Certyfikat ,,Marka Lubelskie” dla Mieczysława Witkowskiego.

571bebb2d24c2_p23 kwietnia 2016 roku podczas uroczystej gali Ambasadora Województwa Lubelskiego w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie odbyło się także wręczenie Certyfikatów ,,Marka Lubelskie”. „Marka Lubelskie” to program który od 2007 roku wyróżnia najlepszych przedsiębiorców prowadzących działalność na terenie województwa lubelskiego. Jego celem jest wyróżnienie produktów na rynku i wzmocnienie ich konkurencyjności. Logotyp „Marka Lubelskie” to symbol wysokiej jakości produktów i usług wytwarzanych w czystym ekologicznie regionie, w szacunku do tradycyjnych osiągnięć i mądrości związanej z umiejętnym wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii.
Do grona 39 przedsiębiorstw wyróżnionych w latach poprzednich, certyfikatem wyróżniono  11 kolejnych firm, które swoją działalnością budują gospodarkę województwa lubelskiego, tworzą miejsca pracy i produkują najwyższej jakości towary. Firmy reprezentują branżę spożywczą, budowlaną, odzieżową, metalową i maszynową.
Wśród wyróżnionych firm znalazł się Zakład Przetwórstwa Mięsnego Mieczysław Witkowski sp. z o.o. z Tomaszowa Lubelskiego. Wyroby zakładu wytwarzane są z wyselekcjonowanego mięsa o wysokich parametrach jakościowych, co w połączeniu z tradycją i nowoczesnym procesem produkcji sprawia, że charakteryzują się naturalnym i niepowtarzalnym wyglądem oraz unikalnym smakiem.
Wyróżniony Zakład Mieczysława Witkowskiego w 2006 roku otrzymał wyróżnienie ,, Srebrny Gryf” za znaczące osiągnięcia dla rynku pracy i rozwoju gospodarczego Powiatu Tomaszowskiego.

źr. Powiat Tomaszowski