Czujny dzielnicowy

21-letni mieszkaniec Chełma przyjechał do jednego z domów w gm. Krynice, sprzedać robot kuchenny. Mężczyzna zajmował się handlem obwoźnym. Dzięki czujności dzielnicowego został zatrzymany. Okazało się, że był poszukiwany nakazem doprowadzenia do zakładu karnego.

Wczoraj wieczorem do domu mieszkańca Krynic zapukał mężczyzna, który oferował sprzedaż robota kuchennego. Niczego nie świadomy 21-latek mieszkaniec Chełma nie spodziewał się, że mężczyzną który otworzył mu drzwi jest dzielnicowy. Jak powiedział dzielnicowy młodzieniec jak również  wydał mu się od razu podejrzany. Miał również  w związku z powyższym zaczął go wypytywać o różne rzeczy.

    W trakcie podpisywania umowy kupna sprzedaży „sprzedawca” oświadczył, że nie ma dowodu osobistego, w momencie jak funkcjonariusz oznajmił, że rezygnuje z zakupu sprzętu dowód się znalazł. Dzielnicowy od razu zadzwonił do dyżurnego i powiadomił go o całej sytuacji. Okazało się, że jest poszukiwany nakazem doprowadzenia do zakładu karnego. Na miejsce został wysłany patrol policji, który zatrzymał 21-letniego mieszkańca Chełma.

 

źr. KPP Tomaszów Lubelski