Chór Roztocze na Międzynarodowym Festiwalu Chóralnym w Hiszpanii! 

Chór Roztocze na Międzynarodowym Festiwalu Chóralnym w Hiszpanii! 
Z ogromną dumą i radością informujemy, że Chór Roztocze reprezentuje naszą Gminę podczas Międzynarodowego Festiwalu Chóralnego w Hiszpanii. Artyści mieli okazję zaprezentować swój talent przed międzynarodową publicznością, zachwycając wykonaniami i promując polską kulturę oraz nasze piękne Roztocze.
Pobyt był również okazją do poznania niezwykłej, słonecznej Barcelony  — miasta pełnego historii, architektury i wyjątkowej atmosfery.

Serdeczne podziękowania kierujemy dla Pani dyrygent Wiesławy Grabek Woś oraz do wszystkich członków chóru za godne reprezentowanie naszej Gminy Tomaszów Lubelski, zaangażowanie oraz muzyczną pasję.

Fot: Chór Roztocze

Źr. UG Tomaszów Lubelski