Niegościnne Biszkopty. San Pajda Jarosław – Tomasovia 3:0

pajda tomasovia 111
II ligowe zawodniczki TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski doznały pierwszej porażki w tym sezonie. Receptę na bardzo dobrze grające podopieczne Stanisława Kaniewskiego znalazły zawodniczki MKS San Pajda Jarosław.
Przebieg każdego seta był niemal identyczny. Do stanu 18 :18 mecz toczył się punkt za punkt i trudno było wskazać zespół który go wygra. Jednak to siatkarki z Jarosławia tego dnia były lepiej dysponowane i końcówki setów trzykrotnie padały ich łupem.

pajda tomasovia 137
Mecz zgromadził w hali MOSIR Jarosław bardzo dużo kibiców, lecz nikogo to nie dziwi w końcu spotkały się dwa najlepsze zespoły w rozgrywkach.
Ekipa San Pajda górowała nad naszymi siatkarkami warunkami fizycznymi. Tomaszowianki miały problem z sforsowaniem szczelnego i wysokiego bloku rywalek. Dodatkowo dużo błędów dogrania z tak zwanych darmowych piłek nie pozwolił Tomasovii na wygranie choćby jednej partii. Jarosławianki znane są z bardzo dobrej gry na siatce i to potwierdziły w sobotnim spotkaniu, dodatkowo zagrały super zawody w obronie i to zadecydowało o końcowym sukcesie.
Po tej kolejce „Biszkopty” bo tak popularnie nazywane są zawodniczki z Jarosławia objęły prowadzenie w ligowej tabeli, natomiast Tomasovia plasuje się na czwartej pozycji.
Daria Szubiak i jej koleżanki nie załamują się i zapowiadają walkę o kolejny punkty w Tomaszowie z zespołem MKS Radomka Radom. Mecz 5 listopada o godzinie 18 hala ZS Nr2. Serdecznie zapraszamy.

MKS SAN-Pajda Jarosław : Tomasovia Tomaszów Lub. 3:0 (25:21, 25:20, 26:24)

TKS TOMASOVIA Tomaszów Lubelski: Sylwia Szeliga (punkty 6), Agata Bartłomiejczyk (punkty 5), Marta Cichoń (1), Marta Jasiewicz (7) Małgorzata Hajduk (10), Daria Szubiak (10), Paulina Czekajska (libero) oraz Patrycja Kaniewska(4), Martyna Dzida (4), rezerwowe : Wiktoria Beńko, Gabriela Kostur , trener: Stanisław Kaniewski i Jerzy Senejko.

MKS San Pajda Jarosław: Stepko K.,Chmielewska K., Magierowska R., Grodzka M., Markiewicz M., Trojnar M., Chmielarczyk R., Saj K., Wisz A., Bartyzel A., Dziadosz W., Waszyńska J., Filipek L., Brzezińska E. trener Piotr Pajda.

Pozostałe wyniki 4 kolejki :
Radomka Radom : Marba Sędziszów Młp. 0:3 (23:25, 17:25, 17:25 )
MOSiR Jasło : AZS UMCS Lublin 0:3 (12:25, 25:27, 20:25 )
PWSZ Tarnów : Szóstka Mielec 2:3 (18:25, 25:15, 23:25, 25:17, 12:15 )

Zapraszam do obejrzenie zdjęć z meczu autorstwa Roberta Dziedzica: GALERIA ZDJĘĆ

I.H.