Dopalacze z paczkomatu

Tomaszowscy kryminalni zatrzymali 22-letniego mieszkańca miasta. Mężczyzna posiadał przy sobie blisko 25 gramów dopalaczy. Nielegalne substancje 22-latek odebrał z paczkomatu. Wkrótce młody mężczyzna odpowie za posiadanie tych niebezpiecznych środków. Do zatrzymania 22-latka doszło wczorajszego dnia.

dopalacze-z-paczkomatu-tomaszowiak_t1Tomaszowscy kryminalni pojechali pod jeden z paczkomatów w mieście. Mieli informację, że mieszkaniec miasta ma odebrać tam przesyłkę. Podejrzenia funkcjonariuszy okazały się uzasadnione. Nam miejscu zastali 22-latka, przy którym znaleźli przesyłkę, a w niej nielegalne substancje. Zawartością przesyłki było 25 gram dopalaczy. Młody mężczyzna tłumaczył mundurowym , że zakupił dopalacze w intrenecie do użytku własnego.

 

Teraz odpowie za posiadanie tych środków, za co grozi kara pozbawienia wolności do lat 3. Pamiętajmy, że dopalacze to bardzo groźne i szybko uzależniające substancje psychoaktywne. Ich skład nigdy do końca nie jest znany, bywa często modyfikowany i może być różnego pochodzenia. Bardzo często w ich skład wchodzą trujące środki chemiczne, dlatego też są szczególnie niebezpieczne dla zdrowia i życia.

 

Źródło: KPP Tomaszów Lubelski