KUKIZ15-co dalej

Odpowiedz


To pytanie jest elementem zabezpieczającym przed automatycznym zamieszczaniem postów.
Emotikony
:shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :panzielony:

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: KUKIZ15-co dalej

Re: KUKIZ15-co dalej

Post autor: Gość » dzisiaj, o 10:39

Oj tam, oj tam, koniczynka w dłoń, alleluja i do przodu :panzielony: :panzielony: :panzielony: !

Re: KUKIZ15-co dalej

Post autor: Gość » wczoraj, o 22:55

Rafał Ziemkiewicz, publicysta który jeszcze nie tak dawno temu był blisko z ruchem Kukiz’15, teraz kpi z antysystemowości Pawła Kukiza. Po tym jak ten związał się z PSL-em Ziemkiewicz nie zostawia suchej nitki na liderze Kukiz’15.

Paweł Kukiz po latach walki z systemem postanowił związać się z najbardziej systemową partią w Polsce i na jesieni wystartuje z list PSL. Po wyborach klub Kukiz’15 raczej nie będzie istniał, bowiem już teraz liczy zaledwie kilkunastu członków, a nie wszyscy będą startować z list ludowców.

Publicyści i komentatorzy nie zostawiają suchej nitki na Pawle Kukizie za to, iż ten związał się z partią o której wcześniej mówił, że jest „zorganizowaną grupą przestępczą” oraz tak naprawdę powinno nazywać się ZSL.

Teraz Kukiz tłumaczy, że musiał zabić konia na którym wjechał do Sejmu w 2015 roku, zjeść go, a następnie przybrać jego skórę, by podstępem dostać się do pałacu i poderżnąć gardło dyktatorowi.

Suchej nitki na liderze Kukiz’15 nie zostawił Rafał Ziemkiewicz. – To prawda że Kukiz nagrał na wybory nową wersję starego hitu „Jak ja was k***y nienawidzę!” – „Jak ja was kochani koalicjanci cenię i popieram”? – zapytał krótko na Twitterze.


https://nczas.com/2019/08/20/ziemkiewic ... twitterze/

Re: KUKIZ15-co dalej

Post autor: Gość » wczoraj, o 12:20

Dziennikarz "SE" do Kukiza: "Stojąc obok Adama Struzika będzie pan wyglądał jak Murzyn w Ku Klux Klanie" :P

Re: KUKIZ15-co dalej

Post autor: Gość » wczoraj, o 11:06

Jeszcze nie tak dawno Kukiz chciał „bić z kałacha” do tych „rozpasłych mord i krzywych ryjów”, które mu „okradały ojczyznę”… Teraz wygląda jednak na to, że to nie oni, że ukląkł… sam Kukiz.

Ta koalicja nie przypomina sojuszu dwóch równoprawnych podmiotów. Niestety Kukiz‘15 zostało sprowadzone do pozycji chłopa pańszczyźnianego, który ma zapracować na sukces „panów” z PSL

— skwitował w „Do Rzeczy” Łukasz Rzepecki, który zrezygnował ze startu do Sejmu z wspólnej listy Kukiz‘15 z PSL.

Przeciwnik „partiokracji”, który gardził „systemem”, który nie chciał przekształcić ruchu swego imienia w partię, co notabene doprowadziło do ucieczki wielu członków jego ugrupowania, który poniósł totalną klęskę w wyborach do europarlamentu, dla ratowania skóry łączy się teraz z ugrupowaniem balansującym na 5 proc. progu wyborczym, co być może utoruje PSL drogę do Sejmu - dla ludowców choćby tylko 1-2 proc. głosów oddanych na Kukiza może przesądzić o „być albo nie być” w polskim parlamencie.

https://wpolityce.pl/polityka/459902-na-co-lapie-kukiz

Re: KUKIZ15-co dalej

Post autor: Gość » wczoraj, o 05:08

Ze smutkiem obejrzałem dziś konwencję w Płocku. Wspólny start ruchu Kukiz’15 z takimi środowiskami jak betonowy establishment PSL czy „obrotowymi” politykami jak np. Jacek Protasiewicz z PO czy Elżbieta Bieńczycka z kolejnej mutacji UD i UW Leszka Balcerowicza jest bowiem dla mnie symbolicznym końcem owego ruchu. I żadne skandowanie na wiecach PSL tych czy innych haseł tego nie zmieni.

Przy okazji, warto sobie przypomnieć z kim wspomniana aktywistka stała 3 lata temu na scenie i co wówczas wykrzykiwała. Link jest tutaj.

Przez ostatnie cztery lata poznałem dzięki Kukiz’15 wielu uczciwych i porządnych ludzi. Byli oni od „Sasa, do Lasa”, ale łączyła ich wszystkich bezinteresowna miłość do Ojczyzny, troska o sprawy społeczne i chęć przełamania politycznych monopoli. W pełni identyfikowałem się z tymi poglądami.

