone, prawda?

Re: BUS 1 firma przewozowa

Post autor: Koniuuuu » 23 lip 2018, o 11:15

Najgorsze firma jaką miałem okazję jeździć,blondynka w biurze i do tego ten cały "szef"jedna wielka katastrofa, ludzie nie jedziecie tą firmą nigdzie jeśli wam życię miłe.Auta są nie systematycznie kontrolowane gdyż zawsze w tej firmie brakuje pieniędzy porażka naprawdę

Bus 1

Post autor: Beti104 » 4 lut 2018, o 11:49

Fatalalna firma. Nie znam gorszej. Na podkarpacie z holani jezdza przez poznan i warszawe. Taragedia. A od kierowcy sie dowiedzialam ze tak ma byc. 3o godz. A powinno byc gora 18.

Re: BUS 1 firma przewozowa

Post autor: Gość » 23 lis 2017, o 14:22

i to jest zdarzenie ludzie nie pisać głupot

Re: BUS 1 firma przewozowa

Post autor: Mary87 » 23 lis 2017, o 14:03

Tragedia pisalem tu dziś i pisze dalej kierowca busa ktorym jade od wczoraj z Niemiec jes beszczelny upominam go by normalnie jechał najpier w Niemczech wciska sie na zwężeniu ledwo się mieści.tiry trobia w Polsce mija trzy tiry przed wzniesieniem ledwo sie wciska robi tak dwa razy upominasz go a on beszczelnie że pękam że dziadki siedzące obok nie pękają.katastrofa nigdy więcej podróż ta FIrmą

Na górę