Chór Roztocze na Międzynarodowym Festiwalu Chóralnym w Hiszpanii!
Z ogromną dumą i radością informujemy, że Chór Roztocze reprezentuje naszą Gminę podczas Międzynarodowego Festiwalu Chóralnego w Hiszpanii. Artyści mieli okazję zaprezentować swój talent przed międzynarodową publicznością, zachwycając wykonaniami i promując polską kulturę oraz nasze piękne Roztocze.
Pobyt był również okazją do poznania niezwykłej, słonecznej Barcelony — miasta pełnego historii, architektury i wyjątkowej atmosfery.
Serdeczne podziękowania kierujemy dla Pani dyrygent Wiesławy Grabek Woś oraz do wszystkich członków chóru za godne reprezentowanie naszej Gminy Tomaszów Lubelski, zaangażowanie oraz muzyczną pasję.
Fot: Chór Roztocze
Źr. UG Tomaszów Lubelski