634 osoby zarejestrowały się jako potencjalni Dawcy Szpiku!

W niedzielę 4 marca zainaugurowana została akcja społeczna, która ma na celu rejestrację potencjalnych Dawców Szpiku dla 6 -letniego mieszkańca Tomaszowa Lubelskiego Filipa Stanibuły i pozostałych osób.  Mieszkańcy naszego miasta, jak i okolicznych miejscowości nie zawiedli i bardzo chętnie odwiedzali specjalnie utworzone do zarejestrowania się punkty m.in. w Dawnym Sejmiku, Galerii Rynek oraz w Tomaszowskim Domu Kultury, choć nie tylko, gdyż punkty rejestrowania znajdowały się również w Rachaniach, Łaszczowie, Komarów – Osada, a także w Cieszanowie.

Już dziś akcję można uznać za w pełni udaną, ponieważ tylko wczoraj zarejestrowano jako potencjalnych dawców szpiku 634 osoby. Pamiętajmy jednak, że to nie koniec wspomnianej akcji, ponieważ kolejne punkty, gdzie będzie można się zarejestrować, zostaną utworzone w dniach: 

7 marca 2018 r. (środa) godz. 10:00 – 17:00

Miejsce: Zespół Szkół Nr 2 im. Gen. Władysława Sikorskiego w Tomaszowie Lubelskim, Żwirki i Wigury 3, Tomaszów Lubelski

8 marca 2018 r. (czwartek) godz. 8:00 – 15:00

Miejsce: Zespół Szkół nr 1 im. Bartosza Głowackiego w Tomaszowie Lubelskim, Wyspiańskiego 8, Tomaszów Lubelski

9 marca 2018 r. (piątek) godz.  8:00 – 16:00

Miejsce: Firma Roztocze, Zamojska 42a, Tomaszów Lubelski

Już teraz dziękujemy wszystkim osobom, które chcą zostać dawcami szpiku i się zarejestrowali. A osoby, które jeszcze się nie zarejestrowały, jak najbardziej do tego zachęcamy, tym bardziej że zarejestrować się można w każdej chwili bez wychodzenia nawet z domu poprzez stronę internetową Fundacji DKMS, która znajduje się  TUTAJ! .