29 maja 2026 r. podczas obchodów XXV-lecia Koła Powiatowego Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków w Tomaszowie Lubelskim Pan Adam Skorniewski, Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, został uhonorowany Złotą Odznaką „Zasłużony dla Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków”, Medalem PSD „Razem w walce z cukrzycą” oraz okolicznościowym podziękowaniem za wieloletnią współpracę i wsparcie działań na rzecz osób chorujących na cukrzycę.Przyznane wyróżnienia są wyrazem uznania nie tylko dla Dyrektora, ale również dla całego zespołu MOPS w Tomaszowie Lubelskim, który od lat aktywnie współpracuje z Polskim Stowarzyszeniem Diabetyków, wspierając inicjatywy służące mieszkańcom i osobom potrzebującym pomocy.
Źr. MOPS Tomaszów Lubelski