Dzisiaj jednak jako zwykły obywatel zostałem „na lodzie”. I chyba wielu innych też. Szkoda. Wielka szkoda. No cóż, czas się pożegnać … A żegnam się słowami piosenki Pawła Kukiza „Bo tutaj jest jak jest”


http://isakowicz.pl/pozegnanie-z-kukiz15/

Re: KUKIZ15-co dalej

Post autor: Gość » 18 sie 2019, o 19:16

Re: KUKIZ15-co dalej

Post autor: Gość » 18 sie 2019, o 13:35

Paweł kręci swoje lody. Sprzedał się postkomunie za korytko władzy. Dziwi też fakt, że są jescze jego zwolennicy, którzy tego nie rozumieją. Taki jest poziom polityczny Kukiz15. Dlatego upadli.

Re: KUKIZ15-co dalej

Post autor: Gość » 17 sie 2019, o 19:37

„Ze smutkiem obejrzałem dziś konwencję w Płocku. Wspólny start ruchu Kukiz’15 z takimi środowiskami jak betonowy establishment PSL czy «obrotowymi» politykami jak np. Jacek Protasiewicz z PO czy Elżbieta Bieńczycka z kolejnej mutacji UD i UW Leszka Balcerowicza jest bowiem dla mnie symbolicznym końcem owego ruchu. I żadne skandowanie na wiecach PSL tych czy innych haseł tego nie zmieni”

https://nczas.com/2019/08/17/ks-isakowi ... ie-zmieni/

Re: KUKIZ15-co dalej

Post autor: Gość » 17 sie 2019, o 08:51

Re: KUKIZ15-co dalej

Post autor: Gość » 17 sie 2019, o 08:12

Jako całość nie ma programu i nie wiadomo, o co walczy. Mottem są słowa Pawła Kukiza, że „programy to mają pralki”. Jedynym spoiwem ugrupowania były sondaże dające mu wejście do Sejmu. Po wyborach do Europarlamentu stało się jasne, że Kukiz’15 jako samodzielna siła polityczna już nie istnieje, a gdy Ryszard Terlecki zdradził, że jej istnienie zależy od decyzji polityków PiS, to stało się jasne, że Paweł Kukiz zakończył swoją przygodę w polityce. Ta prosta prawda nie dotarła do samego zainteresowanego. Dysponując wciąż niezłą rozpoznawalnością chce on dostać się do parlamentu. Fakt, że chce to zrobić z list PSL-u pokazuje, że wszelkie ideały, jeżeli takowe kiedyś miał, przestały dla niego istnieć. Dla Kukiza ważne jest, aby przez kolejne 4 lata móc obijać się w parlamencie na koszt podatników.


https://warszawskagazeta.pl/polityka/it ... LG3TfViaiU

Re: KUKIZ15-co dalej

Post autor: Gość » 16 sie 2019, o 20:19

Kukiz traci kontrolę i nie wytrzymuje krytyki wyborców. „Dupy dali ci, którzy poszli do PiS w zamian za miejsce w Sejmie”

https://medianarodowe.com/kukiz-nie-wyt ... li-do-pis/

Re: KUKIZ15-co dalej

Post autor: Gość » 14 sie 2019, o 14:15

I znowu się wk.....em. Czytam na facebooku coś co firmuje poseł Sachajko, że generalnie to Paweł Kukiz zrobił co zrobił żeby przetrwać, a jak już wygra z PSL-em, będzie dalej walczył o to, co PSL i tak ma w dupie. K...a mać, tak samo postąpili polscy komuniści zawiązując sojusz ze Związkiem Radzieckim. Oni też mówili, że dla dobra sprawy, dla wolności ojczyzny i takie tam duperszmity. Od kiedy z przeciwnikiem ideologicznym idzie się razem? Chore i znowu działanie oparte na fikcji. Gdzie zasady?

Re: KUKIZ15-co dalej

Post autor: Gość » 13 sie 2019, o 19:09

Żałosne wpisy programowe KUKIZ15 u boku postkomunistycznego PSL, co to ma znaczyć. Rozum wam odebrało do reszty. Stoicie w jednym szeregu ze wspólnikami antypolskich liberałów.Nie przeszkadza wam to? Idźcie jeszcze do SLD, z nimi też zachowacie swoje hasełka. Jak można się tak zeszmacić...

Re: KUKIZ15-co dalej

Post autor: Gość » 13 sie 2019, o 17:30

No to teraz mamy zgryza :roll:

Re: KUKIZ15-co dalej

Post autor: Gość » 12 sie 2019, o 09:21

Teraz nie ma już kogo wspierać.Pawełek zwąchał się z komuchami i niech mu PSL lekkim będzie.Wstyd i tyle.

Na górę